BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyДнес, заради един поздрав ..

more_horiz
Тази сутрин май никой не се осмели да създаде нова тема, не я виждам!! Или е невидима :lmao:
Реших аз да създам, че да си пускам поздрави и един два към вас. Не съм ли егоист? :p2:
Днес просто ми е толкова забавно и лигавко, че не знам от къде да започна и кое по-напред да свърша, защото всичко го обръщам на смях.

:lmao: :lmao:

Пък и така става като закачих Джъстин Бийбър на стената в стаята си Днес, заради един поздрав .. 1089017131 Днес, заради един поздрав .. 3569552857 ..

Та ето го и поздрава:




И ще оставя другото на вас и на вашата муза, защото мен ме чака един куп задачи в къщи. Та е време да почвам .. така е, като почнах дена толковаа късно.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
Е, хайде да ви споделя някоя и друга глупост!

Опитвам се да наваксвам с ревюта в блога. Към момента не особено успешно. Докато не завърша трилогията "Игрите на глада", просто ще е трудно. Но ревюта за толкова добри и тежки книги се пишат също трудно и тежко.

Междувременно не съм спряла да чета, и след като завърших поредната книжка за Виктория Гардела, реших леко да си "почина" със "Съншайн" на Робин Макинли. Чела съм я преди много, много време и ми направи странно впечатление. По онова време останах малко разочарована от сюжета. Днес - е, в момента имам нужда именно от онова леко сюреалистично и меланхолично чувство, което навява този роман.

За пореден път трябва да се извиня на Зах, че не съм се включила още в предизвикателството за рисунки. Голяма съм несериозница, но рано или късно, ще нарисувам проклетия кон Днес, заради един поздрав .. 909357165

Какво друго да ви споделя за деня ми - жега ми е. Не обичам да ми е жега. Чака ме и доста къщна работа, но аз съм мързеливка - предпочитам творческите задачи.

За момента се надъхвам за писане, включвайки се по темите за филми на Коен. Дано не ми дърпа ушите по-късно... Но какво да се прави - обичам филмите. Обичам ги почти колкото книгите! Ако искате, дори бих могла да ви споделя още мнения за някои по-ретро филми Днес, заради един поздрав .. 909357165

Засега ще ви оставям с поздравче, специално за Коен, понеже май само с него гледаме стари филми:


______________________________
Днес, заради един поздрав .. 4347762w

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
Добър ви ден! :slynce:

Аш, споко, душко, няма за какво да ми се извиняваш. То това предизвикателство... май само двете ще си пускаме там. :dry:
Старите филми не ги гледате само вие двамата, но мен ме мързи да коментирам.
И, понеже ремонтите неофициално приключиха, съм се отдала доброволно и безпрекословно на мързел. Няма майстори да те будят в ранни зори, няма мазане, носене, лепене и прочие простотии... Най-накрая ми се отдаде случай да спя до обяд. Възнамерявам да продължа да си мързелувам активно. Най-важното е, че ще си дочета 3 книга от "Игрите на глада". Опитах се снощи да я довърша, но не издържах и заспах. После, ако успея да формулирам някакво логично съждение, може и да пусна коментар в темата.
След това май ще си правя филмов маратон, че пак съм задръстила компютъра с филми. Напоследък само тегля, пък нямам време да гледам, така че имам доста за наваксване.
Поздравите ми се изчерпиха, тъй че този път ще минете без. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
Еми, айде де. Омръзнаха ми разни едноредови мнения. Форумът заприлича на книга за благодарности и оплаквания.

Иска ми се да заформим с някой дискусийка за филми, книги, музика... Живнете, бе хора!!! :whiping:

Понеже продължавам на филмова тема днес, ха на ви ищо адин по-по-най-здрав:

______________________________
Днес, заради един поздрав .. 4347762w

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
Ще гледам да се активизирам. Днес, заради един поздрав .. 2115147716
Мерси за поздравчето. Хубава песен, хубав филм, ама 1 и евентуално 2 бяха най-добри.
И като сме подхванали...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
Тру-тру!

Като цяло никога не съм била особен фен на Слай, но пък харесвам песента, която отгоре на всичко е и либовна Днес, заради един поздрав .. 909357165 Бат Арни е далеч напред в личната ми класация за екшън-герои. Ако пък си говорим за филми за бокс то "Girlfight" ми е много по-любим от "Роки"-тата. Дори и "Момиче за милион долара", "Raging Bull" и "Шампионът" са ми по-любими...

Аз явно продължавам да мързелувам... Но какво пък - и кака трябва да почива Днес, заради един поздрав .. 909357165

Хайде още един поздрав, познайте от кой филм (много, ама много кефещ филм)

______________________________
Днес, заради един поздрав .. 4347762w

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
Аз Рокитата си ги харесвам по друг повод, но тва не е важно. Само гледай Пламен (Коен) да не те чуе как говориш за Слай, че ще получи удар. Днес, заради един поздрав .. 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
Zaharka написа:
Аз Рокитата си ги харесвам по друг повод, но тва не е важно. Само гледай Пламен (Коен) да не те чуе как говориш за Слай, че ще получи удар. Днес, заради един поздрав .. 2115147716

Хахаха, аз може специално да го бъзкам него :boxing: Само аз да не получа удар... с нещо тежко и държавно :_:

Инак какво да кажа за Слай - на една дата сме родени, ама аз май говоря повечко и по-членоразделно от него Днес, заради един поздрав .. 909357165 Но пък му се радвам на комедиите. Пък и като малка много си падах по "Over the Top" - какво да се прави, филмите, които ти влязат под кожата като дете...

Понеже е ден за поздрави и за кино приказки:


П.П. Още една причина, Арни да е по-вървежен от Слай! :strelbaa:

______________________________
Днес, заради един поздрав .. 4347762w

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
И аз обичам дълги и тлъсти мнения, да чета, да чета до пръсване, ама все по-малко хора пишат. Преди и аз бях от по-активните и на всяка тема бях мерудия, ама сега нямам толкова време. Не помня кога за последно съм чела книга по собствено желание, гледам сега да прочета книгите си за лятото, че ще ми трябват през годината. Имам едни тетрадки за преписване и съм се хванала да си търся школа по рисуване, че нали ще кандидатствам с изпит за архитектура и само ходя напред-назад да разпитвам. А и филмче как ми се гледа .. с пуканки Днес, заради един поздрав .. 3569552857 Днес, заради един поздрав .. 3569552857
Ама и с тази нова книга, то не било толкова лесно да редактираш. Все го мислех за по-лесно от превода, ама концентрацията трябва да е доста по-голяма, след като после няма кой да оправя твоите грешки. Ама свикнах вече почти и се надявам да ставам все по-добра ..
Скоро ще се помъча и да има и нещо ново за Братството, ама .. :unsure:

Ох, нещо ще трябва да променя. Искам да не спя, че да имам време за всичко Днес, заради един поздрав .. 3382520118

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДнес, заради един поздрав .. EmptyRe: Днес, заради един поздрав ..

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply