BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionМъжете прощават изневяра, ако е с... жена EmptyМъжете прощават изневяра, ако е с... жена

more_horiz
Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена

Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена 00006732

Вероятността един мъж да продължи връзката си с една жена, ако тя му е изневерила с жена, е два пъти по-голяма, отколкото ако тя му е изневерила с мъж.

При жените всичко стои по обратен начин. Те ще простят по-скоро на мъж, който им изневерява с жени, отколкото на мъж, който има хомосексуална връзка.

Силният механизъм на ревността се включва при мъжете и при жените при различни сигнали, а по-точно при тези, които застрашават бащинството (при мъжете) и могат да причинят самота (на жените).
Когато мъжът разбере, че партньорката му е изневерила с жена, вероятността да продължи връзката си с нея е 50%. Ако изневярата е с мъж, вероятността е 20%, пишат от ezine.bg.

Жените са склонни да простят хетеросексуалната изневяра в 21% от случаите, но само 20% процента от дамите биха останали с мъжа си, ако той си има сериозен приятел.
Мъжете се наскърбяват много от изневяра, която може да ги лиши от бащинството им. Мъжете проявяват изумително търпение, когато става въпрос за женски ласки, и това важи дори за мъже, които са против хомосексуализма по принцип.

Има голяма вероятност дори мъжът да предложи на жената да продължи връзката си с мистериозната дама и дори да сбъдне мечтата му за романтична нощ с две жени едновременно.
Сексът с жена не заплашва отношенията между партньорите, убедени са мъжете. Докато сексът с мъж може да прерасне в любов, да доведе до развод или раздяла и до лишаване на децата от баща.

При жените, които са разбрали, че мъжът им си има хомосексуален партньор, отвращението е на първо място и дори да простят изневярата, те много скоро ще си намерят нов партньор в секса.

Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена 200436696-001

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionМъжете прощават изневяра, ако е с... жена EmptyRe: Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена

more_horiz
Е тук съм съгласен.

______________________________


 
         
       

descriptionМъжете прощават изневяра, ако е с... жена EmptyRe: Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена

more_horiz
Аз съм на същото мнение.
Даже много мъже биха предложили с голямо удоволствие ,жената да извика на втора "среща"партньорката си.Някак ми става смешно като си помисля:"Кой мъж ще се реши да сподели жена си с друг мъж едновременно в кревата?"
Така че общо взето наистина има по-голяма толерантност към изневярата с жена,отколкото с мъж.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionМъжете прощават изневяра, ако е с... жена EmptyRe: Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена

more_horiz
И аз съм съгласна с по-горните твърдения.
Болшинството (не казвам всички, защото разбира се винаги има изключения) от мъжете харесват и да наблюдават ласките между жени. И ако видят жена си в леглото с друга, не само няма да ревнуват от дадената изневяра, но и с удоволствие ще се включат в любовната игра.
desistela написа:
Някак ми става смешно като си помисля:"Кой мъж ще се реши да сподели жена си с друг мъж едновременно в кревата?"

Много е вярно! Малко са тези мъже, за които това няма да е проблем, не ще се отрази на самочувствието им, а предимно ще се наслаждават на ситуацията.

descriptionМъжете прощават изневяра, ако е с... жена EmptyRe: Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена

more_horiz
Мъжа може и да прости, ако имам афера с друга жена, но ако той има афера с друг мъж... Не мисля, че аз бих му простила! Какви са тези пед**астски истории Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена 2115147716

______________________________
Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена 4965902g

descriptionМъжете прощават изневяра, ако е с... жена EmptyRe: Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена

more_horiz
Може да ви се стори извратено понякога и на мен ми се гади ,но има моменти в които ми се ще да видя как двама мъже започват загрявката.Вече нататък секса ми се вижда доста извратен,но ми е интересно как двама мъже изразяват страста си едим към друг.Какви са ласките,възбудата им.Ако ме рабирате какво искам да кажа Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена 909357165

______________________________
Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му.

descriptionМъжете прощават изневяра, ако е с... жена EmptyRe: Мъжете прощават изневяра, ако е с... жена

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply