BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description1. 09. 2011 Empty1. 09. 2011

more_horiz
Почвайте да спамите, спамери!

Аз отивам да се... занимавам със себе си.

Преди това ето ви един поздрав:


______________________________
1. 09. 2011 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

description1. 09. 2011 EmptyRe: 1. 09. 2011

more_horiz
Дубрутру!

Никак не е добро за мен - адски ми се спи, реанимирам, гладна съм, нямам глас и ме боли коляното... Изобщо - съвсем нормално като след бурна вечер 1. 09. 2011 909357165

Да ви се оплача: не ме пуснаха в БИАД!!! За първи път ми се случва и съм потресена! Кой да знае, че видиш ли имали дрес код? И не какъв да е, ами не пускали с камуфлажни дрехи... Ами ако е розов камуфлажа дали щяха да ме пуснат? Ами ако беше камуфлажно прозрачно потниче? Е, не, нямаше да ходя да се преобличам, заради подобни глупости!

Та се замъкнахме "Накрая на Вселената"... Не беше зле. София все още е малко пустичка, но се пълни със страховити темпове. Свърши прекрасното спокойно лято...

Снощи ми се случи нещо много необичайно. Случвало ли ви се е някой да ви се лепне и да ви издразни до крайна степен? Да ви ядоса не защото ви обижда или се заяжда, а защото ви прави комплимент след комплимент и обяснява колко страхотен човек сте. Особено когато човекът е добре изглеждащ и екипиран с чифт наистина внушителни цици, които се отъркват във вашите с всяко негово привеждане към вас, дарявайки ви с поредната похвала... Странно, но против всяка логика, това мен в един момент ме вбеси. Някак ми дойде в повече и вместо да станем първи дружки, я насолих като за последно.

Реакцията ми вероятно е нелогична, но... Вие как мислите? Как бихте постъпили? Аз все пак съм си обикновен човек, не ставам за обожествяване, а бях там с цел да се донапия и да потанцувам докато се разбия...

Та така... Обикновена вечер, обичайните заподозрени, стандартна комбинация, а вижте какви странни неща се случват.

За пореден път трябва да препоръчам "Дивака" - чудесно място да утолиш пиянския глад. И готвят хубаво!

Аз сега обмислям да си спретна нещо за ядене и да се завърна в кревата. От мен за сега - толкова!

______________________________
1. 09. 2011 4347762w

description1. 09. 2011 EmptyRe: 1. 09. 2011

more_horiz
Много кратичък поздрав 1. 09. 2011 2115147716 !
Та сега от мене малко.Как се чувствате в първия ден от септември.Този месец винаги съм го свързвала с края на лятото и започването на училището.Предполагам,че повечето от вас също ще си правят такива асоциации.И тъй като вече отдавна минах ученическата възраст,сега го поглеждам от другата страна-тази на родител,чието първо дете тръгва за първи път като ученик в първи клас.Много първи станаха 1. 09. 2011 2115147716 .Трепетите пак са големи,повярвайте.
Вече си закупихме всичко необходимо за началото на училището и нямаме търпение да започнем.Но това е за първокласниците...
По всяка вероятност вие все още се опитвате да "откачите"още малко от лятното настроение и да се насладите за две седмици на почивката.
А за работещите-септември е месеца,в който официално се приключват отпуските.Времето се позахлажда и ги няма онези големи юлски жеги.Това е месеца между отминаващото лято и настъпващата есен,когато листата на дърветата ще започнат да се оцветяват в най-причудливи комбинации от цветовете на есента,тревата ще е все още зелена,а цветята ще пъстреят сред поляните.
За мен това е един спокоен приятен месец.Нито горещо,нито студено.Така се чувствам най-добре...

За тези,които са имали бурна нощ,или са били на работа,или по всякакви други причини са недоспали и сега се измъкват от леглата си-един поздрав от мен.
И бъдете весели и спокойни!! :slynce: :cvete:




За въпросите на Ашли-и на мен ми се случи веднъж.Една особа ми досаждаше доста.Накрая я пренебрегнах настоятелно и добре,че се отказа.Ама това беше преди години.И на мене така-"Колко си готина!" "Колко си хубава"...Глупости.
Точно пък с няква от дискотеката ще "забърша".Както и да е...
Няма само мъжете да са нахални и да си искат,я!

Ади стига от мене за днес!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

description1. 09. 2011 EmptyRe: 1. 09. 2011

more_horiz
Мерси за поздравчето, Деси! Любима ми е. :slynce:
Как сте? Какво си прайкате? Мен пак ми е лигаво.
И да, времето се захлажда! Най-сетне! 1. 09. 2011 3569552857
Дойде септември. Време е децата да се стягат за училище. И аз с тях. Моята учебна година започва другата седмица. :dry: Вече съм навзела най-важното, но има още неща за приготвяне от дългия списък. А хич не ми се ходи. Тази година поне се очертава да е хладно, а не непоносимо горещо като миналата. Че в горещото нито ти се излиза, нито ти се пие. А като знам, че там бирите започват най-късно от 12 на обяд... Та така, септември се очертава интересен.
Аш, навлеци доста, ама поне само мъжки. Ама аз нали съм си проклета, гадна, ужасна ужасница и режа всичко наред. Какво да се прави, не съм търпелива. Първо казвам, после показвам, накрая наказвам. :pardon:
Айде стига мъдрости. До после понякое време. :p2:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description1. 09. 2011 EmptyRe: 1. 09. 2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply