Островът на трите сестри (трилогия) Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Островът на трите сестри (трилогия)

+5
slava87
svetlana_gadjeva
naFarela
polinapolina
Thea
9 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Thea

Thea
Администратор

Островът на трите сестри (трилогия) 17820

Автор: Нора Робъртс
Издател: Хермес
Раздел: Трилъри
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература
Цена: 7.95

След като инсценира собствената си смърт, Нел Чанинг търси убежище от богатия си тираничен съпруг на приказния Остров на Трите сестри. С нов външен вид и самоличност тя започва работа в местната кафе-книжарница, собственост на загадъчната Миа Девлин. Тук Нел открива у себе си необичайна дарба и се сближава с привлекателния шериф Зак Тод и със сестра му Рипли – приятелка на Миа от детинство. Между Нел и Зак пламва искрицата на любовта, но злокобната сянка на съпруга й помрачава щастието им. С помощта на Рипли и Миа – две също тъй силни и необикновени жени, Нел трябва да надвие дебнещите я кошмари, за да спаси дома си, любовта си и… самата себе си.

Островът на трите сестри (трилогия) 3465.max

Автор: Нора Робъртс
Издател: Хермес
Раздел: Трилъри
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература
Цена: 7.95

Работата на Рипли Тод като заместник-шериф е доста напрегната, но я прави щастлива. Спокойствието й е нарушено от появата на привлекателния Макалистър Бук – изследовател, който пристига, за да разследва слуховете за Острова на Трите сестри. Още от самото начало той усеща, че у Рипли има нещо необикновено, и е твърдо решен да й помогне да осъзнае коя е всъщност и да намери кураж да отвори сърцето си. Но преди да започнат да мечтаят за бъдещето, Рипли и Мак трябва да се изправят срещу болката от миналото.

Островът на трите сестри (трилогия) 17821

Автор: Нора Робъртс
Издател: Хермес
Раздел: Трилъри
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература
Цена: 7.95

В заключителната книга на трилогията „Островът на Трите сестри" бестселъровата авторка Нора Робъртс умело пресъздава очарованието на Нова Англия, изтъкавайки запленяваща история за истинска любов и неподправена магия… Миа Девлин знае какво е да обичаш и в един миг да видиш как любовта си отива. Преди време двамата със Сам Лоугън са имали пламенна връзка, но той напуска острова, изоставяйки съкрушеното момиче в спомени за споделеното вълшебство.

Десет години по-късно Сам се завръща като собственик на единствения хотел в града и е твърдо решен да поправи някогашната грешка с Миа. Но той се сблъсква с ледено безразличие. Миа обаче се нуждае от неговата помощ и сила, за да се изправи срещу най-ужасяващото си предизвикателство. А с наближаването на часа на сбъдване на вековното проклятие, надвиснало над острова, те трябва да предприемат съдбовна крачка, за да надвият мрака и спасят любовта...

„Нора Робъртс е разказвачка с неизмерима пъстрота и талант" - Пьблшиърс Уикли


______________________________
Островът на трите сестри (трилогия) Dragon-Book

polinapolina

polinapolina
Въздухар

Извинявам се ,но може ли някой да ми каже откъде мога да си закупя тази трилогия.

naFarela

naFarela
Редактор

ако я няма по книжарниците значи е с изчерпан тираж, което значи, че трябва да ги търсиш или в някой антикварят за книги или в ел. формат Островът на трите сестри (трилогия) 909357165


______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

svetlana_gadjeva

svetlana_gadjeva
Читател

Нора Робъртс винаги е пишела странно и интересно ...и многообразно Мисля,че можете да си свалите тази поредица от моята библиотека на чиганката

slava87

slava87
Читател

Една от любимите ми поредици Островът на трите сестри (трилогия) 909357165

reni78

reni78
Напредващ

Поредната невероятна поредица на аврорката. Островът на трите сестри (трилогия) 909357165

paddle

paddle
Читател

Островът на трите сестри (трилогия) 909357165 Нямам спомен колко пъти съм препрочитала тази трилогия Островът на трите сестри (трилогия) 909357165


______________________________
Орсън Скот Кард: `Джейн`: "Неведоми и извратени са пътищата на човешката мисъл".

gerganasto

gerganasto
VIP

И аз обичам да препрочитам нейни книги.Разтоварват ме ❤ 
Тази поредица както и всяка друга излязла из под перото на Нора Робъртс оставят трайни спомени в мен :love: 

mariqnapetrova

mariqnapetrova
Читател

невероятна поредица

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите