BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description11.10.11 Empty11.10.11

more_horiz
Добро утро, смехурковци драги мои!

Липсваха ли ви ежедневните ми глупости? И да не са, ще си получите сутрешната доза...

От снощи ми е едно такова умилено на душицата, едно такова разнежено и разлигавено. И нито лошото време, нито присъствието на тъщата на благоверния, първолашките неволи или завишената тролска активност не можаха да ми го развалят.

Децата, влюбих се! Внезапно, умопомрачително и необратимо. От пръв поглед си го харесах, а когато го поех в ръка, направо не исках да го пусна. Идеално си паснахме още първия контакт, а след малко време тет-а-тет не ми се разделяше с него...

Ето го и обекта на въжделенията ми:
11.10.11 Hs-sub-compact-pistols

Как да не го заобичаш това бебче? Импосибъл!

С такова удоволствие вчера изстрелях 50-те си патрона, че се върнах за още 25. Да не забравя да спомена и безценните съвети на иструктора Жоро. Както винаги съм казвала - най-готините инструктори са на Герена... Та да ви се похваля - с последните 25 си подобрих значително личното постижение. 244 от 250 - на около 10-ина метра, прецизна стрелба, стандартна мишена 4-ка. Как да не съм щастлива? 11.10.11 909357165 Честно, единствено финансовите компликации ме накараха да не откарам още една мишена до заветните 100 патрона. Е, сега, имаше и няколко засечки, но както предполагам кавалерите във форума ще потвърдят - случва се на всекиго. Важното е да не се шашкаш и да действаш със сигурна ръка... Препоръчвам на всички дами това незабравимо удоволствие. Ще искате още!

Та така, поне временно съм добра, мила и доволна от живота.

П.П. За всички, които се интересуват от концерта: беше велико!!! Въпреки че организаторите не бяха преценили как точно при липса на равен таван в залата ще успеем да видим повечето от ефектите. Жан-Мишел си показа, че е страхотен музикант и каквито и да било неразбории не могат да развалят доброто ми впечатление от музиката.



П.П.П. За всички почитатели на кръчмарското ми поведение - споко, не съм се разнежила дотам, че да забравя какво представлявам 11.10.11 909357165 И ще завърша с гениалните слова на доайена на кръчмарските прояви и хедлайнер на хардкор-парцуца дженерейшъна - Иван Славков. А именно:
"НАЗДРАВЕ!!!"

П.(П.) Напълно сериозен поздрав към всички, които все пак неизменно ще ми пилнат нервите:

______________________________
11.10.11 4347762w

description11.10.11 EmptyRe: 11.10.11

more_horiz
Браво,Ашли!За постижението в стрелбата.Всъщност всяка достигната заветна цел на каквото и да е,от който и да,когато и да е...си заслужава поздравления и похвали.
Много,много,ама много искам да се науча да стрелям с пистолет.
Споменах ли ви вече колко много искам да се науча да стрелям с пистолет? 11.10.11 2115147716 .За съжаление в дадения момент/бих казала дори и още 1-2 годинки/нямам възможност да ходя редовно,да не кажа и хич даже...
Но аз съм си поставила тази мечта за цел и ще я постигна рано или късно.Търпеливо и упорито животно съм.
И тогава,Аш...тогава ще видим кой-кого,и на коя й е по-голям ...пистолета.и колко ги употребява пълноценно...патроните! 11.10.11 2115147716

Айде от мене-направете си нещо топло и се свийте в завивките уютно!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

description11.10.11 EmptyRe: 11.10.11

more_horiz
Здрасти и от мен!
Радвам се на вашите успехи като на моите. Щото аз напоследак нямам на какво да се зарадвам.
Днес пак е мрачно, пак вали и най-важното - пак е студено. Едно такова е намръщено, та и аз с него. Не, че нещо, ами да не остана по-назад.
Събудила съм се още в 9 и нещо, лошо ми е, гадно ми е, а и трябва да сядам пак да уча. Аман вече! Навлечена съм като за сред зима, свила съм се пред компа и даже съм се опаковала с едно одеало. Ужас на ужасите.
Аш, след като си толкова добра с пистолета, може ли една лична услуга? Ей така да ми пуснеш един куршум между очите и да ми спестиш мъките? Обещавам, че ще стоя кротко и ще ти съдействам максимално.
Стига съм дрънкала, ами да се омитам. Лек ви ден и се поздравете за из път с нещо хубаво по ваш избор.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description11.10.11 EmptyRe: 11.10.11

more_horiz
Zaharka написа:
Здрасти и от мен!
Радвам се на вашите успехи като на моите. Щото аз напоследак нямам на какво да се зарадвам.
Днес пак е мрачно, пак вали и най-важното - пак е студено. Едно такова е намръщено, та и аз с него. Не, че нещо, ами да не остана по-назад.
Събудила съм се още в 9 и нещо, лошо ми е, гадно ми е, а и трябва да сядам пак да уча. Аман вече! Навлечена съм като за сред зима, свила съм се пред компа и даже съм се опаковала с едно одеало. Ужас на ужасите.
Аш, след като си толкова добра с пистолета, може ли една лична услуга? Ей така да ми пуснеш един куршум между очите и да ми спестиш мъките? Обещавам, че ще стоя кротко и ще ти съдействам максимално.
Стига съм дрънкала, ами да се омитам. Лек ви ден и се поздравете за из път с нещо хубаво по ваш избор.

Зах, с удоволствие бих ти услужила, но все пак - не искам да те лежа... Евентуално бих ти предложила една топличка ароматна вана, чаша отлежало уиски, опаковка барбитурати според личния вкус и нови и стерилни ножчета за бръснене...
Но все пак би ми доставило по-голямо удоволствие да дойда да те понаритам (нищо не заменя фул контакта), за да не ми гориш подобни глупости, да си сядаш на д-то, да учиш и после да кажеш едно наздраве като здравомислещата мацка каквато си 11.10.11 909357165

______________________________
11.10.11 4347762w

description11.10.11 EmptyRe: 11.10.11

more_horiz
Що така всички с бой ме плашат и даже си мислят, че върши работа. Наздравето го имаш от сега. А тва с бръснарските ножчета не е интересно. Друго си е да кажеш, че са ти пръснали мозъка. 11.10.11 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description11.10.11 EmptyRe: 11.10.11

more_horiz
Добър ден... Или вечер.. Скоро не съм се отбивала, но нещо времето е такова.. 12 клас е тягостен, както и останалите обстоятелства.
Много се радвам за теб Ашли, миналия месец и аз се учих да стрелям, но с въздушна пушка.. Има си огромна разлика само че 11.10.11 2115147716
Зах недей така! Всичко е период от живота ще мине...

______________________________
11.10.11 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

11.10.11 4965902g

description11.10.11 EmptyRe: 11.10.11

more_horiz
Поздравче:


______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
11.10.11 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
11.10.11 Animated_gif_024_hippo

description11.10.11 EmptyRe: 11.10.11

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply