BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionИсторията на Аманда Тод EmptyИсторията на Аманда Тод

more_horiz
Историята на Аманда Тод Amanda-Todd_zpsd3a012a1

Това е Аманда Тод. Тя чатеше заедно с приятелите си преди няколко години, за да се запознае с нови хора. Те й правеха комплименти, после поискаха от нея да се снима и тя го направи. Година по-късно някой й изпраща съобщение, което гласи, че ако не му направи частно представление, той ще разпрати гърдите й на всичките й приятели, на семейството й и т.н.

Минали няколко седмици, било времето на зимните празници, когато в четири сутринта, полицаите почукали на вратата й. Гърдите й били разпратени на всички. Тя се депресирала, тревогата й преминала всякакви граници. Загубила всеки един приятел, затова се преместила - различно училище, ново начало. Но не след дълго, той я открил и отново разпратил гърдите й. Аманда започнала да взима наркотици и да се налива с алкохол. Започнала да се наранява. Станала толкова депресирана, че дори спряла да излиза навън. Отишла да живее с майка си в едно напълно ново място. Започнала да разговаря с един възрастен мъж, който й станал приятел, но я подвел, като й казал, че я харесва. Той си имал приятелка. Поканил Аманда в дома си. Тя приела и правила секс с него при гостуването си. Не след дълго Аманда получила съобщение, в което пишело да напусне училището си веднага. Игнорирала го. Всички я обградили. Две момичета дошли да й кажат да се огледа и че никой не я харесва. Момче извикало: "Ударете я най-после!". Съборили я на земята и я ударили няколко пъти. Аманда избягала в някаква канавка, където по-късно баща й я открил.

Когато се прибрала вкъщи, направила опит да се самоубие като пила белина. Веднага била откарана в болница, където изчистили организма й от отровните вещества. Когато се прибрала вкъщи, навсякъде във фейсбук страницата си видяла съобщения, подканващи я отново да пие белина и натякващи, че никой не я харесва. Казвали й да умре. Аманда плачела всяка нощ. Всички я мразели заради една-единствена нейна грешка. Една мъничка грешка. Опитала да си пререже вените, но и този опит за самоубийство бил неуспешен. Отново я спасили.

На 10-ти октомври, 2012 година, Аманда Тод се самоубива заради тормоз. Една грешка прави живота й ад. Аманда се обесва, след многобройни неуспешни опити за самоубийство.

______________________________


 
         
       

descriptionИсторията на Аманда Тод EmptyRe: Историята на Аманда Тод

more_horiz
❌ Заради някаква снимка... В случая не знам проблемът повече във Фейсбук ли е или заради прекалено слаба психика. Май второто. Жалко за момичето.

descriptionИсторията на Аманда Тод EmptyRe: Историята на Аманда Тод

more_horiz
milenaka написа:
❌ Заради някаква снимка... В случая не знам проблемът повече във Фейсбук ли е или заради прекалено слаба психика. Май второто. Жалко за момичето.


В тоя случай не знам колко силна психика трябва да имаш. Според мен проблемът в хората, и по-точно една групичка от обществото наречена "тийнейджъри".

______________________________


 
         
       

descriptionИсторията на Аманда Тод EmptyRe: Историята на Аманда Тод

more_horiz
Хайде сега,всички сме били тинейджъри.Знаем колко жестоки стават...
Обаче всичко е до психика на човека,до комуникация и споделяне с родителите.Те като я виждат,че се променя-не реагират ли?Нали в Америката психиатрите са "под път и над път"...Това ми се струва нещо нереално.Но ако е истинска история то тогава вината е НЕ на детето,а на родителите.
Аз като родител приемам всяка промяна на децата в поведението им като знак,че съм се справила добре или ,че се провалям с даден метод на възпитание,според ситуацията.Не децата са виновни,а тези,които ги гледат и възпитават...Трябва да се реагира веднага на всичко,което ги засяга...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionИсторията на Аманда Тод EmptyRe: Историята на Аманда Тод

more_horiz
За родителите ѝ... не знам. Сигурно имат вина като родители, но нали майка ѝ все пак е опитала да направи нещо - отишли са в друг град, може и други неща да е опитала. В този случай не бих обвинила на първо място родителите.

descriptionИсторията на Аманда Тод EmptyRe: Историята на Аманда Тод

more_horiz
А защо изобщо се е снимала първоначално?

______________________________
Историята на Аманда Тод Banner-Ulquiorra-1
Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Историята на Аманда Тод Urquiolabanner
Spoiler :

descriptionИсторията на Аманда Тод EmptyRe: Историята на Аманда Тод

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply