BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionДобро утро EmptyДобро утро

more_horiz
Добро утро на всички днес.
Надявам се да има по-активни и по-често пишещи потребители хора (не че има какво друго да са) :lmao: Извънземните не са ни заселили и тук, нали?
Ох, така е като ставаш в 7 сутринта и решаваш задачи по математика, готвейки се за поредния урок в събота. Започваш да си мислиш за извънземни и за хора със странни прически.

Но нищо, ще ми мине.
Пък на вас нека да ви е усмихнато цял ден, весело и да си изкарате, както трябва да се прекара събота:

Добро утро 302091_186834661385881_145335098869171_428256_4271771_n

Вчера, докато разглеждах форума, поредния път, когато нямах време да отговоря, реших да ви споделя тези темички, които открих, за да изкажете и вие мнението си. А след това някой ден и аз ще се включа.
То май във всичките се говори за едно и също: любов, жени и мъже, но пък .. какво толкова. Едната беше за това, че мъжете не вярвали на гримираните жени, не че има особена логика, но 'доверието' е странно нещо, така че ще ми се иска да чуя различни гледни точки (особено от мъжката част, която напоследък рядко се обажда).

Другото, за което се подсетих бяха приятелите с облаги и има ли такова нещо. Спорих наскоро с една своя приятелка по дадения въпрос и тя ме убеди, че не е възможно, защото рано или късно един от двамата се влюбва, но ако дадените хора не могат да се влюбят един в друг (примерно защото вече са имали връзка и знаят, че нищо не може да се получи м/у тях)? Та подсетих се за темичката на Лора и колко обичах да чета мненията в нея ..

И най-новото откритие: Любовта е психично отклонение според СЗО !!!
Чувате ли? Внимавайте, че да не ви хванат за лудницата и да не ви открият дадените симптоми. Жалко, че още лекарство не са открили.



Е, мисля да спра да се разпростирам на дълго и на широко. И да се насладя на новите пуснати глави от 'Тъмна треска' и 'Призоваването'.
Ще си гледам на карти таро и ще обувам пътъчките за урока по математика.. :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДобро утро EmptyRe: Добро утро

more_horiz
Добрутро, добрутро, ама, Ванче, вече сме 8 октомври. Добро утро 2115147716

Как сте сакровища? Какви ги вършите? Надявам се да се забавлявате някъде с някой. Мен ми е лигаво от вчера. Беше перфектен ден. Толкова добре не си бях прекарвала скоро. Днес се надявам пак да повторя. Мисля да се възползвам от хубавото време навън и отивам да щурмувам Аязмото. Чао от мен и не правете нищо, което аз не бих направила! Добро утро 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДобро утро EmptyRe: Добро утро

more_horiz
Здравейте и от мен!

Аз сега се връщам от работа и ми иде да си легна!

Вие какво си правихте през този великолепен дъждовен ден? Бяхте ли послушни?! Добро утро 2115147716

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Добро утро 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Добро утро 4347753x

descriptionДобро утро EmptyRe: Добро утро

more_horiz
При нас беше адска жега, страшно слънце... ужас под небето. Малко неразбирателства, много смях, още повече излагации, свършихме доста простотии и ъпдейтнах архива със снимките. Общо взето пълна програма. Да видим и дали денят ще успее да завърши толкова добре, както мина до сега.
А вие какви ги свършихте днес?

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДобро утро EmptyRe: Добро утро

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply