BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description9. 10. 2011 г. Empty9. 10. 2011 г.

more_horiz
ДОБРО УТРО, СКЪПИ СЪФОРУМЦИ !


9. 10. 2011 г. Qlicsuqlicsu

Навън вали и се очертава един невероятно мързелив неделен ден. Времето е студено и мокро, но чаша топло кафе, мекото одеялце и любимите хора ще ви сгреят и заредят с положителни емоции. За жалост при мен последните две липсват, защото, както се оказва, винаги забравям да взема най-важното (но не и любимите ми хора, които са накълцани и прибрани в куфар под леглото ми, ама все пак ми липсва одеялцето), но поне чашата кафе е на сигурно място в дясната ми ръка. Не ме питайте как пиша с лявата, ще се изумите колко лесно човек се превръща в маймуна (или в моя случай, как маймуната не е еволюирала до човек).
Седя си аз рано сутринта в неделя (да ме пита човек за къв(простете за израза) станах толкова рано в почивен ден) с лаптопа в кълки и се чудя какво да правя. Това се оказа доста ползотворно, защото разрових едно хубаво форума и открих няколко интересни теми. Нека ги поизтупаме от праха и да видим за какво точно става въпрос.

Докато ми тракат зъбите от студ, а кафето в чашата ми е на път да стане на ледено блокче, не мога да не отворя раздела за Пътешествия и туризъм и да не се насладя на най-уникалните места на света и най-вече на най-топлите. По принцип мразя да ми е топло, но сега какво ли не бих дала за един Хавай , Дубай или Абу Даби . Не е ли странно как се променят нещата само за ден. Вчера щях да се спомина от жега, пък днес дори обмислям да си купя електрическо одеялце. Идеята е добра, помислете си за това и вие, но внимавайте да нямате много пиърсинги по тялото да не вземе да светнете като коледна елха през октомври. Пък ако има някой готин, мускулест и хубав батко да ви топли още по-добре. И тук, като бъбрива свекърва, нека ви предупредя: внимавайте той да не се окаже тя . Смешно, смешно, ама в тия времена е хубаво да си предпазлив, защото всякакви гадни изроди се навъдиха, а дали човек се ражда добър или лош е тема на много сериозна дискусия. Та, някой си мечтаят за Дубай, други си мечтаят да са мъже (грррр), а коя е вашата най-смела мечта ?

Мисля че е време да си сецна словоизлиянията, защото нещо взех да досаждам.
Пожелавам ви лек и приятен неделен ден! И нека не прекаляваме с греяната ракия довечера, защото утре е понеделник и трябва да се бачка.

9. 10. 2011 г. Nice-Day

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
9. 10. 2011 г. 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
9. 10. 2011 г. Animated_gif_024_hippo

description9. 10. 2011 г. EmptyRe: 9. 10. 2011 г.

more_horiz
Днес нещо ми е смотано. Сигурно е от времето. Нещо ми е криво, мрачно и облачно. Този път не съм с 4 чифта слънчеви очила. Това няма да го разберете. Важното е, че все още мога сама да си се разбера. И предвид, че днес ще трябва да се учи, не ми става по-весело, но пък темичката оказа благотворно влияние. И така, слънца и лунички, оставям ви (за сега), за да се отдам на академичен труд (че да не се занимавам после). Wish me luck! 9. 10. 2011 г. 345477380:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply