Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Книга единадесет-Lover At Last

+29
milla71
biliana_911
renesme_cullen
beni1979
aranna
paloma_g
Амарилис
kremcheto
zdravec
Братството_Завинаги
naneto
maiimynka
Christina.
kaaamzzz
penka1234
sri1977
nina669
hope123
in82qh
Jus7_me
milanikoale
monityyyyy
elizabetta_90
niicheto
Zaharka
Kasiopeq
naFarela
Thea
mishle55
33 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

mishle55

mishle55
Драскач

First topic message reminder :

Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 533049_324313847647834_1821770485_n

В момента книгата се пише и в последната информация, която авторката публикува в сайта на поредицата е, че книгата се очаква да излезе през 2013г. (не знам как ще я дочакам Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716 )

Единствено това резюме успях да намеря за книгата, което вероятно всички знаят Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716

Блейлок пръв се запознава с Джон Матю в Тренировачния лагер на Братството и бързо се превръща в пръв приятел на Джон от целия им клас.
Често поправя хората да го наричат "Блей" и е първият от тримата приятели (Джон, Блей и Куин), който минава през транформацията. Сега той е войн във войната на Братството на Черния кинжал срещу Омега и Обществото на Лесърите. Стана ясно, че той е гей и е влюбен в приятеля си Куин, което води до увеличаване на напрежението в тяхното приятелство. Блейлок живее с Джон и Братята в имението. В Lover Mine, тои преживява първия си романтично-сексуален контакт с мъж на име Сакстън, който е адвокат на братовчеда на Куин.


______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 4205875R

naFarela

naFarela
Редактор

според мен малко го претупа края - много набързо в 2-3 глави се случи всичко .. можеше да го направи не толкова припряно .. иначе книгата наистина ми хареса .. аз сега ще си гриза ноктите да видя какво ще се случи със Сола и Асейл, щото те определено ми станаха любимци :bigsmile: 


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

Амарилис

Амарилис
Пристрастен

За края пак си права! Наистина щеше да е по - хубаво, ако го беше поразтегнала, за да може напълно да си изяснят кой какво чувства. Освен това можеше да има две - три сцени от живота им заедно след като се събират официално ( нещо от ежедневието им, примерно вечеря с останалите ) и чак тогава финала със смокингите! Но въпреки това книгата си е хубава. Казвам го, защото след 5 - та от поредицата се стремя да нямам свръхочаквания към Уорд, защото сериозно се разочаровам ( затова за доста дълъг период бях зарязала цялото " Братство ... " след номер 5 ). Като нямам такива, не се и разочаровам!  Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716 
P.S. Още не мога да повярвам колко свободомислещи се оказаха родителите на Блей! Пълна противоположност на тези на Куин!

aranna

aranna
PRO

Оооо. Сега ме дразните с тези коментари (Все едно, на деабетик да покажеш торта). Ще потърся веднага книгата, да я прочета, че май търпението ми свърши!

beni1979

avatar
PRO

Като цяло книгата много ми хареса и това , че Уорд вкарва все нови персонажи също допринася много за интереса специално в тази книга любимец ми стана Трез е освен старите ни познайници де... Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 909357165 
Обаче......... от толкова дълга книга края беше претупан можеше да се постарае повече и да отдели малко повече глави за Блей и Куин все пак те са главно действащи лица, а тя леко ги поизмести и отдели повече внимание на другите персонажи.... :wait: 

penka1234

penka1234
VIP

И на мен много ми хареса книгата,но съм съгласна че края беше доста претупан.Наистина трябваше да отдели повече глави за главните герои за да можеше историята да се развие по-добре,но като цяло книгата си заслужаваше.
От новите персонажи любимци ми станаха Асеил и Сола.Нямам търпение да разбера какво ще стане с тях.


______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 83727eu-960

Zaharka

Zaharka
Администратор

Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n


Очаквайте СЪВСЕМ скоро "Сбъдната любов", книга 11 от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

renesme_cullen

renesme_cullen
Преводач

Zaharka написа:Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n


Очаквайте СЪВСЕМ скоро "Сбъдната любов", книга 11 от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд

Корицата е страшна. Много  ме радва, макар че по друг начин си представям Куин. <3<3<3


______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

biliana_911

biliana_911
Ветеран

На мен също много ми харесва корицата. Искаше ми се да запазят оригинала, но след като видях тази корица съм приятно изненадана. Честно казано, бях малко скептична. Не вярвах, че ще е толкова хубава, но съм страшно доволна.

milla71

milla71
Маниак

"Сбъдната любов"-20.05.2014.
"Танц с дявола"-Шерилин Кениън -юни.




naFarela

naFarela
Редактор

milla71 написа:"Танц с дявола"-Шерилин Кениън -юни.
даже са уточнили и дата - според сайта на издателството 03.06. .. сега стискаме палци да стане ..


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

penka1234

penka1234
VIP

Zaharka написа:Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 10246341_670918012944239_5203824411289135497_n


Очаквайте СЪВСЕМ скоро "Сбъдната любов", книга 11 от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд

Корицата си я представях по съвсем друг начин,но все пак става.Избора на модел не ми допада много.Можеше да изберат друг.


Нямам търпение за "Танц с дявола".


______________________________
Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 83727eu-960

tsvetno

tsvetno
Читател

Здравейте!11 книга ме разочарова,от страна на главните герои,както споменахте претупано беше.Много истории се завъртяха,новите(супер готини) персонажи бяха ОК,но недовършени-т.е. най-интересното от книгата ми остана с питанка:(
А скоро ще има ли още книги?

zuzi

zuzi
Башмайстор

До края на годината издателство Ибис казаха,че ще издадат "The king" / 12-та книга/ ,която е за Рот и Бет. А книга 13 от Братството - ще се казва THE SHADOWS (Сенките) и ще е за Трез и Ай Ем  Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 486223524 

cveti11

cveti11
Напредващ

честно казано с по-голямо нетърпение ще очаквам 13 книга. сенките ме заинтригуваха доста

radi842

radi842
Читател

Книга единадесет-Lover At Last - Page 3 2115147716

aranna

aranna
PRO

"Кралят" излезе по - рано. Вече си я взех и прочетох. Аааа. ... Сега чакам - " Сенките"!
Чесно казано и мен те ме ... изпълниха с нетърпение!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите