Петдесет нюанса сиво - Page 6 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Петдесет нюанса сиво

+57
aidad
АВА
Phelan
anigeorgieva21
Христина Атанасова-Ганева
Scarlet
Bambo
Favorite1
KpuCuHkaTa88
meri
ginka_zheko72
didka.stz
radians
jaklin_
kochsumaz
Николина Гогова
sapunka
Zerita
iveto81
cveti11
Marti4ka
mandi
TraYkovA
in4eto7
ognendar
Smile23
biliana_911
pg_ts
dani_ellae
мяу
EvaMars
penka1234
gerganasto
naFarela
vivi86
lubima8310
karisima
galileo414
becky13
beni1979
DarkEmperoR
biskit
jmv
GerryBass
mir4a
YDG
Ralna
renesme_cullen
elizstoykova
eleos
Christina.
~Еви~
Villy.Petroff
Thea
milenaka
Ashlie
Zaharka
61 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 7]

1Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Петдесет нюанса сиво Сря 4 Юли - 20:03

Zaharka

Zaharka
Администратор

First topic message reminder :

Петдесет нюанса сиво - Page 6 1514

Петдесет нюанса сиво

Джеймс, Е Л
Издателство БАРД
Роман, Еротика
496 страници
мека корица,
цена 16.99 лв.

излиза на 23.07.2012 г.

Книгата, която прелъсти целия свят!

Защо жените харесват толкова „ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА СИВО”?
Защото е написана с думите, които мъжете забравят да казват,
а жените искат да чуват.

Когато студентката по литература Анастeйжа Стийл отива да вземе интервю от успелия предприемач Крисчън Грей, тя е силно привлечена – този мъж, този поглед! - но и смутена от властното му присъствие. Неопитната Ана е стъписана, когато осъзнава, че желае точно този мъж. А предупреждението му да стои далече от него я кара да го желае още по-силно.
Когато обаче разбира за ексцентричните му еротични предпочитания, тя се колебае – независимо от успеха и чара си, Грей е мъж, измъчван от собствени демони и всепоглъщаща нужда от контрол. Безсилни да устоят на привличането, двамата се впускат в страстна и дръзка афера. Ана ще навлезе в неизследваната територия на собствените си желания, но ще може ли да се подчини на фантазиите на Грей? И ако го направи, ще продължи ли да обича онова, което ще открие?

Освобождаваща и пристрастяваща, трилогията „ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА” ще ви обсеби, ще ви притежава и ще остане с вас завинаги!
Гардиън


ОТКЪС!




Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 5 Юли - 15:08; мнението е било променяно общо 1 път


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

101Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Вто 27 Авг - 15:58

pg_ts

pg_ts
Читател

Ето и моето мнение, много премисляно и все пак не крайно, най-вероятно, след време ще открия смисъла на това да харесаш или не тази книга
1. Не мисля, че е чак толкова скандализиращ секса в нея .... да отделя му се доста, но нали все пак и такава е целта на авторката ... повече ме скандализира това, че главната е на 21 и е девствена ( ами странно си е хем хубава, хем интелигентна, хем никога не помислила за секс )... както и да е, може в мен да е грешката и това, че съм израснала в друга среда
2. прекалено са го разводнили, не мисля, че тази книга заслужава 3 части и с една  биха казали всичко, което раздуваха толкова. Даже някъде към средата на третата книга ми стана скучно и я оставих да престои една 2 седмици.
3. определено има друга нагласа, в това да се покажат по-скоро психологическата страна на една връзка, а не да се следи някаква история ... ( то имаше малко крими , но то не беше нещо особено завладяващо, бих казала беше просто пълнеж, но също така не мисля и, че авторката претендира за това )
4. иначе за героите тя - определено прекалено наивна, на моменти забавна което и е голям + , той - не чак толкова скандален, малко млад да му бяха дали малко повече опит и щеше май да се получи
книгата-  доста реклама и малко сюжет , но определено става да убиеш няколко вечери вкъщи, но чак пък шедьовър ???

102Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Съб 28 Сеп - 13:13

biliana_911

biliana_911
Ветеран

Въпреки многото отрицателни мнения, които прочетох на мен ми хареса много. Според мен съвсем заслужено е номер 1 в много класации.

103Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Съб 28 Сеп - 13:48

Smile23

Smile23
Маниак

biliana_911 написа:Въпреки многото отрицателни мнения, които прочетох на мен ми хареса много. Според мен съвсем  заслужено е номер 1 в много класации.
И аз съм на това мнение.На мен определено много ми допадна.Е, да има доста моменти,които не ми допаднаха много  по-точно ми бяха скучни.Като цяло трилогията си ми е от любимите Петдесет нюанса сиво - Page 6 909357165Разбира се е нормално да има такива,които няма да я харесат и такива които ще се влюбят в нея.:love:


______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 6 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

104Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Съб 28 Сеп - 14:47

ognendar

ognendar
Пристрастен

лично но мен ми хареса-по различна от тези които съм чела до сега,но краят на 3 книга нещо не ми допадна

105Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Чет 19 Дек - 21:40

in4eto7

in4eto7
Читател

Здравейте някой би ли ми казал, от къде да прочета или изтегля фен преводите на поредиците.


______________________________
В Нощния Свят я има тази идея, наречена принципът на сродните души. Той казва, че
всеки човек има своята сродна душа някъде там, само една. И този човек е перфектен за
теб и е твоята съдба. Проблемът е, че повечето не откриват сродните си души, само
заради дистанцията. Така, хората изживяват половината си живот, чувствайки се
непълни.:heart2: 

106Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Пет 20 Дек - 6:50

TraYkovA

TraYkovA
Активен

Имам цялата трилогия и много ми харесва, въпреки противоречивите мнения на много читатели. Сега с нетърпение чакам да видя и филма...


______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 6 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

107Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Нед 18 Май - 18:28

mandi

mandi
Читател

Поредицата много ми хареса и очаквам с нетърпение да пуснат филма.

108Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Нед 8 Юни - 20:56

Marti4ka

Marti4ka
Читател

Книгата е невероятно еротична и в същото време много романтична! Препоръчвам я горещо и чакам филма с нетърпение!

109Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Вто 9 Сеп - 17:03

cveti11

cveti11
Напредващ

и аз чакам филма с нетърпение. надявам се да не ме разочарова като почти всички екранизации.

110Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Пон 15 Юни - 15:56

iveto81

iveto81
VIP

И на мен ми хареса книгата. Въпреки негативните коментари си ги купих.
От филма честно казано съм разочарована. Надявам се, следващите части да ми харесат.


______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

111Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Чет 23 Юли - 1:52

Zerita

Zerita
Читател

Хм аз още не съм я прочела

112Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Чет 30 Юли - 15:00

iveto81

iveto81
VIP

Петдесет нюанса сиво - Page 6 1970_pic_1

Е Л Джеймс предлага различен поглед към любовната история, очаровала милиони читатели по света – този път разказана от Крисчън с неговите мисли, разсъждения и мечти.


Крисчън Грей контролира всичко. Неговият свят е подреден, дисциплиниран... и съвсем празен. До деня, в който Анастейжа Стийл се препъва и пада пред очите му – истинска вихрушка от стройни крака и разрошена кестенява коса. Той се опитва да я забрави, но попада в необяснима буря от чувства, на които не може да устои. За разлика от всички други жени, Ана като че ли вижда истинската същност на Крисчън: зад бронята на преуспелия бизнесмен и луксозния му живот чак до студеното му, ранено сърце.


Дали присъствието на Ана ще разсее ужасите от детството, които преследват Крисчън всяка нощ? Или неговите тъмни сексуални страсти, стремежът му към тотален контрол и самоомразата ще прогонят момичето и ще унищожат крехката надежда, която тя му предлага...



По книжарниците от 10.08.2015 г.

113Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Пет 31 Юли - 10:38

beni1979

avatar
PRO

Ще си я прибавя в колекцията....

114Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Вто 4 Авг - 18:47

renesme_cullen

renesme_cullen
Преводач

beni1979 написа:Ще си я прибавя в колекцията....
И аз имам такова намерение. Петдесет нюанса сиво - Page 6 1351334953


______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 6 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

115Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Съб 2 Яну - 17:01

sapunka

sapunka
Въздухар

Страхотна книга! Про4ела съм я към 5 пъти.

116Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Съб 2 Яну - 18:21

Николина Гогова

Николина Гогова
Читател

благодаря за превода книгата е страхотна много ми хареса

117Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Съб 2 Яну - 22:58

kochsumaz

kochsumaz
Читател

Много интересна книга ,филма беше ужасен и главният актьор не успя да изиграе Крисчън

jaklin_

jaklin_
Читател

Страхотан,прочетох я 6 пъти :-)

119Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Вто 5 Яну - 21:01

radians

radians
Читател

Страхотна поредица. Макар, че последната книга Грей не ми беше много интересна.

120Петдесет нюанса сиво - Page 6 Empty Re: Петдесет нюанса сиво Вто 12 Яну - 15:46

iveto81

iveto81
VIP

Толкова много негативни коментари прочетох за "Грей", че май аз съм единствената, на която повече е допаднала от Нюансите. Винаги ми е било по интересно да чета мъжката гледна точка. По интересно ми е мъжете как мислят и действат в определени ситуации. В Нюансите както знаете е само от страната на Ана. Там Крисчън ми се видя толкова брутален, арогантен и безчувствен, че просто няма на къде повече. Едва след като прочетох и "Грей"  с неговата гледна точка, донякъде си обясних поведението му, даже на моменти ми беше жал за него.
Така като сравня "Петдесет нюанса сиво" /първата книга/ и "Грей" определено Грей по ми допадна.


______________________________
Петдесет нюанса сиво - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите