BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц 00009889

Скандал грози продуцентите на сериала "Стъклен дом", след като една от звездите в сагата - Явор Бахаров, бе арестуван от полицията за притежание на марихуана.

Актьорът е прекарал последната нощ в ареста на Първо районно управление, като първоначално липсваше информация за дозата, с която е бил хванат при проверката.

От МВР потвърдиха пред "24 часа", че вчера около 23,30 ч 26-годишният актьор е бил спрян за рутинна проверка на ул. "Г. С. Раковски". Докато преглеждали документите му, полицаите открили у него хартиено пликче с известно количество марихуана.

Бахаров бил отведен в районното, където останал до сутринта, разказаха полицаите. При справка в информационните масиви на МВР се оказало, че телевизионният любимец е регистриран за хулиганство през 2007 г., когато счупил стъкло на кола.

При последвала експертиза на откритата у него трева било установено точното и количество - 0,75 г, добавиха от СДВР.

Те уточниха още, че след като намерената марихуана е по-малко от един грам, то най-вероятно Бахаров ще се отърве с глоба от 1000 лв. и допълниха, че са докладвали материалите по случая в Софийската районна прокуратура, която трябва да прецени по кой член от Наказателния кодекс да повдигне обвинение.

Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц 519x387

Въпреки че най-вероятно Явор ще се отърве от сериозно наказание, скандалът едва ли ще бъде избегнат, пише lifestyle.bg. Неговата колежка от "Стъклен дом", която е и негова приятелка - Луиза Григорова се опита да избегне шума около случилото се още вчера и категорично опроверга информацията.

"Всъщност той ми каза, че е бил с един негов приятел във вторник вечерта. Спрели са ги за проверка, преджобили са ги и в приятеля на Явор са открили цигара с марихуана. Написали са акт на човека, а Явор е отишъл с него до районното, за да не е сам. Но не е истина, че са хванали марихуана в Явор. Той не ми беше казал, сигурно за да не се притеснявам."

Телефонът на Бахаров остана изключен. А за коментар по случилото се, беше потърсен брат му - Захари Бахаров, който отказа да говори с думите: "Това са глупости. Моля те, не ме занимавай повече с това".

Източник: http://woman.hotnews.bg

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
Какъв е този и кога стана звезда? Не го правете звезда този. В България хай лайф няма. Има само хора, които се имат за звезди. В България звездите са само по елхите и то само на Коледа.

______________________________


 
         
       

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
Е,що така мислиш?
Аз пък много си уважавам една Стоянка Мутафова,Георги Парцалев,Георги Калоянчев,Татяна Лолова,Любомир Нейков,Руслан Мъйнов/ей,голям образ е този/.
Според мен това са си звезди на българското кино и театър.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
desistela написа:
Е,що така мислиш?
Аз пък много си уважавам една Стоянка Мутафова,Георги Парцалев,Георги Калоянчев,Татяна Лолова,Любомир Нейков,Руслан Мъйнов/ей,голям образ е този/.
Според мен това са си звезди на българското кино и театър.


Тези да. За тези мога да се съглася. Но можеш ли да ги сравниш с новоизгрелите ни звездички, които само си мислят, че могат да играят. С много малко изключения всичките са "гола вода". Да стоиш като дърво на екрана и да рецитираш монотонно някакви глупави реплики, мислейки се за звезда... най-малкото не им прави чест.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
Да,но все пак ми харесват българските филми и сериали в последно време

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
desistela написа:
Да,но все пак ми харесват българските филми и сериали в последно време


Особено новият български сериал 'Под прикритие' е добър, дори и на мен ми остави добро впечатление. А в къщи всички са влюбени в него и редовно го следят :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
Vania написа:
desistela написа:
Да,но все пак ми харесват българските филми и сериали в последно време


Особено новият български сериал 'Под прикритие' е добър, дори и на мен ми остави добро впечатление. А в къщи всички са влюбени в него и редовно го следят :pardon:


За този не знам, не съм гледал и 5 минути от него. Забранена любов знам, че е сапунка. На Стъклен дом съм гледал няколко епизода. Хареса ми в началото, че правят малко епизоди на сезон, вложени са пари и се вижда, че се е получило нещо. Но в последно време каквото и да видя от него се убеждавам, че ако не му сложат края и той става същата сапунка.

desistela, абсолютно си права за тези хора. Те са звезди. Въпросът е, че те не са имат за нещо повече, а за обикновени хора. Те са от старото поколение и не мисля, че парите им влияят така както влияят на сегашните. Като започнеш от фолк певиците и свършиш с това ново поколение от актьори. Не е свършил нищо, просто го дават по телевизията (главно, защото има добри връзки, а не защото има дарба) и вече добива самочувствие като на Сталоун. А особено са ми забавни момичетата, които ги възхваляват такива и въздишат по тях.

______________________________


 
         
       

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz


ммм да този не е лош- под прикритие! Иначе и спукан джам ( стъклен дом :haha: ) гледаха наще а баба ми следеше забранена любов ама вече тоя филм се превърна в брутална сапунка :pardon:

______________________________
"Той ме целуна, болезнено нежно. Стиснах го и отчаяно се опитвах да не заплача.Толкова много боли! Как да те пусна? Как да те оставя да си тръгнеш?"

descriptionАрестуваха Явор Бахаров за наркотиц EmptyRe: Арестуваха Явор Бахаров за наркотиц

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply