BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description18.08.2011 Empty18.08.2011

more_horiz
Привет-мривет!

Все още се радвам на свободата, че детето е при баба и дядо 18.08.2011 909357165 Снощи отново поляхме случая 18.08.2011 909357165 Напоследък в София е много пусто по заведенията. Няма кой да те напсува дори. Доста трудно открихме къде да се забием, без да сме единствени клиенти. Е, заложихме на сигурното. Мястото беше БИАД, ретро чалга парти и сметките - на половина. Какво повече му трябва на човек? 18.08.2011 3569552857
Добре си потанцувахме, попихме, попяхме... Но няколко часа танци в чалготека, не са като няколко часа танци в дискотека. Вервайте ми! :lovely: Доста по-уморително и интензивно е 18.08.2011 909357165 Да не говорим, че съдейки по болките във врата ми - май пак сме куфели на чалгата :rock: Няма лошо де, само веднъж да ми се оправят мускулчетата, ставичките, сухожилийцата и минискусчетата. А, да, ако някой ми е откривал главата някъде - моля да ми я върне, че преводи без глава се правят трудно.

Този път няма да ви пускам философски наблюдения за нощния живот на обикновеното Ашли. Бях прекалено заета да си въртя задника максимално бързо, докато съм се навела назад под 90 градусова чупка в кръста, пригласяйки с пълно гърло на Деси Слава и балансирайки в ръка пълна чаша уиски... Мдам, ако сте успели да си го представите - вдигайте десетките и просто ми дайте олимпийския медал :cheer:

Поздрави от мен и да слушкате!

______________________________
18.08.2011 4347762w

description18.08.2011 EmptyRe: 18.08.2011

more_horiz
Аш, не съм виждала да прелитат глави оттук. Ако мерна някоя, ще ти я хвана.

Иначе на мен ми е супер лигаво. Ама като изтъпявам няколко дни подред, накрая ме удря лигавщината с пълна пара. Брата се върна днес от лагера и стабилно спомага за простотията като постоянно разкудкудяква кака си. До довечера може и да сме опитали вече да се избием, ама за сега още се обичаме.
И така. Какво ползотворно сме свършили за днес... Ами май нищо. Пробвахме се да рисуваме за предизвикателството, ама явно днес не ми е ден. Въпреки това пуснахме там нещо да се отчетем. Сега чакам и останалите да се активизират. Поне не ме оставяйте да се излагам сама. И повече не ме карайте аз да ви избирам снимките.
Големия план за днес е да си дочета книгата (Игрите на глада 2). Останали са ми някакви мизерни 100-тина странички и до довечера ще се опитаме да я свършим. Освен ако някой не реши да прави филмов маратон (долових някакви такива настроения), че тогава няма да мога да смогна. Рядко се случва някоя книга толкова здраво да ми влезе под кожата и така като гледам май е за добро.
Та явно съм се отдала на мързел и на лигавщина. Вие как сте? Какво правите?

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description18.08.2011 EmptyRe: 18.08.2011

more_horiz
Аз изкуфявам на макс, че пак ще ходя на МОРЕЕЕ за цяла седмица и тати ми съобщи добрата новина 18.08.2011 3569552857 18.08.2011 3569552857
Другата сряда пак забягвам за Черно море, много е добре .. слънце пече, още по-добре :love:

Иначе и аз днес ходих на един рожден ден на един добър приятел и настроението е добре, само където се прибрах рано защото много ме цепи главата. И аз май ще си я търся.



Ето един поздрав, който ми напомня на другото море и дискотеката и много пак ми се ходи :love: 18.08.2011 3569552857 .. Ооо, нямам търпение, ама сега се захващам с преводите, че много изоставам от Нел.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

description18.08.2011 EmptyRe: 18.08.2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply