BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionДжанго без окови /2013/ EmptyДжанго без окови /2013/

more_horiz
Джанго без окови

Джанго без окови /2013/ ?di=QH62

  • Премиера в България: 18.01.2013
  • Жанр: Драма, Уестърн
  • Държава: САЩ
  • Режисьор: Куентин Тарантино
  • Сценарист: Куентин Тарантино
  • Продуцент: Куентин Тарантино, Стейси Шер, Пилър Савон, Харви Уайнстийн
  • В ролите: Кери Уошингът, Дон Джонсън, Куентин Тарантино, Франко Неро, Кристоф Валц, Трийт Уилямс, Леонардо Ди Каприо, Самюел Л. Джаксън, Джейми Фокс, Лора Кайоет
  • Разпространител за България: Александра филмс
  • Резюме:

    Действието се развива две години преди Гражданската война. В главната роля е Джейми Фокс в ролята на Джанго - роб, чиято брутална история го среща с ловеца на глави от немски произход - д-р Кинг Шулц (Кристоф Валц). Шулц е по петите на братята Бритъл и само Джанго може да го отведе до наградата му. Неортодоксалният Шулц се сдобива с Джанго с обещанието да го освободи, когато заловят братята Бритъл - живи или мъртви.

    След успеха Шулц освобождава Джанго, но двамата не тръгват в различни посоки. Вмес това, Шулц издирва най-търсените престъпници на Юга заедно с Джанго. Сдобивайки се с добри ловни умения, Джанго остава съсредоточен в целта си : да намери и спаси Брумхилда (Кери Уошингтън) - жената, която е изгубил преди много време заради търговец на роби.

    Търсенето на Джанго и Шулц ги отвежда до Калвин Кенди (Леонардо ДиКаприо), собственик на "Кендиленд" - известна плантация, в която робите са принудени от трениора Ейс Уди (Кърт Ръсел) да се бият помежду си за спор. Изучавайки плантацията под фалшив предлог, Джанго и Шулц събуждат подозрението на Стивън (Самюел Л. Джаксън) - верен роб на Кенди. Започват да следят всеки техен ход и коварната организация ги хваща в капан. Ако Джанго и Шулц искат да избягат заедно с Брумхилда, трябва да избират между независимост и единство, между саможертвата и оцеляването...




Tрейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionДжанго без окови /2013/ EmptyRe: Джанго без окови /2013/

more_horiz
Този филм ще се гледа.

descriptionДжанго без окови /2013/ EmptyRe: Джанго без окови /2013/

more_horiz
Филмът е доста добър, макар че си има и гнусните сцени, все пак режисьора е Куентин Тарантино.

descriptionДжанго без окови /2013/ EmptyRe: Джанго без окови /2013/

more_horiz
Ммм добър е, актьорите играят страхотно (лео е невероятен както винаги), мисля че очаквах повече - все пак това е Тарантино. Предният му филм повече ми хареса ( за Inglorious bastards иде реч ).

descriptionДжанго без окови /2013/ EmptyRe: Джанго без окови /2013/

more_horiz
На мен също много ми хареса. Някои от сцените си бяха доста брутални, но няма как, все пак е уестърн.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Джанго без окови /2013/ 7389738n


Джанго без окови /2013/ Badge1

descriptionДжанго без окови /2013/ EmptyRe: Джанго без окови /2013/

more_horiz
Christina. написа:
На мен също много ми хареса. Някои от сцените си бяха доста брутални, но няма как, все пак е уестърн.


Имам чувството, че са използвали целия наличен бюджет, за да наемат големите актьори и дотам са стигнали парите. Джанго без окови /2013/ 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionДжанго без окови /2013/ EmptyRe: Джанго без окови /2013/

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply