BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
Златна лилия (книга втора) 8709523

Втората вълнуваща част от спин-оф поредицата по Академия за вампири на Ришел Мийд.

Коравата и интелигентна алхимичка Сидни Сейдж и моройската принцеса с очи като на сърна Джил Драгомир се укриват в човешко училище в слънчевия невероятен свят на Палм Спрингс, Калифорния. Учениците - деца на заможни и могъщи хора - продължават напред с животите си в блажено неведение, докато Сидни, Джил, Еди и Ейдриън трябва да направят всичко по силите си, за да пазят тайната си.
Но докато забранените романси, неочакваните духовни връзки и заплахата от стригои стават все по-явни, криенето на истината е по-трудно, отколкото някой си е мислел...
В тази втора книга драмата е по-голяма, любовта е по-силна, а залозите са дори още по-високи.



______________________________
Златна лилия (книга втора) Dragon-Book

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
Първата поредица беше смислена и вълнуваща! Заради втората намразих тази писателка. Като се замислите, да не сложиш край на нещо го обрича на провал. Колкото и гадно да ми беше, че книгата свърши,аз си казах, че просто всичко хубаво си има край. Ето,че някои доста по-възрастни от мен, не са го осъзнали. Колкото и да е харесало на Мийд да е богата, това не означава, че трябва да убива изкуството в името на парите! Сега незнам тази трябва или дали изобщо искам някога да чета нещо написано от тези покварени ръце. Гадно е, че такива малоумни хора са надарени с дарбата да пишат така добре ❌ Златна лилия (книга втора) 3382520118

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
yanitsa1 написа:
Първата поредица беше смислена и вълнуваща! Заради втората намразих тази писателка. Като се замислите, да не сложиш край на нещо го обрича на провал. Колкото и гадно да ми беше, че книгата свърши,аз си казах, че просто всичко хубаво си има край. Ето,че някои доста по-възрастни от мен, не са го осъзнали. Колкото и да е харесало на Мийд да е богата, това не означава, че трябва да убива изкуството в името на парите! Сега незнам тази трябва или дали изобщо искам някога да чета нещо написано от тези покварени ръце. Гадно е, че такива малоумни хора са надарени с дарбата да пишат така добре ❌ Златна лилия (книга втора) 3382520118

Може и да си права , но е мислиш ли че тя е искала просто още да пише за феновете ??? Ами ако това на нея и доставя удоволствие ???? Да Роуз и Дмитрий имаха хубав край , ами Ейдриън ??? Не знам и аз вече ...

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
yanitsa1 написа:
Първата поредица беше смислена и вълнуваща! Заради втората намразих тази писателка. Като се замислите, да не сложиш край на нещо го обрича на провал. Колкото и гадно да ми беше, че книгата свърши,аз си казах, че просто всичко хубаво си има край. Ето,че някои доста по-възрастни от мен, не са го осъзнали. Колкото и да е харесало на Мийд да е богата, това не означава, че трябва да убива изкуството в името на парите! Сега незнам тази трябва или дали изобщо искам някога да чета нещо написано от тези покварени ръце. Гадно е, че такива малоумни хора са надарени с дарбата да пишат така добре ❌ Златна лилия (книга втора) 3382520118

Грубо! Да не говоря, че е обиждащо за хората, които са харесали продължението, а те не са малко. Надявам се, че поне за да изказваш толкова категорично мнение си прочела Кръвни връзки. И, явно скоро няма да се уморя да го повтарям, но - като не ви харесва, хора, отстъпете встрани и направете място за другите, на които им харесва, вие НЕ четете повече. Ама и от обиждане по автори и поредици смисъл няма. Иначе и на мен ми се е случвало да бъда в твоето положение за дадена поредица и автор, обаче смея да твърдя, че го преодолях. Докато има фенове, за които да работят, тези хора ще работят, за радост на въпросните фенове. И добре, че, тъй като не е никак честно защото на някои няма да им харесва да останат прецакани тези, на които им харесва. Винаги можеш да избереш да не четеш повече, обаче ако автора спре да пише, а на тебе ти се чете, нямаш избора да го накараш да продължи!

______________________________
Златна лилия (книга втора) Dragon-Book

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
Разбирам ви и двете и всяко такова мнение е може би малко обиждащо към феновете, но трябва да съм честна и да дам малко храна за мозъка на всеки фен. Било то някой, който ще чете или най - големите фенове. Аз лично съм огромен фен на Академия за вампири и ми беше много тежко, когато разбрах, че свършва, но както вече казах преодолях го, защото всичко хубаво си има край и така трябва да бъде. И после изневиделица идва тази нова поредица, продължение на старата, която предразполага да похарчим още пари за 6 нови книги...незнам. Пък и това опитвам да кажа, че Мийд отдавна не пише за феновете си, а за пари. Има талант, но ако не пише с любов не става. :yep:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
Е, да ти кажа не знам дали пише за пари или от любов към феновете, дали е нещо комплексно и от двете... кой знае, като един автор, чиято рожба е една негова поредица, може да не й е лесно да се раздели с героите си и да има още какво да каже за тях? При всички положения за мен лично й се получава и много харесвам продължението със Сидни, Ейдриън, Джил и Еди в светлините на прожекторите. Получих напълно достатъчно от Роуз, Дмитрий, Лиса и Кристиян, стигат ми шест книги за тях с подобаващ завършек. :slynce:

Ришел Мийд пусна откъс от книга втора, Златната лилия, в интернет.
Оригиналът можете да прочете ТУК, превод на български - ТУК

______________________________
Златна лилия (книга втора) Dragon-Book

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
Всъщност си права и може да се каже, че наистина и се получава. Малко са хората, които успяват толкова дълго да задържат интереса на читателите върху себе си, но просто не разбирам логиката и. Предполагам новата поредица има за цел да ни покаже нещо различно от това в първата и като фен на Академията съм длъжна да и дам поне шанс Златна лилия (книга втора) 909357165

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
"Академия за вампири", тази книга я прочето на един дах. Дълго време се мъчих да не я почвам, защото обичам да изчета цялата история. Определено Адриан за мен е фафорит за Роузи. Много ми се иска да се развие натам връзката им.

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
Златна лилия (книга втора) 310043_400519679984075_1130238339_n

Очаквайте на 17 юли "Златна лилия", книга втора от поредицата "Кръвни връзки" на Ришел Мийд.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyЗлатна лилия (книга втора)

more_horiz
Я, каква хубавка дата... ами естествено, че е хубава, нали е рожденият ми ден Златна лилия (книга втора) 3569552857 !!! Страхотен подарък ще си направя и корицата е страхотна! Нямам търпение да разбера как ще се развият нещата с Ейдриън и Димитрий :boxing: и дали Ейдриън ще се събере със Сидни, какво ще стане с Джил... абе нямам търпение да я прочета :pardon: :slynce:

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Златна лилия (книга втора) 3267763._SX540_

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
След една безсънна нощ, най-после току-що прочитам книгата... Основно мога да кажа - уау! Убедена съм, че ще имам много какво да споделя, убедена съм, че предстои и някое ревю дори да напиша, но сега съм малко безмълвна... За да спестя максимално спойлерите и да бъда по-кратка - ще кажа, че се случи и невъзможното - влюбих се още повече в Ейдриън. Не мисля, че има по-запленяващ литературен персонаж, не и в цялостната вампирска литература... ❌
Ако някога, някога дори и за миг, съм имала съмнения по въпроса Тийм Дмитрий или тийм Ейдриън, Златна лилия безпрецедентно отсъди в полза на незаконно чаровния морой... :love:
Хора... прочетете тази книга!

И, само за вече прочелите книгата, мнение за развръзката и за Сидни:
Spoiler :

______________________________
Златна лилия (книга втора) Dragon-Book

descriptionЗлатна лилия (книга втора) EmptyRe: Златна лилия (книга втора)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply