BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyКакъв ученик си според зодията си?

more_horiz
Какъв ученик си според зодията си?


ОВЕН - Овните са адски добри по математика и физика, ако биенето на очи се изучаваше в училище, щяха да бъдат велики.

ТЕЛЕЦ - Напредва бавно, но сигурно по-повечето предмети. Ако искат да постигнат невероятен успех, трябва да се откаже от тъпия си инат, защото ако не внимава в час ще изгуби.

БЛИЗНАЦИ - Те са гадно интелигенти и макар, че не са върха по някой предмети, успяват да вържат добър успех. Падат си по клюките и интригите.

РАК - Добри ученици, но се нуждаят от силен напън, за да преминат в по-горен клас. Трябва да са в настроение, за да се съсредоточат.

ЛЪВ
- Уроците за тях са досадно задължение в невероятното приключение наречено живот.

ДЕВА - Правят всичко по свой начин. Съучениците им ги харесват, но учителите не могат да търпят всезнайковщината им.

ВЕЗНИ - Мислят, че даскалото е благословено място за общественият живот. Мързи ги да учат, а и учителите им развалят удоволствието.

СКОРПИОН
- Страхотни са във фотографията, падат си по математиката, като решават задачи с дори с много трудни формули. На изпити са ненадминати.

СТРЕЛЕЦ
- Ненавиждат учителите. Те са най-непокорните личности в класа. Учат само по предмети, който им харесват, поради тази причина предметът им почти винаги е доста променлив.

КОЗИРОГ
- Любимци на учителите. Те са кротки и любознателни и все пак странно как, но не толкова умни, както другите. Въпреки това учениците преписват от тях.

ВОДОЛЕЙ
- Обичат да правят всичко по своему, като трудно приемат странични съвети, а учителите много не одобряват подобно поведение. Хитруват мързеливо и честичко бягат.

РИБИ - В литературата са ненадминати. Питай ги обаче за задачи, химически формули или логика - ще те побъркат, там е слабото им място.

http://fermata-bg.com

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Какъв ученик си според зодията си? 7389738n


Какъв ученик си според зодията си? Badge1

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
пълна глупост ... въобще не прилича на мен ;д

______________________________
Какъв ученик си според зодията си? Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
Дам, определено съм гадно интелигентна! :slynce: Какъв ученик си според зодията си? 1089017131

______________________________
Какъв ученик си според зодията си? Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
но се нуждаят от силен напън, за да преминат в по-горен клас
е, не съм чак толкова зле. Какъв ученик си според зодията си? 2115147716

______________________________
I'm so ugly.
But that's okay cause so are you.

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
Аз съм овен
кажете ми как се набивам на очи като съм тиха и кротка в час, не говоря и не шумя, и в същото време една учителка ми казва "Вижте Галя тиха и кротка е, а веднага си личи, че е тук" (закъснях за първия час)
как става това?!

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
СКОРПИОН - Страхотни са във фотографията, падат си по математиката, като решават задачи с дори с много трудни формули. На изпити са ненадминати.

Еми като се има предвид това, аз нито имам тетрадка за работа в клас ,нито за домашна по математика,а в същото време слушам музика през по-голямото време в часовете...

______________________________
Какъв ученик си според зодията си? 7zZHDJr

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
овен съм, но не съм добра по математика.Обожавам българския и литературата.

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
БЛИЗНАЦИ - Те са гадно интелигенти и макар, че не са върха по някой предмети, успяват да вържат добър успех. Падат си по клюките и интригите. Какъв ученик си според зодията си? 2115147716

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
ЛЪВ - Уроците за тях са досадно задължение в невероятното приключение наречено живот.

Може да се каже !

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz

ЛЪВ - Уроците за тях са досадно задължение в невероятното приключение наречено живот.
не точно
РАК - Добри ученици, но се нуждаят от силен напън, за да преминат в по-горен клас. Трябва да са в настроение, за да се съсредоточат.
но това напълно се отнася за сестра ми Какъв ученик си според зодията си? 2115147716

descriptionКакъв ученик си според зодията си? EmptyRe: Какъв ученик си според зодията си?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply