BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description03.08.2011 Empty03.08.2011

more_horiz
Добър ден!

Навън отново грее слънце. :slynce: Вчерашният ден беше за оплакване, но днешният... ем, май пак за същото.

Моите любими аграрни съседи решиха да ми направят поздравителен концерт с най-доброто от българо-сръбската музикална дружба. Само дето концертът започна в "здраво, здраво темпо" към 22 и продължи няколко часа. Оценявам усилията им целия вход да усетим ритъма в конструкцията на блока, но опитите за караоке на терасата ми дойдоха в повече. А отделните викове "ОПА!" и анализът на текста "Чуваш ли кво пее таа беееееееееее", все едно се опитваш да се включиш в "Господари на ефира" използвайки само вокални данни...

Е, това последното ми затвърди мнението, че е крайно време за наказателна акция. В предишната квартира обикновено използвах микс-парчетата на СтарКрафт - I love the sound of siege tanks in the morning! Но пък отсреща май имам висока концентрация на военни и се притеснявам да не отвърнат на удара :strelbaa:

Ще се наложи да измисля нещо по-оригинално. За сега мога да ви поздравя с това:


А вие? Имате ли подобни съседи? Как се борите срещу нарушаването на личното спокойствие? Споделете с мен, вашата по-хостайл приятелка.

П.П. Хайде де, никой не иска да се включи в игрите ми с публика! Ще се ядосам и ще ви спра преводите :muhaha:

______________________________
03.08.2011 4347762w

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
:lmao2: :lmao2: :lmao2:


Опитай с Франк Запа, от по - експериментателският му период. Аз така правя.

Тувианското гърлено пеене, също помага, но от него може и ти да решиш да се обесиш! :bigsmile:

Успех в офанзивата!


Мойто дете, днеска се събуди без температура и от утре, росна - росна пак на работа! |-(

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

03.08.2011 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

03.08.2011 4347753x

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
Имаме такива съседи, как не! Караоке много не се чува - като изключим мен :haha: - иначе чалгията е традиция. Особено любимият съсед на третия етаж в другия блок, много готино и възпитано момче, но не и по празници :whiping:
Над нас ставам слушател на какво ли не, повярвайте ми не искате да знаете, тъй че вече съм напълно свикнала и нищо не ме учудва. Аш, свиквай и ти 😉

И като казахте сръбско, pozdravljam vas ot srpska zemlja :slynce:


______________________________
03.08.2011 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
Аз такива проблеми със съседите нямам. Само аз съм по-младо във блок пълен с баби и дядовци. Искат, неискат ислушат хубава музика. 03.08.2011 2115147716 Не, шегувкам се. Не се изсилвам много с музиката. Изключения правят празниците 1-2 пъти в годината, но и тогава гледам да се съобразявам малко или много. :pardon:
Проблемът ми е със съседката до нас, носеща благозвучния прякор ЦРУ-то. А да кракне асансьора и тя е навън с репликата "Кво става, кво става, кой иде!?" Доста забавни моменти има по този повод. Но пък няма да казвам как ми къса нервите. :dry:
Аз днес цял ден миткосвам по улиците. Кафенце, насам, натам, малко сметки и накрая да помагаме на 1 приятела да правят ремонт. Събрахме бойната група и се пренесохме там. Падна смях. Изхвърлихме 2 контейнера боклуци. Разбихме 1 стена. И си пробих пръста. 03.08.2011 2115147716
Утре вероятно ще продължим, че трябва да си разчистим мизерията, която сътворихме.
Вие какво правите? Гледам пак мъртвило. Жив човек няма.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
Проблемът ми е със съседката до нас, носеща благозвучния прякор ЦРУ-то. А да кракне асансьора и тя е навън с репликата "Кво става, кво става, кой иде!?" Доста забавни моменти има по този повод. Но пък няма да казвам как ми къса нервите




Значи преди години, имах страшно изродски случай, с подобна баба.

Начи, събрали сме се ние 30 -ина говеда, доста почерпени, с най - старша възраст 20 и решаваме да пренесем купона от Гюлето, хубаво място беше, в наскоро опразнения апартамент на братовчедите! Та значи, тръгваме ние от Гюлето, към дондуков, в индииска нишка, по - трезвите събирайки по - неосъзнатите по пътя и към 2:30 пристигаме. То беше една от ония старите 5 - 6 етажни постройки, без асансьор и стръмно каменно стълбище. Мечтата на жената на алкохолика, така да се каже. Та тръгват говедата към 4 - я етаж, прилежно снабдени с бутилки, мезета и тежки кубинки, подхванали насърчителна пиянска песничка, а ние с батовчедката се опитваме да ги прекъраме, през стълбището като стадо. Можете да си представите каква неописуема какафония създавахме.
И в този миг се появява местното КПП с бойният вик : " Билянче, лельо, кво става бе? Ко праите по това време на стълбите?"

Мойта си лична , изключително любима гадинка се обръща и съвсем сериозно заявава.

" Не се притеснявай лельо ....... ( името ми се губи) , правим противопожарна подготовка!" :lmao2:

Опитайте се да си представите, колко сол ни три на главите майка й, като разбра, от КПП - то.

Бяха хубави години! :yep:

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

03.08.2011 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

03.08.2011 4347753x

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
Тцтцтц 03.08.2011 2115147716

______________________________
03.08.2011 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
Сещате ли се за ония досадни съседи, дето си пеят под душа всяка сутрин и то не само за да ви нарушат душевното спокойствие върху керамиката, ами се злобят със цяло гърло да докарат нотите.. Или пък между 14:00 и 16:00, макар спрели музиката си, да продължават да грачат на терасата? За ония досаден съсед, който блъска и крещи, когато нещо не му е наред? И влиза да се къпе в 5 сутринта като буди всички апартаменти над и под него?

Е.. Това съм аз! 03.08.2011 2115147716


ПС: Деня мина идеално.. Нарязах си краката малко, но ще мине като на кученце :slynce:

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
Memento написа:
Сещате ли се за ония досадни съседи, дето си пеят под душа всяка сутрин и то не само за да ви нарушат душевното спокойствие върху керамиката, ами се злобят със цяло гърло да докарат нотите.. Или пък между 14:00 и 16:00, макар спрели музиката си, да продължават да грачат на терасата? За ония досаден съсед, който блъска и крещи, когато нещо не му е наред? И влиза да се къпе в 5 сутринта като буди всички апартаменти над и под него?

Е.. Това съм аз! 03.08.2011 2115147716


ПС: Деня мина идеално.. Нарязах си краката малко, но ще мине като на кученце :slynce:

Хахаха хубаво е, че нямам съседи.. Аз съм същата :lmao: :lmao:

______________________________
03.08.2011 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

03.08.2011 4965902g

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
Ох!Със съседите хем е весело,хем и са досадни и дори нетърпими понякога.В повечето случаи съм в добри отношения с тях,макар че преди години тези под нас надуваха гадните си чалги когато им скимне-и по тъмно и по светло.Но народиха им се деца,бебета и забравиха за силната музика.Сега вече сме "ОК"!
А иначе има редки случаи ,когато цялата шайка приятели и съседи от 2 блока се събираме и мъжете на по 30години,че и малко отгоре-се понапият и почват да се надвикват,т.к. вече са на етап"всеки си говори,ама кой ли го слуша",и пускат по-силно музичката и т.н.
общо взето досега никой не е идвал да ни прави забележки.
Дори понякога ,като чуят другите съседи ,че у някой има пиене,идва да види "кво става"-и остава за по една,вде,три чашки... 03.08.2011 2115147716 .Доста случаи се събираме вкъщи,и аз ставам "луднала"после,но е интересно.В нашия скромен апартамент съм посрещала сърдечно доста хора.А на някои Нови Години"са идвали на етапи-по групички,че си носим столчета и масички от съседите.Добре,че имам повечко прибори и само такова за сега не сме помъкнали от другите...
Та цялата"какафония"понякога я правим и ние...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

description03.08.2011 EmptyRe: 03.08.2011

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply