BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description01.10. 11 Empty01.10. 11

more_horiz
Добър ви ден!

Днес най-сетне успях да се понаспя. В последните седмици ми е по-тежко с ученичката ми, отколкото когато аз самата ходех на училище. Ранното ставане е нечовешко за организма ми, свикнал на ранно лягане...

Оттам следва и кривото ми настроение напоследък. Никак, ама никак не е разумно да ме дразнят в такива моменти! И все пак, по закона на Мърфи, именно в тези дни, хората сякаш се надпреварват към изтънелите ми нерви, въоръжени с пилички за нокти... Зах, сподели професионално мнение, моля. Дали светът си е такъв несправедлив, а Съдбата някъде се попикава от смях за моя сметка, или просто под влияние на липсата на сън, аз съм по-чувствителна спрямо околните?

Вчера някой каза, че било международния ден на преводачите. Честит празник на патерици на всички преводачи тук! Да ви спорят преводите, да ви радват читателите и да не спирате да се радвате на труда си!

В момента съм в някаква емоционална дилема спрямо единия ми превод. И все още съм в чуденка какво да правя... Опитвам се да превеждам и един мой разказ на английски. Нечовешко е! Едно е да го разбираш английския, друго е да пишеш директно на него, а съвсем трето - да превеждаш на него. Някой тук има ли опит с подобен проблем?

Отделно много ми липсва да пиша моите си лични истории. Не съм писала лично творчество от повече от година. Срам и позор! Но все ги избутвам на заден план... Тюх!

Хайде оставям ви! Навън тук е слънчево и приятно време. Може би е добре да се порадваме на малкото останали такива дни, преди да задълго да застудее.

______________________________
01.10. 11 4347762w

description01.10. 11 EmptyRe: 01.10. 11

more_horiz
Ashlie написа:


Оттам следва и кривото ми настроение напоследък. Никак, ама никак не е разумно да ме дразнят в такива моменти! И все пак, по закона на Мърфи, именно в тези дни, хората сякаш се надпреварват към изтънелите ми нерви, въоръжени с пилички за нокти... Зах, сподели професионално мнение, моля. Дали светът си е такъв несправедлив, а Съдбата някъде се попикава от смях за моя сметка, или просто под влияние на липсата на сън, аз съм по-чувствителна спрямо околните?


01.10. 11 2115147716 Странно познато. Мен ако питаш е комплексно. Съдбата е гадна кучка, която ни се хили нагло отстрани, ама и като е поизнервен човек, всичко го дразни. Нали знаеш Закона на Мърфи? Ако има шанс нещо да се обърка, то ще се обърка! Или изказано по друг начин: Ако нещо е станало както трябва, то е станала голяма грешка!
И аз съм така, споко. На мен ми държи от снощи. Скоро не се бях изнервяла толкова на някого, ама нямам вина, че някои хора не притежават инстинкт за самосъхранение. Като не оценявате кога се държа мило, обръщам другата страна. Пазете се всички, вече съм зла! :muhaha: :devil:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply