BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description24 авг. 2011 Empty24 авг. 2011

more_horiz
Не знам за извратеното вдъхновение на Аш вчера, но аз определено си продължих с вдъхновението от снощи. В очите сигурно приличам на бухал, за дето стоях толкова до късно и четох разни неща и се зорих да пиша разни глупости. Тъжни едни такива .. меланхолични.. ама пък според мене станаха доста красиви.

Седнах си сега да си пия кафето и си търся компания, защото май като за първи път по това време на деня няма никой в форума, в скайп и в фейсбук и май във всички мрежи на територия България. Още ли спите бе хора!?

Пък и още ми се чете, а ми се изчерпаха идеите и май ще го обърна на някоя нравоучителна книга, докато чакам .. макар че! И аз май не знам какво чакам. Та един поздрав, който знам наизуст, заради милионните му слушания от моя страна, а и защото той ми правеше компания снощи, пък и сега .. като няма с кой да си пия кафето.


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz
Днес съм май и музикална, за това ще ви пускам и клипчета.


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz
Добро утро и от мен... Абе знам ли времето е някакво такова забило, носталгично или меланхолично.. Не че нещо, просто страдам от синдрома "мисля прекалено много"... Знаеш как е. Обаче вчера предрусах с кафето и бях на черешата по едно време 24 авг. 2011 2115147716 После ходих да спя, че нещо ме избива на олигофрения, простотия и лиготия.. Не е зле, ама calm down 24 авг. 2011 2115147716
И трябва да почна да пиша, защото нямам много време да развивам 1 история с месеци, обаче ме мързи, а не съм си взела дозата кафе.. И общо взето такова някакво.. Започва да ми става мъчно за две приятелки... Но скоро ще ги видя само да се приберат 24 авг. 2011 2115147716
Айде стига толкова от мен (:


______________________________
24 авг. 2011 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

24 авг. 2011 4965902g

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz


Не го слушам Бруно Марс, само една негова песен харесвам. А пък с любимеца ми Еминем, абе прецакана е песента. Два стила, които нямат допирни точки.

И да, разбирам те за времето, а пък в 2 часа имам среща, не че ми се ходи, ама трябва да си взема багажа от морето, че останал част от него в един приятел и ще ми трябва за това море. Само че не знам как ще се преборя с мързела до тогава ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz


Ах, тея песни как ме връщат в миналото не е истина ..


П.П. ГЛАСУВАЙТЕ В КЛАСАЦИИТЕ по-горе :haha:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz



______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz
Боже, колко уникална песен. Винаги ме е трогвала, не пропусна и този път. Съжалявам, че така ви заливам .. ама един ден, ще ме изтърпите :lmao:



... Това бе денят, в който обещах
никога да не пея за любовта,
ако тя не съществува.
Но, скъпи,
ти си единственото изключение.
Ти си единственото изключение...

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz


Lе-лее!! Бях луднала по тази песен по едно време. Ужас, а не съм я чувала от месеци. А не, ще сменям стила, защото много се отплеснах.

Минавам през момчетата, както парите през техните ръце.
Опитват се да ме променят, но осъзнават, че не могат.
И всяко "утре" е ден, който не планирам.
Ако ще си мой мъж, разбери..


:bigsmile:






______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description24 авг. 2011 EmptyRe: 24 авг. 2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply