Brave new day!! Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Brave new day!!

+9
bl0ndra
fata_morgana
~ Mistery writer ~
Lanfear123
elizabetta_90
desistela
Zaharka
katitomileva
Memento
13 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Brave new day!! Empty Brave new day!! Вто 16 Окт - 6:41

Memento

Memento
Драскач

Добрутру!! - изрече уверено Краптрий прекосявайки прага на заведението на Рене Артоа. Съответно всички го изгледаха странно, тъй като всички знаеха, че макар да си мисли, че говори френски, той все си бълваше думите с оня странен британски акцент и съответно никой няма да разбере последвалите думи. От кое сериалче е?

Как сте тази сутрин? Подготвяте ли се за работа, училище?
Аз станах рано, като по план, да не повярваш!

Brave new day!! 670552

Няма да се мотая, тъй като бързам за лекции.. Ето го днешното въпросче на деня: Смятате ли, че има някаква зависимост между яденето на сладко преди лягане и откачените сънища, включващи често свръхестествени елементи или изкривени реални такива?

И така, деца мой, размишлявайте! 😄 Пускам поздрав и изчезвам:


______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

2Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Вто 16 Окт - 18:39

katitomileva

katitomileva
Активен

Не мога да кажа - не сънувам :tooth:

3Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Вто 16 Окт - 20:35

Zaharka

Zaharka
Администратор

Ало-Ало! :tooth:

Ъъъ, мисля, мисля... и спирам да мисля, че боли глава. Brave new day!! 2115147716 Аз така или иначе само глупости сънувам, а и имайки предвид какво ми е заглавието, май няма да можем да стигнем до точен научен извод Brave new day!! 2115147716

Иии мерси за поздравчето :love:


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

4Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Вто 16 Окт - 22:36

Memento

Memento
Драскач

Ааама моля тиии сеее :p2:


______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

5Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Сря 24 Окт - 12:22

desistela

desistela
Модератор

Айде здравейте и от мене!Да ви кажа честно,тука почти не влизам последните седмици,защото.....Открих "Братството на Черния кинжал"!!!
Та много от вас ще си кажат;"Еееее,най-после!","Ама,ти сериозно,чак сега ли???".Аз бях с резерви отначало.Обаче като я почнах.....Леле,голяма зарибявка стана.На български прочетох първите 2 книги.После продължих на руски.Малко по-бавничко ги чета,но се справям.Затова всчка свободна минутка сядам да си чета.Вече стигнах до 8-ма книга,за Джон-Матю.Наближава им края на поредицата.Та така съм се захласнала по тях,че не се сещам за нищо друго.А иначе след постоянните хреми и сополи на децата/в момента едното е болно пак/,с писане и проверки на домашни,готвене,гладене,чистене и т.н. не ми остава много свободно време.Скоро ще я прочета и пак ще пиша....

Колкото до въпроса на Кико-силно вярвам,че ако ядеш шоколад преди сън-то сънуваш кошмари.Това 100%важи за дъщерята.Затова не им давам сладко преди да си легнат!


______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

6Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Пет 2 Ное - 8:53

elizabetta_90

elizabetta_90
Активен

Аз съм напълно съгласна с desistela !!! Ето например вчера(преди лягане) си бях хапнала едно малко шоколад и поне това,което помня от съня си, беше как аз съм убиец на повикване и трябва да затрия някакъв депутат,който се крие в горите,но се появява човек (представете си нещо средно между Джак Изкормвача - перфектният убиец - психопат) ,който също иска да убие депутата,но освен него и нас .Интересното е ,че като сънувам винаги се гледам от страни...Изглеждам яко с кожени дрехи :tooth:


______________________________
Brave new day!! 7zZHDJr

7Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Пет 2 Ное - 11:12

Zaharka

Zaharka
Администратор

elizabetta_90 написа:Интересното е ,че като сънувам винаги се гледам от страни...Изглеждам яко с кожени дрехи :tooth:
Евала! Аз пък винаги съм си вътре в образа.

Явно пак съм наобратно на хората. След внимателно проучване :tooth: се оказа, че като ям сладко спя като бебе. Снощи като пропуснах и санувах някакви откачени истории пак, ама не помня вече какво беше. Знам само, че беше мега откаченото. Отново. Brave new day!! 2115147716


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

8Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Нед 25 Ное - 19:17

Lanfear123

Lanfear123
Читател

Без сладичко не заспивам! Че кой си ляга без десерт? :bigsmile:


______________________________
Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си.

9Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Нед 25 Ное - 21:12

~ Mistery writer ~

~ Mistery writer ~
VIP

По склонна съм да смятам, че когато не ям сладко сънувам странни неща, а когато ям сладко вечер, което последните месеци е някаква рядкост, не сънувам глупости. Но последните месеци много неща сънувах и все странни. Brave new day!! 2115147716


______________________________
Brave new day!! 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Brave new day!! 4965902g

10Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Сря 28 Ное - 17:08

fata_morgana

fata_morgana
Преводач

Сладкото успокоява и повишава хормона на щастието, така че няма никаква логика човек да сънува кошмари, когато е хапнал нещо сладичко преди сън. :rolleyes: Поне на мен никога не ми се е случвало да имам кошмари след като ям сладичко точно преди лягане, което се случва изключително чест при такъв любител на сладкото, какъвто е моя милост.
Е, сега, ако е попрекалил с другото хапване и си е напълнил тумбака, а накрая си е и засладил, тогава е много вероятно не един, ами няколко кошмара наведнъж да сънува. 😉


______________________________
Brave new day!! 11781810

Колкото е повече знанието, толкова е по-малко егото. Колкото е по-малко знанието, толкова е по-голямо егото.

Алберт Айнщайн

illusion_fan@abv.bg

11Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Чет 29 Ное - 21:32

bl0ndra

bl0ndra
Читател

От както се помня майка ми не ми даваше сладко преди лягане точно по тязи пречина. Все пак от месеци почти не ям сладко, камо ли пък преди да си легна. Все пак цяла седмица сънувам все по шантави сънища. :kyky:

12Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Чет 17 Яну - 11:00

katq

katq
Читател

За шантави сънища ли ще говорим. Сънувам много странни неща винаги последния сън който си спомням е че бях спечелила от тото Brave new day!! 909357165 пуснах си едно фишче на другия ден и нищо Brave new day!! 909357165 но все пак трябваше да се пробвам

13Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Чет 22 Авг - 18:31

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Читател

Аз също не смятам, че сладкото има нещо лошо с откачените сънища 👅  Аз пък, специално за себе си, съм забелязала друго - отивам си в провинцията и започвам да сънувам, връщам се в София и сънищата спират - странна работа! :bigsmile:  Иначе, аз си хапвам сладко - преди лягане, сутрин, вечер - когато ми се иска :yess: 


______________________________
Brave new day!! C92caa46fa6990d8

14Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Сря 5 Фев - 10:28

Chaos

Chaos
Читател

Рядко си спомням сънищата, за да съм сигурна дали сладкото има някакъв ефект. За сметка на това си забраних да пия фреш преди лягане. Не мога да спя след това.

15Brave new day!! Empty Re: Brave new day!! Чет 1 Мар - 10:12

didigeorgieva

didigeorgieva
Напредващ

Brave new day!! Receiv10


______________________________
Brave new day!! Bookquotes-booknerd-40616598-583-405

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите