BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description13.08.2011 Empty13.08.2011

more_horiz
Добро ютро, пиянициииииииииии! :rock:

Как сте? Как спахте? Как са нервичките? А минискусчетата?

Да ви разкажа малко от нощния живот на обикновеното Ашли. Излежавам си се снощи аз на диванчето, с киндъл в ръка и мръсни помисли - чета си, демек! Между временно играем на прескочи кобила в чата с Кико, когато в 3 през нощта от съседния блок, с мръсна газ се изви медния гласец на Тони Дачева: "Всички сме хора на този свят...". Въх! Как ми идеше да им изкрещя с пълно гърло "Кви хора сте вий, бе, уроди ньедни!". Но когато някаква самозабравила се трубадурка реши, че и тя може да се пробва в ъндърграунд конкурса "Гласът на Хаджи Димитър" вече ми дойде в повечко. Крайно време е да ограничават музикалните формати, както го правят с кеча - "Не правете това у дома!!!". Верно, че ако Нед и Николета могат да танцуват, то аз съм Мая Плисецкая, а след "Шест кокошки", просто ме избива отвътре да се пробвам в арията на феята на звънчетата... Обаче не го правя. Защото наистина "всички сме хора на този свят и носим чувства святи", а едно от най-святите ми чувства е слухът ми. Така че моля ви, за бога, по дяволите, НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА У ДОМА!!!

Но да се върнем към настоящето... Книгата, която си чета страшно ми харесва. "Skin Game" на Кара Мак Кена. Засега е изключително оригинална и я препоръчвам особено на Зах, като на психолог...

Днес продължавам да съм слободна и вече се очаква наистина да купонясвам. С приятелка. Бивша. И може би настояща. По женски. Не ми се мисли... :drinks: Всички сме хора, и мама е човек 13.08.2011 909357165 И има нужда понякога да му отпусне края...

Хайде, от мен толкова, че се отплеснах, а брояча си върти...


______________________________
13.08.2011 4347762w

description13.08.2011 EmptyRe: 13.08.2011

more_horiz
Прието, намерено, изтеглено... Само да видим кога и дали ще доживея да го прочета. Сега няма начин, ама като се опарича първата ми работа ще е да си подаря някой киндъл и подобен от сорта.

Денят е скапан, работата е много, настроението е смотано... значи нищо ново под слънцето. Искрено се надявам положението да се пооправи, защото иначе до края на деня може да има кърваво убийство на някои елементи от родата, които си мислят, че ще ми висят като лампиони да ми светят и междувременно ще раздават команди. Хубавото е, че за сега ми се падат от глухата страна и проявяват завиден инстинкт за самосъхранение като не ми вървят по петите.

Рапорт даден, рапорт приет. Изнасям се, че ще му се не видят и ремонтите вече. :dry:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description13.08.2011 EmptyRe: 13.08.2011

more_horiz
Зах, трудът е в основата на еволюцията... според някой. Аз все си мисля, че е мързелът, че ако не ни мързеше, нямаше да измислим един куп неща, които да ни улесняват живота.

Както и да е, аз се приготвям да излизам и да купонясвам. И понеже моят стил за купон прилича едно към едно със следващия клип - стискайте ми палци и тихичко се молете за душата ми 13.08.2011 909357165


______________________________
13.08.2011 4347762w

description13.08.2011 EmptyRe: 13.08.2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply