BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionНов ден, нов късмет ..  EmptyНов ден, нов късмет ..

more_horiz
Нов ден, нов късмет ..  16382663_eXNkA01P_c_large



Еееее .. и пак замириса на морееее [[music]]
Тази песничка от вчера си я пея. Днес заминавам на море и всичко е толкова по-различно. Ще си получа доза спокойствие и доза усмивки, точно така, както исках. Дано само и Слънчо ми се усмихне и времето бъде хубаво.

Та и за това станах толкова рано, но малко се чувствам като зомби пред разлагане и само кафето ми помага да се върна към живота. Изсмукана и изтощена .. ето до какво докарва късното четене на книги!! Пък уж сме още млади хора. Ама май не съм единствената във форума, която го практикува, нали!? :lmao:


Гледах и едно филмче, много красиво. Ето постер:

Нов ден, нов късмет ..  Feast-of-love-poster-0


Препоръчвам го на всички. И не! Не е е романтична комедия. И да! Определено можеш да си изплачеш сълзите на него и най-сетне да отвориш пакета с кърпички и да си изкараш всичко, което си сдържал в теб толкова време. Аз така направих. Отрази ми се страхотно.

И мисля, че е време да ви оставям, защото трябва да стягам багажите. Пък и да помисля за шантавите сънища вчера, кой знае? Може да ме удари муза и да напиша нещо хубаво Нов ден, нов късмет ..  3569552857А вие да бъдете по-редовни през тези дни и дано се включите в темичката .. та, аз тръгвам вече, че пак ще закъснея!

Ще ми липсвате! ❤

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНов ден, нов късмет ..  EmptyRe: Нов ден, нов късмет ..

more_horiz
Приятно изкарване Ванче!!! И не си единствената, доста хора четат до късно 😊 :bighug:

______________________________
Нов ден, нов късмет ..  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Нов ден, нов късмет ..  4965902g
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply