BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionОгледалце, огледалце EmptyОгледалце, огледалце

more_horiz
Огледалце, огледалце

Огледалце, огледалце Mirrormirror

  • Премиера в България: 23.03.2012
  • Жанр: Приключенски, Комедия, Драма, Фентъзи
  • Държава: САЩ
  • Режисьор: Тарсем Сингх
  • Сценарист: Мелиса Уолък, Джейсън Келър
  • Продуцент: Тъкър Тули, Бърни Голдман, Брет Ратнър
  • В ролите: Джулия Робъртс, Лили Колинс, Шон Бийн, Арми Хамър, Майкъл Лърнър, Нейтън Лейн
  • Разпространител за България: Тандем филм
  • Резюме:

    Зла кралица взима властта в царството, а заточена принцеса печели подкрепата на седем хитри бунтовника с цел да си възвърне това, което й се полага по право.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Джулия Робъртс дава индикации за много добра роля, поне според трейлърите .. ама като го сравниш с конкурентния филм на същатата тематика, всичко би изглеждало добре ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Хм, както колегата Скротум каза: "Вежди, вежди"... Мне, предпочитам "Снежанка и надървеняка" - там кралицата поне си заслужава гледането.

______________________________
Огледалце, огледалце 4347762w

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
абе като му четох ревюто за Снежанка и бла бла бла, определено авансите му бяха, че Огледалце-то ще е по-малкото зло от двете Огледалце, огледалце 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Чарлийз Терон или Джулия Робъртс?! За мен поне не е никаква дилема. И в случая не ме интересуват особено останалите участници, сценарий и прочее. За мен по тези параграфи и двата филма не са особено привлекателни.

______________________________
Огледалце, огледалце 4347762w

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Ashlie написа:
Чарлийз Терон или Джулия Робъртс?! За мен поне не е никаква дилема. И в случая не ме интересуват особено останалите участници, сценарий и прочее. За мен по тези параграфи и двата филма не са особено привлекателни.


Чакаме "Непобедимите 2", Ашли, ти си мой човек! :goodjob:

______________________________


 
         
       

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Хаха, е, щом казваш Огледалце, огледалце 909357165 Най-малкото нов филм с Чък Норис си заслужава. Ама първо трябва да си изгледам колекцията с Брус Лий...

Но всъщност не знам какво чакам вече като филм. Интересно ми е какво ще направят с "Игрите на глада" и особено с "Играта на Ендър". Но и в двата случая съм скептична.

Все пак, Коен, какво мислиш за сцената в трейлъра на "Снежанка...", с Чарлийз и млякото???

______________________________
Огледалце, огледалце 4347762w

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Ashlie написа:
Хаха, е, щом казваш Огледалце, огледалце 909357165 Най-малкото нов филм с Чък Норис си заслужава. Ама първо трябва да си изгледам колекцията с Брус Лий...

Но всъщност не знам какво чакам вече като филм. Интересно ми е какво ще направят с "Игрите на глада" и особено с "Играта на Ендър". Но и в двата случая съм скептична.

Все пак, Коен, какво мислиш за сцената в трейлъра на "Снежанка...", с Чарлийз и млякото???


Гледали са твърде много Клеопатра :p2: А, иначе, онази снежанка май ще ми е по-интересна. Но пък тази снежанка (актрисата) е по-хубава от другата. Труден избор. Затова се спираме на Сталоун.

______________________________


 
         
       

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Сега го виждам този филм, ако не го забравя докато излезе, ще го гледам. Напоследък твърде рядко попадам на нещо, което желая поне да опитам да изгледам. Но обичам приказки и Джулия Робъртс

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
не беше това което очаквах, но пак добре, можеше и по-зле... сега ще чакам другата Снежанка да видим той как ще е

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Много, много зле. Единствено заради Джулия Робъртс си струваше да се мъча час и половина пред монитора.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Огледалце, огледалце 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Огледалце, огледалце Animated_gif_024_hippo

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
escapingthesun написа:
Много, много зле. Единствено заради Джулия Робъртс си струваше да се мъча час и половина пред монитора.


Мацката беше хубаваааа! И краят беше луд! Много готини джуджета, много им се радвах.



:rock:

______________________________


 
         
       

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Огледалце, огледалце Di-9V9Z

______________________________


 
         
       

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Смешно и нестандартно представяне на тази, толкова известна и обичана приказка. Доста се смях, докато гледах разкрасителния ритуал на злата кралица. Това с пчелите беше доста неочаквано и лудо. Ако искаш плътни и големи устни, вземи си пчела да те набоцка Огледалце, огледалце 2115147716 Огледалце, огледалце 2115147716 Огледалце, огледалце 2115147716 :pardon:
Хареса ми и бих го гледала пак.

______________________________
Аз съм тази, която искаше той. Той е този ,който исках аз.Но дали можем да бъдем заедно.......... само времето ще покаже!

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Филма не беше точно това,което очаквах. Наистина имаше някой оригинални моменти, като разкрасяването на злата кралица. Но като цяло не ме впечатли много. И аз очаквам да видя другият филм по-тази приказка. Надявам се да се справили по-добре.

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
Не беше лош. Е, разбира се, не може някой да е изгледал целия сезон на Имало едно време и да намери този филм за забележителен, но имаше доза хумор, обстановка и герои. Просто не беше кой знае какво, не ми донесе особена наслада да го гледам, а роклите на Джулия, в които могат да се съберат около четири Джулии и огромните веждаци на Лили Колинс постоянно, ама постоянно ме разсейваха ужасно! ❌ По едно време се зачудих филм за Снежанка ли гледам или за Фрида Кало....
Такова хубаво момиче, а пък... че на всичкото отгоре в един момент от филма (още в началото) можеш и сключени да ги видиш! ❌
Таа, джуджетата май бяха най-забавни. Имаше си точно няколко момента от филма, които бяха интересни, през другото време ми беше малко безинтересно... и разсейващо...

П.П. Изби ме на смях обстановката и присъстващите на сватбата на кралицата. Веднага първата ми мисъл беше "Айдее, Капитола!" Огледалце, огледалце 2115147716

descriptionОгледалце, огледалце EmptyRe: Огледалце, огледалце

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply