BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyБудни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
И този месец отлетя бързо и неусетно, както бутилка водка при руснак.. Но за мое най - голямо щастие все още не сме почнали училище, за разлика от децата в Швеция - те вече усърдно учат (не ме питайте как знам - имам познати).. Та българи радвайте се, че не учим Будни? Живи? 30.08.2011 2115147716
Месец август ще ми липсва, а септември се очертава.. доста интересен. Хоризонта ми е чист за нови простотии, естествено, че аз съм кралицата на простотиите. Но това да не ви бърка, после пак ще си бия главата Будни? Живи? 30.08.2011 2115147716
Избило ме е на лигня, олигофрения, сарказъм и може би шизофрения.. Лол..
Напоследък пак съм го избила на мъдри мисли около живота и едно нещо не ми го побира главата, или го побира, вижте колко е часа, а съм само на 3 кафета.. Та нещото, което не ми побира главата е, как може да има едни такива хора, които да те лъжат в очите.. Знам ли?! Сигурно е забавно Будни? Живи? 30.08.2011 2115147716
Ще взема да пробвам, току виж ми харесало!
Да се заплета в някаква мрежа от лъжи, да си правя живота сложен, драматичен и скучен.. Не, това не е за мен. Новия ми живот си ми харесва! Новото ми аз, което се определя за "кораво копеле" също много ме кефи.. Будни? Живи? 30.08.2011 2115147716
Та реших да ви пиша, защото не знам скоро кога пак ще влизам във форума, а и напоследък не съм от най - активните.. Възползвам се от свободно време.. Следващите дни смятам да си направя купона, защото гледам, че запойте станали много модерни :lmao: Да си направя и аз един такъв, а?!
Съветвам ви и вие да си направите, ако нещо ви е скучно. Като хубав филмов маратон е! :dance: :6teteskysam:
Преживявам драма също така... голяма е... счупих си нокът!!!! След като ги пусках толкова дълго време и бяха станали толкова дълги един се счупи и трябваше да ги изрежа всичките, защото не мога да ходя, като онези мазните чичковци, които си оставят нокът само на малкия пръст (след 10 годишно мислене разбрах за какво са им - не ви трябва да знаете!) :laugh:
Оставям ви, че сигурно съм изнервила 2/3 от читателите :2:
Поздрав!!


И още един:

и ще завърша с този :yess:

______________________________
Будни? Живи? 30.08.2011 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Будни? Живи? 30.08.2011 4965902g

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
haha поздравчетата са яки ама цяла нощ ги въртяха по The Voice и ми втръсна от тях..
Сега се върнах от нощна и се запознах с бъдещата колежка.. Не е лоша жената.. Ама го е втасала здраво щом аз ще я обучавам xD

Днешния ден е невероятно прелестен! За жалост изпуснах френдчетата и съответно Витоша, НОоо всичко си има и добра страна.. поне ще се наспя!

Искам да завърша с една мисъл, която ми е и на скайпа и на ФБ-то:

Приемайте всичко на шега.. Ако живота Ви не стане по-добър, поне няма да Ви пука толкова! :slynce:

Те тава е от мене! "И извинявайте ако има нещо.." Будни? Живи? 30.08.2011 2115147716

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
Привет и от мен. :p2:
Аз пък си легнах по-раничко този път с надеждата, някъде в мен да се пробуди желание и да стана рано, но май не ми се получи. Щях да ходя да бягам, но сънливостта победи и пак се върнах в леглото.
И сега съм тук с чашка кафе и чакам компания.


Преживявам драма също така... голяма е... счупих си нокът!!!! След като ги пусках толкова дълго време и бяха станали толкова дълги един се счупи и трябваше да ги изрежа всичките, защото не мога да ходя, като онези мазните чичковци, които си оставят нокът само на малкия пръст (след 10 годишно мислене разбрах за какво са им - не ви трябва да знаете!)


Ло, разбиваш. :lmao: :lmao: Мислила била за какво им е този нокът .. Оллеле! :lmao: :lmao:

Та, аз не съм на музика, а гледах клипчетата и попаднах на едно уникално, за България. Погледнете го:




Oт описанието разбрах, че това е някакъв проект за филм, който ще бъде готов в края на 2011година. Някой ако има повече информация или представа какво ще представлява нека да се обади.


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
Привет и от мене!Така като гледам-днес се е насъбрал доста ранобуден народ,което е хубаво,че малко да живне форума.То през лятото всеки бяга нанякъде и е по-малко посещаемо.
Ваня,не знам дали ще правят филм,но така представена България като на клипа,изглежда превъзходно дотолкова,че ако не бях родена и отрасла тук,щях да поискам веднага да се преместя.Едва ли не като една УТОПИЯ...
Е,вярно ,че Родината ни е прекрасна,но ние я направихме кошче за боклук.Добре,че не са снимали улиците на крайните квартали във всеки по-голям град,или курортите по нашето Черноморие, и по-точно това,което остава след летуващите.Хубаво показват съкровищата на България-а колко от тях са изнесени нелегално извън страната??/

Но нека се настроим на по-весела вълна.Хареса ми мисълта на Мементо-нека мислим позитивно и весело,дори понякога това да ни коства доста усилия.
А сега една голяма усмивка и прегръдки от мен,за да ви е весел деня... :bigsmile: :bighug: :happybirthday3

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
Деня се очертава весел... Будни? Живи? 30.08.2011 2115147716 Правилно пресметнах, че ще е запомнящ се :kovcheg: :drinks:

______________________________
Будни? Живи? 30.08.2011 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Будни? Живи? 30.08.2011 4965902g

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
Lora11 написа:
Деня се очертава весел... Будни? Живи? 30.08.2011 2115147716 Правилно пресметнах, че ще е запомнящ се :kovcheg: :drinks:


Аха, Ло. Ти да не започна с пиенето от сега :lmao:

Създадох темичка за този проект за България:
https://bgworld.forumotion.com/t4928-topic
Ако намирате още информация, пускайте там. Ще се радвам, ако я развием и ако наистина успеят тези хора да създадат нещо добро и красиво. :p2:

Ето и едно за Стара Загора, че да си направя малко реклама. Браво на 'Глобуса', защото наистина града е представен като някой царски палат.


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
Не бе Ванче, аз по късно ще запивам, сега си подготвям материала :lmao:

______________________________
Будни? Живи? 30.08.2011 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Будни? Живи? 30.08.2011 4965902g

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz


Аз мисля да мина на музика и нещо полезно. Будни? Живи? 30.08.2011 3569552857 Ти си купонясвай и от мое име.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionБудни? Живи? 30.08.2011 EmptyRe: Будни? Живи? 30.08.2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply