BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionLunatic Life series EmptyLunatic Life series

more_horiz
Lunatic Life series 51gpJsWHRKL

My Lunatic Life (Моят побъркан живот)
by Sharon Sala



Тя играе за отборния дух.

Гимназистката Тара Луна има всички обичайни тийнейджърси проблеми: ново училище, привлечена е от страхотно момче, враждува с Гадните Момичета, смятат я за ексцентричен аутсайдер... ПЛЮС това има психични сили, двойка покровителствени, натрапчиви призраци И гневна, заплашителна тийнейджърка призрак, която иска Тара да разкрие убийството й.
Сега вече знаете защо нарича това "Моят побъркан живот".
Книгите на Шарън Сала многократно влизат в големите списъци, включително тези на The New York Times, USA Today, и Publisher's Weekly, и седем пъти е била номинирана за RITA, което за авторите на романи е еквивалент на номинация за Оскар или Еми.
"Моят побъркан живот" е първата книга от поредицата й "Побъркан живот" за тийнейджъри. Очаквайте скоро: "Побърканият детектив".

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
Звучи свежарско. :yep:

______________________________
Lunatic Life series Dragon-Book

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
Te!a написа:
Звучи свежарско. :yep:

И Lunatic Life series 2115147716 познато....

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
то вече всичко е познато така или иначе, та спря да ми прави особено впечатление. Lunatic Life series 2115147716

______________________________
Lunatic Life series Dragon-Book

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
мм,харесва ми .. никога не съм чела такава тийн книга .. бих я прочела .. я кажете,някой дали знае,тука дали ще я пускат тая книга .. мерси предварително Lunatic Life series 909357165

______________________________
Lunatic Life series Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
kaaamzzz написа:
мм,харесва ми .. никога не съм чела такава тийн книга .. бих я прочела .. я кажете,някой дали знае,тука дали ще я пускат тая книга .. мерси предварително Lunatic Life series 909357165


До колкото знам скоро излезе в Америка. Даже последно като я търсих (преди няколко седмици) я нямаше още пусната в нета.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
Lunatic Life series 13076388

Lunatic Detective (Побърканият детектив)
(Lunatic Life #2)
by Sharon Sala


Когато Тара и Флин се приближават до убиеца на Диди Бройлс, ужасен нов призрак започва да ги заплашва. Това е просто още един ден от побъркания живот на Тара...
През целия ден в училище, Тара продължава да си представя момента, когато с Нейт откриват гроба на Диди. Дори часовете, които има с Флин, който прави всичко забавно, сякаш нямат край. Когато бие последният звънец, тя се изстреля като пиратка на четвърти юли. Скочи от мястото си, спря за бързо до шкафчето си и се измъкна през задната врата вместо през предната, знаейки много добре, че ще пропусне да види Флин. Нямаше време да отлага или обяснява, а имаше усещането, че той няма да е особено въодушевен от това, което тя правеше. Той реагираше доста добре на психическите й неща, но копаенето за трупове беше далеч от нормално дори и за нея.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
До болка познато Lunatic Life series 2115147716

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
Lunatic Life series 16091537

Lunatic Revenge (Побъркано отмъщение)
(Lunatic Life #3)

by Sharon Sala


Ще имат ли шанс Тара и Флин срещу призраците?

Лошите са след скритото съкровище, принадлежащо на умиращия баща на Флин О'Мара... и си мислят, че Тара може да използва психическите си сили, за да го намери вместо тях. Тя ще има нужда от много помощ от приятелите й духове, за да се измъкнат с Флин живи от тази каша.


- Внимавай! - изкрещя Тара, когато спортната кола се засили към тях. Колата ги удари два пъти - първо в бронята от страната на шофьора, а после, когато колата на Флин започна да се върти, и в задната броня.
- Дръж се! - извика Флин, когато колата им се преобърна, после прелетя във въздуха над мантинелата и се приземи в езерото Бумър.
Тара се съвзе, докато колата потъваше надолу с предницата и бързо разкопча предпазния си колан. Ако искаха да оцелеят, трябваше да се измъкнат.
- Флин! Разкопчай си колана. Ще си сваля прозореца, за да изплуваме навън.
Тогава видя Флин, в безсъзнание и отпуснат върху волана. Тя трескаво разкопча предпазния му колан и се опита да го издърпа към себе си, но воланът се бе набил твърде силно в гърдите му.
- Не мога да дишам - простена той. - Помогни ми, Тара, помогни ми.
Таза започна да му вика, умолявайки го да се помръдне, докато нивото на водата се надигаше до гърдите им... а после и до вратовете им. Тя държеше лицето на Флин извън водата, издърпвайки го колкото може нагоре, докато главите им не докоснаха тавана на колата. Не можеше да повярва, че се случва. Беше точно като в съня й. Щяха да умрат. Къде беше подкреплението й, когато се нуждаеше от тях?
- Милисънт! Хенри! Чичо Пат! Някой! Който и да е! Помощ! Помощ!
Секунди по-късно водата беше над главите им.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionLunatic Life series EmptyRe: Lunatic Life series

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply