BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Наследството на Донован (поредица)

power_settings_newLogin to reply
+17
e.mei
stefkaiordanova
galileo414
Dobrinka83
kolena
selenys
medychy
mony
Kajol
jmv
didi26
svetlana_gadjeva
Elliesun
Pippa
liusi
Zaharka
Thea
21 posters

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyНаследството на Донован (поредица)

more_horiz
Наследството на Донован (поредица) 19090

Едно невръстно момченце е отвлечено и младата Мел Съдърланд, частен детектив, прави всичко възможно да го открие, ала не разполага с достатъчно улики. Ето защо не може да вини отчаяната майка на детето, че се е обърнала за помощ към ясновидеца Себастиан Донован. Мел решава да държи под око привлекателния Себастиан, на когото няма и капчица вяра, но който я привлича неудържимо. Той пък е наясно, че разсъдливата Мел не вярва в ясновидства и магии, ала има нещо в нея, което не му дава мира. Себасщан няма друг избор, освен да й помогне. Защото Мел е неговата съдба...

Наследството на Донован (поредица) 19091

Сценаристът Наш Кърклаид се надява, че прочутата Моргана Донован, която всички мислят за магьосница, ще му даде интересен материал за неговия следващ филм на ужасите. Но след като я опознава, той не може да се отърси от мисълта за нея. Дали наистина е влюбен, или просто е изпаднал в плен на поредната и магия? От първата книга вече познавате вълнуващата, изпълнена с перипетии история на ясновидеца Себастиан Донован. Сега ви предстои да изживеете заедно с братовчедката на Себастиан - необикновената Моргана Донован, нейната голяма любов. А нима има по-голяма магия от любовта?

Наследството на Донован (поредица) 2651.max

Бун Файър, автор на детски книжки за феи и магьосници, не може да повярва, че съдбата ще му скрои такъв номер и новата му съседка ще бъде жена, която сякаш е слязла от страниците на негова приказка. Това е чаровната Анастасия, братовчедка на ясновидеца Себастиан и необикновената Моргана, които познавате от първите две книги на поредицата.

Наследството на Донован (поредица) 3768.max

Превод: julie81

Красивата, невинна Роуън Мъри е привлечена от мрачния Лиъм Донован със сила, която не е подозирала за възможна. А целувките му, отнемащи дъха й, я карат да вярва, че и той изпитва същото. Но тя бързо осъзнава, че нейният загадъчен съсед е неуловим, досущ като мистериозния вълк, който се скита край хижата й. Лиъм се измъчва от нерешителност. Напълно наясно с последиците той знае, че няма право да обича Роуън. Но изкусителната й невинност надделява над волята му и той няма сили да й устои. Знае също, че ако направи Роуън своя, няма да има никакъв избор и ще трябва да й разкрие невероятната си тайна.

Свали поредицата

Последната промяна е направена от Wayward daughter на Нед 13 Май - 16:01; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Наследството на Донован (поредица) Dragon-Book

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Много, много добра поредица! :goodjob:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
те наистина ли са магьосници и ясновидци?даже май тоз вълк е Лиам? :wasnotme: :unsure:

______________________________
Наследството на Донован (поредица) 20799210

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
liusi написа:
те наистина ли са магьосници и ясновидци?даже май тоз вълк е Лиам? :wasnotme: :unsure:

Все още не съм я чела, макар да съм се заканила да я почна тези дни. Поредицата е от свръхестествените на Нора (заела съм се да ги отсявам от останалите й и това, което съм открила, можете да видите ТУК), което означава, че най-вероятно са именно магьосници или нещо свръхестествено. :wasnotme:

______________________________
Наследството на Донован (поредица) Dragon-Book

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Изключително се радвам, че тази поредица е провокирала вниманието на автора на темата и освен издадените книги е представена и една от първите рожби на Дрийм тийм. Отново използвам възможността да благодаря на една от най-брилянтните си преводачки задето ме застреля навремето с този превод когато още нямаше Дрийм камо ли тийм и ме влюби в тази поредица / защото естествено като видях Нора викам айде ся пак Сандра ли хихи/, в такъв период бяхме та.../ Но още от третия ред сътворих и екипа си и го оглавих с едно от най-ценните си " Джулс завоевания".
Да се върна на темата и пак да кажа Нора е страхотна тук и обожавам поредицата и не само защото имах честта да я започна отзад напред.

______________________________
Наследството на Донован (поредица) 4002014u

illusion_fan@abv.bg

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Поредицата е супер. И не само тази. По принцип почти няма на Нора Робъртс издадено на български да не ми харесва

______________________________
:reading:


Наследството на Донован (поредица) 5088089S

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Забавна е цялата поредица...
Съжалявам,че няма продължение.

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Elliesun написа:
Поредицата е супер. И не само тази. По принцип почти няма на Нора Робъртс издадено на български да не ми харесва
Което си е вярно...Нора Робъртс има страхотни книги,а мисля че има и доста непреведени-така че има какво още да четем от нея Наследството на Донован (поредица) 3569552857

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
didi26 написа:
Elliesun написа:
Поредицата е супер. И не само тази. По принцип почти няма на Нора Робъртс издадено на български да не ми харесва
Което си е вярно...Нора Робъртс има страхотни книги,а мисля че има и доста непреведени-така че има какво още да четем от нея Наследството на Донован (поредица) 3569552857


По принцип има много малко непреведени книги на Нора и това са предимно новели.
Иначе да, тя има доста книги, така че определено има какво да се чете

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Поредицата е страхотна.Аз започнах да чета Нора Робъртс именно с тази поредица и станах заклет нейн фен.

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Аз я харесвам много ,но специално тази поредица и то последнта книга са ми малтко безинтересни.

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
На мен много ми харесва с удоволствие си я прочетох цялата поредица!

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
страхотна поредица най много ми харесва последната книжка Омагьосана

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
супер

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Нора Робъртс има прекрасни книги. В момента не се сещам да съм чела нещо нейно и да не ми е харесало.

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Нора си е Нора- класика в жанра. Имах не дотам добри изживявания с последните й поредици, но упорито си я купувам и чета.

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Нора Робартс е една от лубимите ми авторки редовно си купувам неини книги и бих казала че тази поредица е една от лубимите ми:meche: 

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Все още не съм открила нещо, което да е излязло от под пръстите на Нора Робъртс и да не ми е харесало. Макар да не съм почитателка на романтичните сюжети, именно Робъртс е онази, чиито книги мога да чета със захлас. Тази нейна поредица е една от многобройните, които погълнах едва ли не на един дъх.

______________________________
"Моите мечти нямат граници - аз винаги искам невъзможното." -  Монте Кристо

Наследството на Донован (поредица) 38712598-7d2e-4666-b87b-9f798240dd86_zps7ba99a29
" Едно произведение е ценно не тогава,
когато предизвиква едно значение сред сто читатели,
а когато може да предизвика сто значения в един читател."

- Ролан Барт

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Обичам Нора. Тя е любимата ми авторка!

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
Чародейна сила най-много ми хареса, но и другите от поредицата са готини

descriptionНаследството на Донован (поредица) EmptyRe: Наследството на Донован (поредица)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply