BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionМъжете се завърнаха EmptyМъжете се завърнаха

more_horiz
Мъжете се завърнаха 05d4f78627f4f908e49bba7da4724554

След толкова много модни извращения, алфа мъжкарите станаха отново актуални, защото икономическата криза ги принуди да пренебрегват помадите и маникюра.

Мъжете се отказват от метросексуалния идеал и се насочват към брадатия и грубоват външен вид.

Новият мъж е "ретросексуален", чийто олицетворения са актьорите Хю Лори и
Зак Галифанакис.

Както вече ви съобщихме, миналия месец Хю Лори стана лице на серия козметични продукти за мъже на L'Oreal и призна, че ролята на красавец е нова за него.

Продажбата на продукти за оформяне на косата за мъже миналата година е намаляла с 15 процента във Великобритания, на ежедневни одеколони - с 10 процента, а на кремове и лосиони за лице - с почти 2 процента. Продажбата на самобръсначки и ножчета за бръснене е спаднала със 7 процента.

"Лъскавият градски тип, който се грижи за външния си вид и не се притеснява да използва козметични продукти за коса и лице, отстъпи на по-естествения, грубоват и брадат ретросексуален мъж - пише сп. "Гроусър". - Фактът, че мъжете под 45 години се бръснат по-малко, може частично да бъде обяснен с трудните времена, в които живеем, но също и с променяща се мода, по-високите цени и рязкото намаляване на промоциите".

Не, че искаме мъжете да се занемаряват, но когато гаджето ти прекарва повече време пред огледалото, отколкото в леглото, това е нещо, повече от притеснително.

Оказва се, че кризата имала и положителни ефекти....

БТА

Източник: http://www.tialoto.bg/

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМъжете се завърнаха EmptyRe: Мъжете се завърнаха

more_horiz
Урааааа! Мъжете се завърнаха 3569552857

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМъжете се завърнаха EmptyRe: Мъжете се завърнаха

more_horiz
Ура я! Вдигайки купон дами! ;)

descriptionМъжете се завърнаха EmptyRe: Мъжете се завърнаха

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply