BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionBuenos días a 15 de agosto 2011! EmptyBuenos días a 15 de agosto 2011!

more_horiz
Пфф.. днеска е адската жега! Познавам едно-две момичета от форума, които надали са доволни (Аш и Зах) Buenos días a 15 de agosto 2011! 2115147716

Какво ще правите днес? Коктейли може би? :p2:
И тъй като утре заминавам на Рила, а шофьора ми е ЖЕНА ще кажа само "Приятно ми бе да Ви познавам!" :lmao2:

Както и да е.. Та аз заминавам, а вие? Кой от вас му предстои пътуване из страната? Или може би в чужбина? Гърция, нашата съседка, е доста подходяща за туризъм в момента..

Завършвам с едно поздравче:


______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionBuenos días a 15 de agosto 2011! EmptyRe: Buenos días a 15 de agosto 2011!

more_horiz
Не се е*авай с жените шофьори! Такива гаври мога да си правя само аз. :p2:

Времето не го знам и няма да го разбра. Аз пак с майстори се разправях. Остана още малко и до края на седмицата сме официално готови. Имам чувството, че нарочно се мотат. :dry: Та като благоволи да си ходи одеве и прегърнах възглавницата иии чак сега се излюпвам.
Междувременно успях да пусна нова главичка от Магьосниците и съм много горда от себе си и много, ама много ме човърка какво ще стане нататък. Да видим кога ще седна да попревеждам пак.
Почивка няма и няма и да има. Ако взема да изляза по-така ще е хубаво, ама и то не се знае. Пъртуване... септември - на очни и обратно. А хич няма да казвам как не ми се ходи. :cryy:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionBuenos días a 15 de agosto 2011! EmptyRe: Buenos días a 15 de agosto 2011!

more_horiz
Ей, има ли някой!? :unsure:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionBuenos días a 15 de agosto 2011! EmptyRe: Buenos días a 15 de agosto 2011!

more_horiz
Кажи, Ване.

______________________________
Buenos días a 15 de agosto 2011! Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionBuenos días a 15 de agosto 2011! EmptyRe: Buenos días a 15 de agosto 2011!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply