BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЗавърнах сеееее-28.08. EmptyЗавърнах сеееее-28.08.

more_horiz
ДОБЪР ДЕН НА ВСИЧКИ НА КОИТО ЛИПСВАХ ТОЛКОВА МНОГО И СЕГА ЩЕ ВИ ДОСАЖДАМ ЧЕСТО!!!!!!!!!


Ето ви един АБСОЛЮТНО ШАРЕН И ИЗКРЕЙЗВАЩ ПОЗДРАВ от мен за добро появяване.Та както споменах преди да изчезна-трябваше да го направя за няколко дена.Това беше необходимо стратегическо оттегляне от "бойното поле',на което се развяваха четки,бои,размествания и т.н.Предпочетох да ме няма,та затова си отидох вкъщи с децата,а и мъжа се появи след няколко дена.е,пак замина де...Но докато беше тука-купихме голямо колело на щерката за рождения й ден,който беше в петък-26.08.Тате я учи да кара на две колела.След няколко падания и натъртвания/стоически изтърпени/все по-добре се задържа на колелото.И е толкооова щастлива.А рожд.ден беше на площадката зад нашия блок,поради причината,че беше поканила всички деца от квартала.Съгласете се,че е невъзможно да ги събера в две стаички 30 деца.Та приготвих малка почерпка и излязохме на кварталната площадка,където беше посрещната въодошевено и подобаващо.Добре си изкара.А вчера имаше тортичка със семейството и още подаръци освен колелото.и малкото намаза естествено-с няколко колички,с които не спира да играе-почивка за мама.След 3 седмици-пак рожден ден.Но ням а как-така се случи-в една зодия са двамата.

Вие как си изкарвахте лятната ваканция.Скоро идва есента и вече се усеща приятното захлаждане.
Ашли,Зах, и всички по-редовни в рубриката,прочетох за патилата ви през дните,радвам се за вас.
Неведнъж съм споменавала колко ме зарежда с добро настроение сутрин "лудницата"тука-да прочета са приключенията и неволите на други хора.Това прозвуча като в роман,но си е точно так.
А сега стига съм ви досаждала!Все за мен,мен,мен!!!
Нека малко и за вас,вас,вас!!!!
Предоставям избора на музикален поздрав на следващите....

ХАЙДЕ ВЕСЕЛ МЪРЗЕЛИВ ДЕН

descriptionЗавърнах сеееее-28.08. EmptyRe: Завърнах сеееее-28.08.

more_horiz

На мен ми е тъпо, и може би съм тъжна... Не знам точно :boxing:

______________________________
Завърнах сеееее-28.08. 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Завърнах сеееее-28.08. 4965902g

descriptionЗавърнах сеееее-28.08. EmptyRe: Завърнах сеееее-28.08.

more_horiz
Ехаа как е, хораа?
Тъй като днеска съм почивка го удрям на голямо мързелуване.. По-късно ще скокна до парка да се скифтам с някои познати и приятели :slynce:

Пускам малко предложения за филми, защото, тъй като е неделя, сигурно някои от вас се чудят какво да гледат:

Първото е Constantine / Константин (2005) - Киану Рийвс, Рейчъл Уайз и още някакви личности ни разкриват историята на Джон Констатин, който вижда демоните, които живеят сред нас и възнамерява да направи нещо по въпроса: да ги изпрати обратно в ада! Жанр: Драма, Фентъзи, Мистерия!

Второто е едно по-скоро лигаво филмче, но с велик саундтрак, а именно - Raise Your Voice / Не се предавай (2004) - В ролите: Хилари Дъф, Оливър Джеймс. Жанр: Комедия, Романтичен, Семеен..

Те тава беше от мене! 😉

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionЗавърнах сеееее-28.08. EmptyRe: Завърнах сеееее-28.08.

more_horiz
Зле е :cryy:

______________________________
Завърнах сеееее-28.08. 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Завърнах сеееее-28.08. 4965902g

descriptionЗавърнах сеееее-28.08. EmptyRe: Завърнах сеееее-28.08.

more_horiz
Новинка: Изглежда кака ни Ейми си е събрала банда, а именно:
Завърнах сеееее-28.08. Promo1

И не само, че е тръгнала на турне и записва вече, а и има готов сингъл:




______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionЗавърнах сеееее-28.08. EmptyRe: Завърнах сеееее-28.08.

more_horiz
Здравейте и от мен! :slynce:

Деси, добре дошла обратно. Липсваше ни на всички.
Мъжо, мерси за поздравчето. :haha:
Мен напоследък ме мързи да пиша и само надничам мимоходом да видя какво се случва тук. Днес съм в сравнително добро настроение. Нямам представа защо. Та реших да ви драсна няколко реда набързо.
Аз пък не искам да идва септември. Остава ми още седмица и половина и после ще се наложи да ви напусна. За който не е разбрал - от 7-ми до 22-ри септември ще съм на очни. Много ще си починете от мен, а пък така не ми се заминава. :cryy:
Вие как сте? Какво си правите? Какво ново покрай вас?
Напоследък гледам тука е някакво пълно мъртвило. Отдавна не сме си правили луди среднощни чатове. Затъжила съм се за простотийки и бисерчета.

Иии ето къде ще се възползвам да задам едно въпросче на всички притежатели, почитатели или просто по-запознати с e-book reader-ите. Кои са добри, какви предпочитате, за кои сте чували добри отзиви... дайте ми малко акъл. Надявам се скоро да ми се усмихне късмета да си взема и сега правя проучване. Та споделете впечатления, моля.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗавърнах сеееее-28.08. EmptyRe: Завърнах сеееее-28.08.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply