BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionSaturn's Daughter series EmptySaturn's Daughter series

more_horiz
Saturn's Daughter series 12891555


Boyfriend from Hell/Гадже от ада
(Saturn's Daughter #1)



Казват, че правосъдието е сляпо. Но Джъстин не е.

Джъстин (Тина) Кланси е обикновена студентка по право с объркано досие, почасова работа в радиоактивната Зона на Балтимор и толкова странна семейна тайна, че дори тя не й вярва. И това е така, докато в пристъп на ярост не проклина гаджето си да върви в ада – и той свършва точно там.

За голяма нейна изненада, Тина явно е една от дъщерите на Сатурн, владееща силата да бди над правдата. Но горкият Макс не заслужава да свърши в пламъци, дори след като едва не я прегази със собствената й кола. Тина е убедена, че някой е срязал спирачките – и сега безмилостното отмъщение я преследва по задните улички на Зоната, където сградите светят, статуите мърдат, а изхвърлените остатъци от химикали водят до интересни последствия. Тина обикновено е саможива, но сега има нужда от хайка като никоя друга: котка шейпшифтър, невидим крадец, банда мотористи, змиеукротител частен детектив, добронамерено ченге и нейния мръсен, секси шеф. Но между освобождаването на Макс от ада, спасяването на собствения й живот и разкриването на мистерия, която заплашва Зоната и новооткритите й приятели, как изобщо ще учи за изпитите?


Очаква се на 25 септември 2012г.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Eee, не, не, застреля ме! Saturn's Daughter series 2115147716
Влиза в списъка (който много нараства, а времето го няма никакво, макар че правя каквото мога да чета при всяка възможност...)

______________________________
Saturn's Daughter series Dragon-Book

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Wayward daughter написа:
Eee, не, не, застреля ме! Saturn's Daughter series 2115147716
Влиза в списъка (който много нараства, а времето го няма никакво, макар че правя каквото мога да чета при всяка възможност...)


С 9 милиметров :suicide: ... :haha: Наистина звучи много обещаващо и интересно, и динамично, и... като мен... съвсем сериозна тая мацка има същия "леко" откачен характер като моя. Пф, а после казват, че ние лудите сме на изчезване- долна лъжа... ние сме навсякъде :muhaha:

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Saturn's Daughter series 3267763._SX540_

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Ametist написа:
Wayward daughter написа:
Eee, не, не, застреля ме! Saturn's Daughter series 2115147716
Влиза в списъка (който много нараства, а времето го няма никакво, макар че правя каквото мога да чета при всяка възможност...)


С 9 милиметров :suicide: ... :haha: Наистина звучи много обещаващо и интересно, и динамично, и... като мен... съвсем сериозна тая мацка има същия "леко" откачен характер като моя. Пф, а после казват, че ние лудите сме на изчезване- долна лъжа... ние сме навсякъде :muhaha:


Шшшттт, тихо! Не ни издавай! Това е част от конспирацията да превземем света :wait: Saturn's Daughter series 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Zaharka написа:
Ametist написа:
Wayward daughter написа:
Eee, не, не, застреля ме! Saturn's Daughter series 2115147716
Влиза в списъка (който много нараства, а времето го няма никакво, макар че правя каквото мога да чета при всяка възможност...)


С 9 милиметров :suicide: ... :haha: Наистина звучи много обещаващо и интересно, и динамично, и... като мен... съвсем сериозна тая мацка има същия "леко" откачен характер като моя. Пф, а после казват, че ние лудите сме на изчезване- долна лъжа... ние сме навсякъде :muhaha:


Шшшттт, тихо! Не ни издавай! Това е част от конспирацията да превземем света :wait: Saturn's Daughter series 2115147716


Опа... в Русия съм, в Русия съм... :wasnotme:

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Saturn's Daughter series 3267763._SX540_

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Еха, звучи обещаваща като сюжет Saturn's Daughter series 909357165

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
ОО като чух секси шеф и веднага разбрах накъде ще отидат нещата. Айде ще и дам шанс и на тази книга Saturn's Daughter series 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Чакам с нетарпение

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Може ли само да попитам на 25.09. на английски ли излиза или на български??? И ако я има вече на англ., откъде мога да си я сваля? :p2:

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Saturn's Daughter series 3267763._SX540_

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Ametist написа:
Може ли само да попитам на 25.09. на английски ли излиза или на български??? И ако я има вече на англ., откъде мога да си я сваля? :p2:


Раздел "Чужда литература" -> логично следователно да бъде на английски.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Zaharka написа:
Ametist написа:
Може ли само да попитам на 25.09. на английски ли излиза или на български??? И ако я има вече на англ., откъде мога да си я сваля? :p2:


Раздел "Чужда литература" -> логично следователно да бъде на английски.


Мерси... изобщо не обърнах внимание къде съм :pardon: :bighug:

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Saturn's Daughter series 3267763._SX540_

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Saturn's Daughter series 16130530

Damn Him to Hell (Прокълни го в Ада)
(Saturn's Daughter #2)

by Jamie Quaid


Казват, че правосъдието е сляпо. Но Джъстин не е. Книга втора от поредицата "Дъщерята на Сатурн", в която Тина Кланси е дарена със силата да раздава справедливост... за добро или зло.

Тина Кланси се приспособява към новия си живот като една от Дъщерите на Сатурн, докато живее в токсичната част на Балтимор, известна като Зоната, и обикновено държейки се като герой за онеправданите, странните, невинните... а понякога и за не чак толкова невинните.

Точно когато най-накрая си намира истинска работа като адвокат, Зоната е поразена от отровен газ и гаджето й, с което се събират и разделят, започва да получава гости от Ада. Той не е особено щастлив от това, нито от това, че Тина е изпратила баба му в Ада на негово място. Ако става на въпрос, и бабата не е...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
Saturn's Daughter series 23011376

Giving Him Hell
(Saturn's Daughter #3)

by Jamie Quaid


Тина Кланси чака с нетърпение приятна, тиха Коледа, но животът има други планове за новоизлюпената адвокатка. Като Дъщеря на Сатурн, Тина очаква здравословна доза лудост в Зоната, най-гадния от доковете на Балтимор. Мигащи празнични лампички, които спонтанно гърмят - има ги. Градински джуджета, плуващи в подобна на сауна киша - има ги. Но когато синя топчица изпълзява от нагорещената до червено канализация - това вече идва малко прекалено.

Не след дълго Тина се опитва да приложи екзорсизъм на отмъстителен дух, да спре безмилостната местна фабрика за химикали да не съборят квартала й и да пропъди застрашените туристи от все по-чудатия си дом. В същото време се опитва да открие дали нейният убийствено секси клиент, Андре Легранд, е дар или проклятие. О... и Тина може съвсем случайно да е отворила портал към Ада.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionSaturn's Daughter series EmptyRe: Saturn's Daughter series

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply