BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyЯпонците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Японците правят техен “You’re Beautiful” Miori-Takimoto Японците правят техен “You’re Beautiful” Tamamori_yuta09
Популярната корейска драма от 2009 “You’re Beautiful” ще получи своя японски еквивалент.
Сериалът “Ikemen Desu ne” е нейният аналог, в който главната женска роля е поверена на актрисата Такимото Миори. Трите момчета, които ще й правят компания, са Тамамори Юта и Фуджигая Тайске от групата „Kis-My-Ft2″ и Яотоме Хикару от Hey! Say! JUMP.
За тези, които не са наясно с историята на оригинала, сюжетът разказва за момчешка идол група от трима души, която решава да приеме в своя състав четвърти член.
Той обаче не може да се присъедини веднага към нея, което налага да бъде заменен от неговата сестра-близначка. Това води до комични и объркани ситуации в самата група.
Корейската версия пожъна огромен успех в Япония, което доведе до плановете за местен вариант.
Ролята на Чанг Гън Сок, който изигра лидера на групата, ще бъде поета от Тамамори Юта.
Песен на младата група „Kis-My-Ft2″ ще бъде част от саундрака на “Ikemen Desu ne”, с която те ще направят и своя CD дебют.

Източник:Tokyograph

______________________________
Японците правят техен “You’re Beautiful” Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Дамм,много е готин сериала .. аз също го гледам сега .. и чакаме 8-ма серия ... харесва ми римейка,, може би повече и от оригинала .. мм не знам.. ще видим как ще свърши !!!

______________________________
Японците правят техен “You’re Beautiful” Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Не можах да харесам японските драми и това е просто не могат да изместят корейските,а когато корейците ги копират,го правят качествено.Все пак ще прегледам първите 2-3 епизода да видя за какво иде реч.

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Бива,не е лош,ако не си гледал оригинала Японците правят техен “You’re Beautiful” 909357165

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Изгледах едва първи епизод и се отказах. Може би, защото самата история не можа да ме грабне, японската версия направо ме отврати. Очаквах нещо по-качествено, което да си заслужава.

______________________________
Японците правят техен “You’re Beautiful” Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Най-хубавото в този сериал е появата на Jang Geun Suk :slynce:

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
И двата варианта ме кефят Японците правят техен “You’re Beautiful” 1089017131 Въпреки, че предпочитам корейския, може би защото първо него съм гледала и е с Jang Geun Suk <333333

______________________________
Японците правят техен “You’re Beautiful” 4298305s

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Изгледах японската версия и мога да кажа, че корейската е къде, къде по - добра. Вероятно, защото първо гледах оригинала... Иначе и японската не е лоша Японците правят техен “You’re Beautiful” 909357165

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
[quote="MuryG"]Най-хубавото в този сериал е появата на Jang Geun Suk :slynce:

Напълно съм съгласна. Иначе корейският сериал ми хареса много повече. Много уважавам японското кино, но в случая се поизложиха. Не бях доволна!!!!

______________________________
Животът е прекрасен! Особено ако правилно си избереш антидепресантите...

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
Корейското винаги е по-хубаво! :rock:

descriptionЯпонците правят техен “You’re Beautiful” EmptyRe: Японците правят техен “You’re Beautiful”

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply