BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Зодиите и книгите

power_settings_newLogin to reply
+40
mailgerganavasileva
ivel89
ViliBojkova
veselyshko_123
kolibri
milenatt
iveto81
Imm0rtal
mimi_vt
6astlivkata
biliana_911
Buffy Summers
ralica21
plqsak
snejana_78
DANIela89
krasy
garvana1308
desdam
EvaMars
Without_face
Sexy Milady
Libertas
Bubole4eKle4e
strega
desertrose88
penka1234
eva_ks
ssaa2
Ange Noir
anity
Natito
milotuuu
Kasiopeq
ati.web
elizabetta_90
renesme_cullen
diana633
vamp_bri
Christina.
44 posters

descriptionЗодиите и книгите EmptyЗодиите и книгите

more_horiz
Зодиите и книгите

ОВЕН - харесва всичко за­владяващо, което ще изгълта на един дъх. В същото време книгата не трябва да бъде много дебела, за да не се отегчи. Идеалният вариант са разкази на Алън По или някой роман на Стивън Кинг.

ТЕЛЕЦ - почитател е на Достоевски, Толстой, но с наслада ще погълне и нещо криминално за разтоварване. Той никога няма да погледне как свършва книгата, а ще се помъчи сам да стигне до ключа на загадката, следвайки сюжет­ната линия.

БЛИЗНАЦИ - винаги са жадни за информация и но­вини. Те ще се зарадват на всичко - от комикси и албуми с репродукции до някой том на енциклопедия за Космоса. Почитатели са на изящната словесност, но и на творби с изтънчен хумор. Понякога оставят книгата непрочетена, защото захващат нова.

РАК - обожава сантимен­талните романи, любовните истории и детските приказки. Увлича се по събиране на книги с рецепти и съвети за дома и здравето.

ЛЪВ - харесва приклю­ченските романи, любовните трилъри, кримичетивата от автори като Нора Робъртс, Сидни Шелдън. Това не му пречи да има в библиотеката си класика и справочна литература.

ДЕВА - няма да се задоволи със сладникав любовен роман. Тя обожава всякакви енцикло­педии, речници, книги по парап­сихология, история и всякакви документални четива.

ВЕЗНИ - изпитват слабост към истинските истории - би­ографични романи за живота и любовта на известни личности. Те ще си паднат по четиво от рода на "Отнесени от вихъра" и ще го изчетат на един дъх.

СКОРПИОН - може да чете както психотрилъри и зловещи криминалета, така и класика, научна литература и поезия. Мистиката и загадките са сред най-предпочитаните му жанрове.

СТРЕЛЕЦ - обича да чете книги за пътешествия, откри­тия и любовни страсти. Привличат го научни издания за древни цивилизации, находки и култури, характерни с мистика, пищност и загадки.

КОЗИРОГ - няма да си губи времето с четене на любовни романи. Той възприема книгата като източник на знания и информация. Най-често купува книги от рода на "Как дa престанем да се безпокоим и да започнем да живеем", "Как да имаме приятели и как да влияем на другите" и вся­какви ръководства за успех и богатство.

ВОДОЛЕЙ - пада си по фантастиката. Харесва Зелазни, Шекли, Ред Брейбъри, Айзимов, Тери Пратчет. Не пренебрегва и специализи­раната литература и особено наръчниците за компютърни технологии.

РИБИ - те са сантиментални и харесват любовните истории, романите за далечното минало, фантастиката и мистичната литература. Те четат с наслада и поезия, защото са романтични натури.

escape-bg.net

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Зодиите и книгите 7389738n


Зодиите и книгите Badge1

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
Вярно е, аз съм зодия Лъв :bighug:

______________________________

За затопляне на взаимоотношенията, понякога и един сладолед е достатъчен. — Графити




Мозък — органът, с който мислим, че мислим. - Амброуз Биърс


Щастие — Приятно чувство, което се поражда при мисълта за нечие чуждо нещастие.

Очевидно нямам приятели защото ме смятат за НЕПОНОСИМА

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
Абсолютно вярно е лично за мен, зодия Везни съм.

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
БЛИЗНАЦИ - винаги са жадни за информация и но­вини. Те ще се зарадват на всичко - от комикси и албуми с репродукции до някой том на енциклопедия за Космоса. Почитатели са на изящната словесност, но и на творби с изтънчен хумор. Понякога оставят книгата непрочетена, защото захващат нова.

Последното изречение е 100% истина! :pardon:

______________________________
Зодиите и книгите Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
За скорпиона в вярно,но лично на мен са ми любими страстните,странни видове любов между два напълно различно свята :bigsmile:

______________________________
Зодиите и книгите 7zZHDJr

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
ОВЕН - харесва всичко за­владяващо, което ще изгълта на един дъх. В същото време книгата не трябва да бъде много дебела, за да не се отегчи. Идеалният вариант са разкази на Алън По или някой роман на Стивън Кинг.

Да, вярно е. Но обичам дебелите книги. И най-вече харесвам любовни истории и фантастични романи.

Последната промяна е направена от ati.web на Сря 12 Сеп - 2:54; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
И аз да кажа,че според мен много добре са определили и за стрелец.

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
За мен специално е вярно-овен съм.Понякога се отегчавам лесно.

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
За мен горе-долу е вярно Зодиите и книгите 909357165

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
ЛЪВ - харесва приклю­ченските романи, любовните трилъри, кримичетивата от автори като Нора Робъртс, Сидни Шелдън. Това не му пречи да има в библиотеката си класика и справочна литература.

Абе има нещо вярно :bigsmile: !

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
СКОРПИОН - може да чете както психотрилъри и зловещи криминалета, така и класика, научна литература и поезия. Мистиката и загадките са сред най-предпочитаните му жанрове.

100% истина

______________________________
Зодиите и книгите 14964_591695370855944_1708425012_n
Има ли надежда за една изгубена душа?
Има ли надежда отново да обича тя?
Има ли надежда за едно изстрадало сърце?
Има ли надежда преди то да спре?

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
ТЕЛЕЦ - почитател е на Достоевски, Толстой, но с наслада ще погълне и нещо криминално за разтоварване. Той никога няма да погледне как свършва книгата, а ще се помъчи сам да стигне до ключа на загадката, следвайки сюжет­ната линия.

За криминалното е 100% вярно, но май доста честичко си поглеждам края на историята първо Зодиите и книгите 909357165

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
Аз съм везни , но никога не съм харесвала биографичните книги, чета най-различни жанрове и не бих казала, че биографичните са сред тях, камо ли сред любимите.

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
КОЗИРОГ - няма да си губи времето с четене на любовни романи. Той възприема книгата като източник на знания и информация. Най-често купува книги от рода на "Как дa престанем да се безпокоим и да започнем да живеем", "Как да имаме приятели и как да влияем на другите" и всякакви ръководства за успех и богатство.

За мен това не е вярно

Аз съм козирог и обожавам любовните романи.

______________________________
Зодиите и книгите 83727eu-960

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
Определено не харесвам биографичните книги, по-скоро бих прочела някой криминален роман

______________________________
Зодиите и книгите Cute

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
Дева-ВСИЧКО без поредицата Галактика /е нея не можах да я преглътна/

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
Близнаци - не е вярно, поне за мен. Никога не оставям книгите си непрочетени!

______________________________
Зодиите и книгите C92caa46fa6990d8

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
Дева: само като малка четях енциклопедии, сега нямам нищо против любовните романи Зодиите и книгите 2115147716

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
БЛИЗНАЦИ - винаги са жадни за информация и но­вини. Те ще се зарадват на всичко - от комикси и албуми с репродукции до някой том на енциклопедия за Космоса. Почитатели са на изящната словесност, но и на творби с изтънчен хумор. Понякога оставят книгата непрочетена, защото захващат нова.

На 100% вярно, поне за мен. :Д Въпреки че отлагам четенето на някои книги обаче, никога не оставям една започната книга непрочетена. Зодиите и книгите 909357165

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
За рак е вярна само първата част Зодиите и книгите 2115147716

descriptionЗодиите и книгите EmptyRe: Зодиите и книгите

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply