BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionТексаско клане 3D EmptyТексаско клане 3D

more_horiz
Тексаско клане 3D

Тексаско клане 3D 4a8e2853

  • Световна премиера: 4.01.2013
  • Жанр: Ужаси, Мистерия, Трилър
  • Държава: САЩ
  • Бюджет: $8,000,000
  • Режисьор: Джон Лусенхоп
  • Сценарист: Дебра Съливан, Стивън Суско, Адам Маркъс
  • Продуцент: Маркъс Бърг, Стейси Тестро
  • В ролите: Александра Дадарио, Скот Истууд, Бил Мосли, Таня Реймънд, Ричард Райли, Шон Сайпъс, Гънър Хенсън, Дан Йегър, Том Бари, Трей Сонгс
  • Разпространител: Millennium Films
  • Резюме:

    "Тексаско клане 3D" продължава легендарната история за смъртоносното семейство Сойер, Филмът започва от там, където свърши класическия ужас на Тоуб Хупър през 1974 година - Нют, Тексас, където десетилетия наред хора изчезват безследно. Местните жители дълго подозирали семейство Сойер, които са собственици на местно барбекю. Подозренията им се потвърдили, когато в един горещ, летен ден младо момиче избягало от дома на Сойер и брутални убийства на четиримата й приятели. В малкото градче новината бързо се разчула и тълпа от побеснели за отмъщение местни обградили крепостта на семейство Сойер. Изгорили го до основи и убили всички членове на семейството. Поне така си мислели.

    Десетилетия по-късно и хиляди километри далеч от първоначалното клане, млада жена на име Хедър научава, че е наследила имение в Тексас от баба, която никога не е знаела, че е имала. Поемайки на път заедно с приятели, за да открие корените си, Хедър се оказва единствен собственик на пищно и изолирано имение. Но новооткритото й състояние си има цена. Хедър се сблъсква с ужаса, който я очаква във влажните мазета на имението.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionТексаско клане 3D EmptyRe: Тексаско клане 3D

more_horiz
мили боже мой... поредната проста идея |-(

______________________________
Тексаско клане 3D Dragon-Book

descriptionТексаско клане 3D EmptyRe: Тексаско клане 3D

more_horiz
Thea написа:
мили боже мой... поредната проста идея |-(


Недей с лошо, Тейче. Тексаско клане 3D 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionТексаско клане 3D EmptyRe: Тексаско клане 3D

more_horiz
Ами, първо, го мразя този филм. Айде, както и да е, фенове на всичко има. Ама точно това нещо да го правят на 3Д? Ето откъде се раждат болните мозъци... Аз съм на мнение, че тези филми по принцип малко или много повреждат, камо ли ако се гледат често-често. А да ги гледаш на ЗД, направо си представям какъв потрес ще е... Ти да гледаш всички тия гадории, кървища и, въобще, извращения не на какво да е, а на 3Д... вече е прекалено. А и да се правят стари филми на 3Д като цяло ми идва като малко тъпа идейка. :pardon:

______________________________
Тексаско клане 3D Dragon-Book

descriptionТексаско клане 3D EmptyRe: Тексаско клане 3D

more_horiz
Thea написа:
Ами, първо, го мразя този филм. Айде, както и да е, фенове на всичко има. Ама точно това нещо да го правят на 3Д? Ето откъде се раждат болните мозъци... Аз съм на мнение, че тези филми по принцип малко или много повреждат, камо ли ако се гледат често-често. А да ги гледаш на ЗД, направо си представям какъв потрес ще е... Ти да гледаш всички тия гадории, кървища и, въобще, извращения не на какво да е, а на 3Д... вече е прекалено. А и да се правят стари филми на 3Д като цяло ми идва като малко тъпа идейка. :pardon:


Убийствен пъзел е по-добър ужас и последната част я даваха на 3Д.
То това не е точно ужас. По-скоро е отвращение.

______________________________


 
         
       

descriptionТексаско клане 3D EmptyRe: Тексаско клане 3D

more_horiz
И аз съм съгласна,че Убийствен пъзел е по-добрия филм,но със сигурност смятам да ходя да гледам Тексаско клане на кино

descriptionТексаско клане 3D EmptyRe: Тексаско клане 3D

more_horiz
Thea написа:
Ами, първо, го мразя този филм. Айде, както и да е, фенове на всичко има. Ама точно това нещо да го правят на 3Д? Ето откъде се раждат болните мозъци... Аз съм на мнение, че тези филми по принцип малко или много повреждат, камо ли ако се гледат често-често. А да ги гледаш на ЗД, направо си представям какъв потрес ще е... Ти да гледаш всички тия гадории, кървища и, въобще, извращения не на какво да е, а на 3Д... вече е прекалено. А и да се правят стари филми на 3Д като цяло ми идва като малко тъпа идейка. :pardon:


Много си е готино филмчето първите две части са едни от любимите ми ужаси заедно с поредиците Петък 13,Кошмарите на Елм Стрийт,Страх и Тръпки.Много си е весело да го гледаш късно вечерта.Особено ако има момиче с теб и си носиш маската на Ворхес и уцелиш точния момент да си я сложиш :
Тексаско клане 3D Mask3
Тексаско клане 3D 1089017131 :lmao:

descriptionТексаско клане 3D EmptyRe: Тексаско клане 3D

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply