BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionРазликата между сексапил и вулгарност EmptyРазликата между сексапил и вулгарност

more_horiz
Разликата между сексапил и вулгарност Lftrckcfx57toe7vaoxe

Жените хвърлят много усилия и пари, за да се почувстват красиви и секси и да замаят главите на мъжете.

Но често нещата излизат от контрол и вместо дамата да изглежда сексапилно, от нея лъха вулгарност.

Според Стив Уард - специалист в междуполовите отношения, както сам се нарича, и изпълнителен директор на агенция за запознанства, жените не бива да залагат на прекалено провокативния и мръснишки вид, ако искат един мъж да ги вземе на сериозно.

За Стив има много голяма разлика между това да заведеш една жена в спалнята и да я представиш на родителите си.

"За мен една дама, която се е облякла предизвикателно и вулгарно, отправя следното съобщение към мен - нямам особено голямо уважение към себе си, затова се опитвам да впечатля околните с разголеното ми тяло."

Уард определя мръснишкия външен вид като престаравене от страна на жената, докато сексапилът просто идва от вътре. Жените могат да изглеждат секси и в същото време уверени в себе си, интелигентни и сериозни, докато мръсниците не могат.

"Едни от най-сексапилните дами, които съм виждал, са носели обикновен потник и клин за йога, или памучна лятна рокля. Секси означава увереност и усмивка, а не дрехи и обувки", споделя Уард.


Източник: http://kaprizen.com

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Разликата между сексапил и вулгарност 4205875R

descriptionРазликата между сексапил и вулгарност EmptyRe: Разликата между сексапил и вулгарност

more_horiz
Статията от всякъде е вярна!!! Това си го мисля от мноиго време, докато наблюдавам хората по улицата.

______________________________
Разликата между сексапил и вулгарност Tumblr_m2c1ulZVKw1r9w97z
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply