Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Името на вашия домашен любимец?

+81
Venka
nikkiyan
vesi
tani_w
nikita 8584
nasya90
natali_al
Theýa
Hades
alex79
Amphibia
viki12
iveto81
Ralna
mdd
pokopok
Radost_09
asayva
ves
k3vi7o
adventureb
kristi1985
alabala
me.loco
vamida
Invictus
kris_93
margc
svetleto_007
krissito
esimeonova54
canito96
mAlice
geri_dimitrova
kovak
Sirena$
мяу
Бикънекд
stanislava
naja0909
pasiflora
mimzZityY
oganche
xbitchx
gaby7yyyy
strega
Bubole4eKle4e
Старшината
Dobrinka83
Pippa
EvaMars
kaaamzzz
desertrose88
tanittta
steffanie
criminalz
redhead88
ognendar
tweenky
ttt
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
Luseto
forgotten_heart
xpuc
ceceto
ju
renesme_cullen
Guster
Lady_Winchester
viks
aranna
julie86
byh4o
Goldengirl_
Leonore.
desistela
escapingthesun
mishle55
Renesita
85 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

Renesita

Renesita
Администратор

First topic message reminder :

Какво е името на вашия домашен любимец? Защо избрахте точно него? Значи ли нещо за вас? Напомня ли ви за нещо или някого? Името на вашия домашен любимец? - Page 2 909357165


______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

rosali

rosali
Драскач

Котенцето ми се казва Персефона.
Кръстих си я така, защото тя е чисто черна, а аз свързвам черното със смъртта. И нали Персефона е съпруга на Хадес (бога на подземното царство според древните гърци) затова реших да дам на котето това име. Пък и да си призная винаги съм харесвала тези имена.
Първоначално мислех името да е Танатос (тоя дето ходи да обира душите, животите или както там му се вика, пак подчинен на Хадес), но после реших, че Персефона звучи по-женско.
Кучето, малката булонка, се казва Джеси.
Тя ми е от някъде четири години и ако си спомням както трябва я бях кръстила на Джеси Макартни. Името на вашия домашен любимец? - Page 2 2115147716 Чак да не повярваш, сега даже не искам на снимка да го видя.

А кучето дето сега мисля да си го взимам ще се казва Грейс или Артемида (ако е момиче) и Арес (ако е момче). Името на вашия домашен любимец? - Page 2 909357165


______________________________
I'm so ugly.
But that's okay cause so are you.

ttt

ttt
Читател

Котарак Чарли - кръсти го мъжът ми на Чарли от "Двама мъже и половина"

tweenky

tweenky
Читател

Котьото в Пловдив е Сузан(или Гови от Говедце), а котаната в София е Маца (или Оля от Олигофренка)

ognendar

ognendar
Пристрастен

котарак-персиец името му е Пухчо избрано от щерката :slynce:

redhead88

redhead88
Въздухар

Кучето ми е Марли, а котката Симба ^^

criminalz

criminalz
Активен

Като малък имах куче.Първият ми домашен любимец.Казваше се Лъки.Вуйчо ми има вземане-даване с един човек,който развъждаше песове за НСО в един кучкарник.Лъки трябваше да е немска овчкарка,но се оказа нещо мешано,въпреки че,ти да видиш майка му едва не ни изаде(това беше през 1995-та,и аз като един 8 годишен дришлъо и до ден днешен не мога да го забравя).Кучето си беше върха,голям купон.Но уви поради един алкохолик в нашето семейсто в ония времена(сега никой не му обръща внимание) кучето се развали,и то много.Бях 4-ти клас когато ме нападна и майка ми беше принудена да ме откара с такси то пирогов да ме шият.Кучето остана въпреки всичко.После то избяга с песовете от квартала.

И до ден днешен ме е страх от кучета които не познавам.Но някакси след години успях да се изправя срещу този мой стах.И то по какъв начин! Сега си имам една кавказка овчарка.Моето "кученце" е леко пухкаво и е "само" 104 килограма.Кучето ми е радост за семейството ми(вече не сме като в дядовата ръкавичка,както през онези тъмни години)и ужасТ за всички останали,защото все пак си е охранително куче,и не обича чужди хора.Пък като се замисля и аз да съм,и мен ще ме е шубе от такъв звяр.От един месец насам си имам и ново куче.Породата е същата,и стария Джери много е любопитен каква е тази малка скимтящта топка.Малкото зверче е женско и Доня>Майка ми(шефът,охраната и полицията и счетоводителя на къщата) реши да се казва Кристина и на галено Криси.От чий зор идея си нямам.

А щях да забравя,че от една година си имаме и един Персиец,който се появи случайно при нас,защото иначе щеше да си остане без къща.Беше цяло приключение да накараме стария Джери да не го използва за закуска,но след много мъки и приключения разбра,че няма да му го позволим,и накрая се отказа от тази смахната идея.Сега са първи дружки(въх).

Със здраве и да си гледате малките и големи зверчета !


______________________________
Me no Engles.Me das dollars,por favor?

steffanie

steffanie
Читател

Имаме котарак, който се казва Крум - кръстен е на хан Крум.

tanittta

tanittta
Читател

Здравейте, ние имаме две котки и две костенурки. Котките са майка и дъщеря - Арчи и Маркиза. Арчи е невероятна майка, кърми малката 6 месеца, което е необичайно. Маркиза е вече на 4 години, но отношенията им си остават на майка и дъщеря. И досега Арчи изчаква Маркиза да се нахрани първа. Играят си, милват се, понякога се боричкат, после спят една до друга. Невероятно е да ги гледаш, има много неща, от които човек може да се учи от техните взаимоотношения. Костенурките са Донатела и Елизабета, така ги кръстиха двете ни дъщери, много са сладкиИмето на вашия домашен любимец? - Page 2 909357165))

desertrose88

desertrose88
Напредващ

Куче... Името му е Аякс


______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Cute

kaaamzzz

kaaamzzz
Пристрастен

кучето - мечо (знам че е тъпо, но баща ми- какво да се прави)
котето - 3,14 (хихихихи, много си го харесвам,, дойде защото тате му викаше пикльо, и аз викам по-добре Пи.. и от там ;д;д


______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

EvaMars

EvaMars
Маниак

Джеси (пинчер) и Арт (немец) ;))


______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

Pippa

Pippa
Модератор

Ами да си представя и аз менажерията, която се състои от две кучки /щото аз съм им малко дома макар/ и един котарак за разкош. Та голямата кучка е английски пойнтер и се казва Дейзи, щото като беше мъничка и са ситуира насред една зелена ливада и ни замяза на маргаритка. Обачи тъй като сме били от голямото добрутро моля ви се с италянско потекло трябвало името и да започва с Б, тъй като тато й бешил Атос та накрая плеснахме едно Бела за протокола и офишъли стана Бела Дейзи. Малката кучка ми я довлече щерката естествено, както и котарака впрочем, и трябаше уж да е пинчер, ама нещо е минала покрай пинчера щото е манжа между пинчер и чихуахуа та и викаме че е порода пинхуа. Името й е Лекси от Лексус, естест родено от щерката. Котьо кат цъфна дома забърсан от улицата бешил нарочен за мома и тъй като цвета му е уникален и мязаше на рис бешил кръстен Риса. Обаче като се разбра в последствие, че Риса е Рис се започна едно умуване и накрая го кръсти баща ми. Тъй като баща ми се казва Архангел ми се стори съвсем логично да го кръсти Мишо.


______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 4002014u

illusion_fan@abv.bg

Dobrinka83

Dobrinka83
Читател

Кучето ми е ротвайлер и се казва Марта (брат ми я кръсти)

Старшината

Старшината
Пристрастен

Имам двама Арес и Рем.Единия е френски мастиф,другия е дого аржентино.


______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Името на вашия домашен любимец? - Page 2 Ywkb

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Читател

Кученцето ми се казва Ричи.. Името на вашия домашен любимец? - Page 2 909357165 Един малък, сладък рошльо.


______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 2 C92caa46fa6990d8

strega

avatar
Редовен

Кучка на име Франк.

gaby7yyyy

gaby7yyyy
Читател

Куче,казва се Шаро

xbitchx

xbitchx
Читател

Имам едно куче казва се Джако.

oganche

avatar
Читател

Кучето ми се казва Арчи-просто харесах името. Котката Бъхли, тъй като я взех имаше многооо както подсказва името, а малките и се казват съответно Белчо и Тигърчо

mimzZityY

mimzZityY
Маниак

Кучето ми се казва Сука,взехме си го с името. Папагала-Стефи,в чест на една приятелка като и двамата не млъкват дори и да са сами Името на вашия домашен любимец? - Page 2 2115147716 . А рибките ми си нямата имена ,защото постояно се множат и не мога да ги запомня коя коя е


______________________________

Името на вашия домашен любимец? - Page 2 10qxs0w

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите