BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

power_settings_newLogin to reply
+23
radadobreva
anita_geninska
Esk
jesi_6
EvaMars
SCHICKSAL
desertrose88
stelina_dimova
SoulHunter
vile70o0o0_13
louicifer
hamsterchee
hrisito0o
polinapolina
kkkk19
kamity
bonibon_6
Lover.
galileo414
deceitful_neko
tanqdimi
vixen
Zaharka
27 posters

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) Bcrea



Премиера в България: 15.02.2013
Световна премиера: 01.02.2013
Жанр: Драма
Националност: САЩ
Формат: 2D
Сценарист: Ричард ЛаГраванезе, Ками Гарсия (роман)
Режисьор: Ричард ЛаГраванезе
В ролите: Еми Росъм, Ема Томпсън, Томас Ман, Вайола Дейвис, Джак О’Конъл
Разпространител: Форум Филм България / Alcon Entertainment



В центъра на събитията на свръхестествена драмата попадат местно момче и мистериозно момиче което току що се нанася в града. Те откриват тъмни тайни за семействата си и проклятие, което витае над тях.




______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Много харесвам книгите,но относно филма съм малко резервирана колко добре ще успеят да го направят

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
можеха и по грозен да изберат за ролята на Итън ,имам доста резерви и от книгата не съм запленена да ме извинят феновете и.

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Имам чувството, че няма да им се получи, поне не и с този Итън. Дано поне специалните ефекти не изглеждат изкуствени. Иначе ще го чакам с нетърпение.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Книгите горе долу ми харесаха, но каста и под всякаква критика. Май ще пропусна събитието.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Като цяло песента прави трейлър-а, но той не е критерий за хубав филм.
Не съм чела книгите(нямам и намерението да го правя), но за себе си съм сигурна, че просто няма да ми хареса. Не толкова заради самата идея, от колкото заради начина, по който ще бъде представена.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Книгата е страшна :love: , но за филма незнам :dry:

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
На мен също ми допаднаха книгите ,но нещо не съм много сигурна ,че филмът ще е добър.

______________________________
Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Емиии... става филмчето, но не е нищо особено. Предполагам, че книгата ще е добра. Не съм я чела и нямах очаквания. Ретроспекциите ми харесаха. Обаче, с изключение на злата братовчедка дето й забравих името, която всъщност радваше най-много от всички, останалите бяха абсолютни дървета. Много статичност, никакви емоции, готини рокли. Там поне оплакнах око. Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Къде може да се намери за четене книгата?

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
А може ли малко жокерче от някой,който е чел и трите книги,дали историята приключва с" хепиенд" :wasnotme:

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Мен ме изкефи на макс.Супер филмче си е,не съм чела книгите и не мога да ги сравня.Но според мен се получил много добре.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Книгите са невероятни. Имат една зловеща обстановка и те карат да четеш, в същото време да се замисляш.
Относно филма: да, хареса ми (гледах го на кино и след това вкъщи), но не е като книгата. Има доста променени ситуации, който ги различават. Очаквам втория филм, който предполагам ще има. Надявам се да успеят да уловят малко от напрежението, чувството и обстановката на 2-та книга...

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Не съм чела книгите,но филма много ми хареса.Очаквам с нетърпение и останалите части.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
още му трябваше на филма да обърнат повече внимание на детайлите щеше да стане по добре не може да се сравнява с книгите нивото е много по ниско на филма

______________________________
Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013) 6496387l

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Насилих се да го гледам, но останах напълно разочарована, както и очаквах. Захаросана любовна история, в която момчето се влюбва в мистериозното ново момиче и въпреки трудностите, накрая любовта и доброто побеждават. Шедьовър!
Двамата влюбени бяха под всякаква критика, от самото начало ми лазеха по нервите, героите, които ми се понравиха, разбира се, бяха безцеремонно игнорирани/братовчедката/ или убити/майката и чичото/, историята с проклятието бе претупана ... като цяло бе поредният тийн боклук.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Филма става, ама чак пък толкова да ми хареса.....не. Предполагам както винаги книгата е хиляди пъти по-добра. Актьорите не ми харесаха и без да съм чела книгата, а какво ли остава ако бях...в тези случай съм много критична, понеже съм си изградила образите в главата.

______________________________
Old loves, they die hard
Old lies, they die harder

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Нито книгата,нито филма бяха нещо много интересно.. И все пак книгата по я биваше...

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Филмът ми хареса, но не е нищо особено.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
Ако не си чел книгата филма си струва.

descriptionПрелестни създания / Beautiful Creatures (2013) EmptyRe: Прелестни създания / Beautiful Creatures (2013)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply