BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description2.10. 2011 г. Empty2.10. 2011 г.

more_horiz
Добро утро, скъпи мои, на 2. 10. 2011 г.


Днес времето е предимно преобладаващо, на места с висока преобладавателност, но в късния след обяд определено ще бъде преобладаващо. Седя си аз пред отворения прозорец с чаша кафе в ръка и се чудя какво пак да измисля, че да се направя на олигофрен (сякаш ми трябва много, един поглед и е достатъчно). Та реших и аз да се отбележа в тази темичка, не знам просто как съм я пропуснала до сега ( излъгах, знам, ама няма да кажа, щото да се мъчите и да се чудите и да ви е гадно :devil: ).
Преди два дни си ровя аз в нета и на какво попадам: страхотна рок група, за която дори не съм и подозирала. Казва се Blue October и през последната година е най-смисленото нещо, което съм слушала. Изтеглете си някоя песничка и се насладете, а аз ще направя и темичка за тях, защото тези момчета наистина си струват. Е, малко са депресанти, ама то живота е такъв: радост и тъка, днеска те има, утре не. Божеее, депресирах се, отивам да си срежа вените с лъжица и се връщам.
След паузата ще видите: ще се омъжи ли Бихтер за Меемет или Перкундето ще осуети намеренията им; Али Вгъза за пръв път ще отиде до тоалетната!- ексклузивно само в този епизод и невероятен бонус материал: Теслъ в горещо интервю за двамата си братя: Дъскъ и Бормъ.
Добре дошли след рекламите по Дуди-Михузи ТV!
Тук съм отново и няма изобщо да се сетите за какво се сетих!( ама как се изказах само! О, роден мой български език...). Гледахте ли новия сериал Тайния кръг? Ако не сте, да сте. Наистина си струва. Единственото, което не ми допада е липсата на пич ( тия двамата са направо... хвани единия, удари другия), нали все пак трябва и окото да се радва (пък и някой други части. Денице, отвратителна си!). Но имам и една добра новина: радвайте се хомо хора, има много яки каки!
Хора, навън денят е прекрасен! Хващайте леба и млекото под мишница и вървете на пикник. Остана още съвсем малко до лютата зима и лютата ракия. Насладете се на последните слънчеви лъчи, а докато се приготвяте аз ще ви поздравя с една песничка:



Пожелавам ви прекрасен неделен ден с много усмивки и добро настроение!




______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
2.10. 2011 г. 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
2.10. 2011 г. Animated_gif_024_hippo

description2.10. 2011 г. EmptyRe: 2.10. 2011 г.

more_horiz
Поздравче: :slynce: :slynce: :slynce:




______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
2.10. 2011 г. 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
2.10. 2011 г. Animated_gif_024_hippo

description2.10. 2011 г. EmptyRe: 2.10. 2011 г.

more_horiz
Дубрютру!

Излизам за малко от черупката...

Да си споделя колко безкрайно ми омръзна. Омръзна да живея в държавата на куртоазията. Където Азия е близко, но е Мала Азия. Където това дет седим на него, хем боли, хем не ни ощастливява...

Омръзна ми постоянно да трябва да изказвам мнения изпълнени с паразитните "според мен", "струва ми се", "май", "изглежда", "пардон", "така мисля", "от моя гледна точка", "извинете, но", "сакън да не се засегнете" и т.н.

Омръзна ми да ме питат за мнение, а после да ми обясняват как не съм права, да го давам. Омръзна ми да ми търсят алтернативната гледна точка, а после да ми обясняват, как съм малцинство. Омръзна ми да искат помощта ми, а после да ми обясняват, как всичко е цветя и рози и няма нужда нищо да се прави. А в тези лайна, които са ни заринали, да не могат да поникнат ни цветя, ни рози, камо ли жито, боб, ябълки...

Омръзна ми всички с власт да се тупат по гърбовете и да си викат "Конграчулейшънс", а мен да ме пращат да гледам някоя американска комедия, че съм черногледа. Омръзна ми от почина "Дайте да дадем". Омръзна ми от "На кого му пука?". Омръзна ми от "За толкова пари - толкоз!"

Омръзна ми от обещания и оправдания. Омръзна ми да се лутам между "бялата лястовица" и "черната овца". Омръзна ми да мисля като социопат, а да се държа като мишока Джиджо.

Много, ама много ми е омръзнало.

Благодаря за вниманието! Сега отново се прибирам в черупката. Който ме търси - знае къде да ме намери...

______________________________
2.10. 2011 г. 4347762w

description2.10. 2011 г. EmptyRe: 2.10. 2011 г.

more_horiz
Чук-чук!Има ли някой?/Почуквам учтиво по черупката на Ашли/.Между другото-тя като на охлюв,костенурка,раковина или мида изглежда?Просто така,от любопитство...
Ох!И на мен ми омръзнаха много неща:да се съобразявам с хората,да искат всичко от мен,а да дават рядко,да са ТЕ винаги правите,да имат най-важната работа на света...и т.н. и т.н...
Но с присъщото си "Телешко"търпение стоически се опитвам да понеса несгодите на живота.Е,то не може все да е лесно,красиво и весело.Като ме ядосат,обаче-чак не знам какво правя и не помня какви действия извършвам/буквално съм със замъглено съзнание/.Добре,че вече си усъвършенствах глупавия кравешки поглед и милата физиономия-та не ме дразнят толкова околните.
Айде стига съм мрънкала,че най ги мразим тея дето все си мрънкат.
Ползотворна и приятна вечер пожелавам на всички,които има с какво да се забавляват тази нощ! 2.10. 2011 г. 1513021971

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

description2.10. 2011 г. EmptyRe: 2.10. 2011 г.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply