BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСлънчев ден на 06.08.2011г. EmptyСлънчев ден на 06.08.2011г.

more_horiz
ДОБРО УТРОМАЛКИИГОЛЕМИПОСЛПАЛАНКОВЦИ!

Ето ви един цветен и весел поздрав от мен.Тази сутрин пак ме събуди домочадието и аз пак съм недоспала,след като ми се наложи да си легна в 2 сутринта.Просто съфорумниците тука ме задържаха на сладки приказки в чата.Та в този аспект-искам да насърча участието на мъжката половинка на форума:Момчета не е толкова страшно да се говори с нас... :wasnotme:

И така,най-после събрах смелост и аз да ви пусна темичка тука.Тези са ми най-любимите теми.Винаги ,когато вляза във форума и това е първото,което търся.Малките дневни темички,зареждащи ни с настроение.

Ровех се тук-там и попаднах на нещо интересно,което сега ще споделя с вас:


Винаги съм се учудвала колко бързо напредват технологиите за последните 100години.А сега ни показват как може да се съчетае в една красива феерия от цветове и светлини,технологията и танца.

А на вас има ли нещо уникално,което да ви е харесало много и да го споделите заедно с нас?

Обърнахте ли внимание вече на нашите "предизвикателства"?Ето тук:

https://bgworld.forumotion.com/t4796-topic

Хайде съберете смелост като мен и нека творците се събудят.Да видим кой какво може,да си премерим силите Слънчев ден на 06.08.2011г. 2115147716

А сега стига съм ви досаждала.Оставям ви да си четете тука и коментирате.


ВЕСЕЛСЛЪНЧЕВДЕН!

descriptionСлънчев ден на 06.08.2011г. EmptyRe: Слънчев ден на 06.08.2011г.

more_horiz
Добро утро! :slynce:

Аз пак откарах до 12. Вероятно можеше и още, но ме събудиха. :pardon:
Вие как сте? Как е настроението? Какво ново покрай вас?
Чата тук си е супер, но не вярвайте на Деси. Може да бъде и страшно. Питайте Кико. Снощи беше наказан да спи на дивана. :p2: :haha:
А то предизвикателството... Мъка, мъкааа, ама може и да се набутам да участвам. И аз още не знам. Ама с тази конкуренция не знам къде съм тръгнала изобщо...

Айде поздравче. Много ме надъхва всеки път :rock:


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСлънчев ден на 06.08.2011г. EmptyRe: Слънчев ден на 06.08.2011г.

more_horiz
Добър ден и от мен!

За мое щастие, денят на моите географски ширини не е никак слънчев и е леко хладен Слънчев ден на 06.08.2011г. 909357165

Денят ми започна спокойно, но се чувствам емоционално изцедена. Дес беше права, че изкуството колкото зарежда с енергия, толкова и взима. След двудневен арт-маратон в момента имам Чи колкото средноголям камък...

И отново съм на тръстиката - все още се занимавам с "Летящия софиянец". Просто не мога да го оставя ей така, боря се с вродения си инстинкт да не завършвам творбите си Слънчев ден на 06.08.2011г. 909357165 Хубавото е, че остава предимно довършителна работа, но и там трябва да внимавам, че имам друг вроден инстинкт да "пресолявам манжата".

Ще се радвам повече хора да се включат в предизвикателството. Шугър, към момента не знам да имаш конкуренция, никой не е пуснал в темичката нищо Слънчев ден на 06.08.2011г. 909357165

Все още нямам план-конспект за деня, ще ми се ако може домашните да ме оставят на мира да си порисувам, но едва ли ще ме огрее. Може да ви пусна един стар преведен разказ на леля Лоръл, ако събера сили да му дръпна още една редакция. А може да ви шерна и един стар мой разказ, "Венера в Скорпион" Слънчев ден на 06.08.2011г. 909357165 Но той също има нужда от редакция, а и е върхът на наивитета в творчеството ми Слънчев ден на 06.08.2011г. 909357165

Е, стига съм ви бърборила. Ето ви малко музичка и от мен:

______________________________
Слънчев ден на 06.08.2011г. 4347762w

descriptionСлънчев ден на 06.08.2011г. EmptyRe: Слънчев ден на 06.08.2011г.

more_horiz
Здравейте и от мен на редовните посетители на дневните теми :slynce:
Аш, и тук е хладно, особено предната нощ беше необикновено хладно за този сезон, но това изобщо не ми пречи. Дори ми харесва и го предпочитам пред ненормалния мор. Иначе се събудих в 6:30 и много се разочаровах, защото знаех, че няма да заспя отново Слънчев ден на 06.08.2011г. 2115147716 И така, мислех да сготвя от сръбските палачинки (уникални са!) обаче мама, както винаги, ми каза да не се занимавам, защото сме щяли да излезем по-късно и щяла да купи.
В пет отивам да си направя педикюр :slynce: Мацката - която е на 44 - дето се занимава с тия неща е много сладка :cvete: Иска ми се всички жени на тази възраст да приличат на нея. Тайната е в позитивността, да знаете 😉
Хайде, приятно ровене из форума, че се разприказвах много!

п.с: давам ви една песничка, която чух по "Deja Voice" по-рано днес :heart2:



Едит: Деси, това с цветовете е много яко!

______________________________
Слънчев ден на 06.08.2011г. Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСлънчев ден на 06.08.2011г. EmptyRe: Слънчев ден на 06.08.2011г.

more_horiz
мерси,Мише!радвам се,че го забеляза.исках да цветно,шаренко,за да е весело.Хубаво е че всеки пише по нещичко тука.Нищо ,че сме едни и същи.и други ще се престрашят-я вижте мен!Сега отивам на разходка с децата.Довечера може пак да се включа при вас.Приятна вечер за сега... :slynce:

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionСлънчев ден на 06.08.2011г. EmptyRe: Слънчев ден на 06.08.2011г.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply