BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyЧестит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
Честит Рожден Ден, escapingthesun! 35281788195712723412445476677FPgRQTXEIYXVpIO5ppH

Честит Рожден Ден, мила! Най-искрено ти пожелавам да пращиш от здраве и да имаш щастливо дълголетие, късметът винаги да бъде редом с теб в житейския ти път, да обичаш и винаги да бъдеш обичана в замяна и всеки твой ден да носи поводи за радост! :bighug: 😗 :happybirthday:

______________________________
Честит Рожден Ден, escapingthesun! Dragon-Book

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyRe: Честит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
Честит Рожден Ден! Желая ти... толкова късмет, колкото можеш да понесеш, толкова щастие, колкото не си предполагала, че може да имаш, толкова здраве, колкото не си очаквала и толкова поводи за усмивки, че да хванеш мускулна треска на лицето!
:bighug: :drinks: 😗

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyRe: Честит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
Какво ли да ти пожелая....
Нали е твоя младостта,
а нищо по-добро не зная от нея и от радостта.
Бъди добра, бъди щастлива,
върви с една звезда в нощта и нека никога да не заспива смехът на твоята уста!
Честит Рожден Ден!

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyRe: Честит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
Happy B-day!

______________________________
Честит Рожден Ден, escapingthesun! Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyRe: Честит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
Честит Рожден Ден, escapingthesun! 6b1ce30f12cace4b65f5750

Честит Рожден Ден!!! Да си ни жива и здрава и все повече бисерчета да ти ражда главата. Много успехи ти желая в университета и повече да те слушат колегите от мъжки пол. ;)

______________________________


 
         
       

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyRe: Честит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
Мислих, мислих.. еми, Дени, само едно Честит рожден ден - много щастие и късмет!!

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyRe: Честит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
Благодаря ви много! :slynce: :slynce: :slynce:
:bighug: :bighug: :bighug:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Честит Рожден Ден, escapingthesun! 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Честит Рожден Ден, escapingthesun! Animated_gif_024_hippo

descriptionЧестит Рожден Ден, escapingthesun! EmptyRe: Честит Рожден Ден, escapingthesun!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply