Най-хубавите анимационни филми Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Най-хубавите анимационни филми

+45
Tini78
karena68
didalilova
ChristinaStoyanova
kkk123
stelinia
debora
silviq.georgieva
vanesa1999
G.Conkova
albita
hrisi88
elizabetta_90
lovely33
pokopok
Demon OF Passion
chromex
desislava_petrinceva1
Evitta
wolfrigorn
sineoka1983
allana
bombolinka
red
hamsterchee
ognendar
cobaltwolf
becky13
ttt
cenerentola
aranna
kasiljs
Kasiopeq
Butterfly without wings
нел-j
Koen
escapingthesun
bubzz
djuls
adora
debidi20
densky
Christina.
Zaharka
~ i.LLusion
49 posters

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

Кои са най-хубавите анимационни филми правени някога и кои са вашите любими!? Тук можете да споделите :p2: .. е, и да си харесате някое ново предложение.


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

Zaharka

Zaharka
Администратор

Старите филмчета на Дисни. Класиките. Онези, които са правени още на хартия, преди да навлезе компютърната анимация. Говорим за Цар Лъв, Пепеляшка, Снежанка, Бамби, Спящата красавица, Красавицата и звяра... и всички от оново поколение. Това са истински изпипаните анимации. Евала на художниците! :poklon: Всички са невероятни и всички си ги обичам, но най-любимата ми приказка въобще е Спящата красавица. :slynce:


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

Christina.

Christina.
Администратор

"Цар Лъв"!! ❤


______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Най-хубавите анимационни филми 7389738n


Най-хубавите анимационни филми Badge1

densky

densky
Читател

Пoследно гледах "Рапунцел и разбойника" много сладко филмче

Savarovska харесва това мнение

debidi20

debidi20
Читател

Освен "Царя лъв" другото филмче е " spirit stallion of the cimarron" Най-хубавите анимационни филми 909357165

adora

adora
Драскач

"Анастасия" /disney/ и Рапунцел и "разбойникът" /disney/


______________________________
Spoiler:

djuls

djuls
Читател

Всички части на Ледена епоха

bubzz

bubzz
Активен

Имам толкова много любими,но все пак класацията водят "Цар Лъв" и "Анастасия"

escapingthesun

escapingthesun
VIP

Красавицата и звяра - обожавам го. Това е единственият анимационен филм, който съм гледала над 100 пъти, знам всяка една реплика от него наизуст и нямам търпение да го пуснат на 3D, за да отида да го гледам и на кино - мечта от детските ми години. Другият, който води в класацията, с малко по-малко от 100 пъти гледане, е Принцеса Анастасия


______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Най-хубавите анимационни филми 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Най-хубавите анимационни филми Animated_gif_024_hippo

Koen

Koen
Администратор

escapingthesun написа:Красавицата и звяра - обожавам го. Това е единственият анимационен филм, който съм гледала над 100 пъти, знам всяка една реплика от него наизуст и нямам търпение да го пуснат на 3D, за да отида да го гледам и на кино - мечта от детските ми години. Другият, който води в класацията, с малко по-малко от 100 пъти гледане, е Принцеса Анастасия

Най-хубавите анимационни филми Dppinup5


______________________________


 
         
       

escapingthesun

escapingthesun
VIP

Най-хубавите анимационни филми 2115147716 Не Палавницата със звяра, а Красавицата и звяра Най-хубавите анимационни филми 2115147716 Това да не е някаква извратена хентай версия? Най-хубавите анимационни филми 2115147716


______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Най-хубавите анимационни филми 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Най-хубавите анимационни филми Animated_gif_024_hippo

нел-j

нел-j
Преводач

Филмчето, което съм гледала най-много пъти и в най-много варианти е Малката русалка.

Иначе обичам всичко анимационно. Старите класически филми, новите също. Всичките си имат достойнства.


______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Най-хубавите анимационни филми 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Най-хубавите анимационни филми 4347753x

Butterfly without wings

Butterfly without wings
Драскач

Класиките на Дисни са наистина хубави и сега ги гледам отново заедно със сина ми. Имаме около стотина диска с анимация, но единственото филмче, което за мен си остава невероятно и красиво е "Последният еднорог". Мисля, че е от осемдесетте години на миналия век. Странно, че не сте го споменали тук, но това може да е защото никой не го е гледал. И все пак... Пускам песента в началото на филма. 😄 Поздрав за всички, които са гледали тази вълнуваща анимация! :cvete:



______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Най-хубавите анимационни филми 17
Най-хубавите анимационни филми 4205876W

Kasiopeq

Kasiopeq
Редовен

Въпреки възраста ми (макар,че всекие на толкова н а колкото се чуства) аз обожавам да гледам анимации, и нямам търпение синът ми да порастне малко повече ,че да имам оправдание Най-хубавите анимационни филми 909357165 ХАресвам повечето анимации, но мисля,че любима ми е "Красавицата и звяра" дори съмпланувала на примиерата й на 3D да присъствам задължителено

kasiljs

kasiljs
Читател

Красавицата и звяра

aranna

aranna
PRO

Много са. Обичам да гледам филми и на Дисни и на Пиксар, руската и испанската анимация също е сред фаворитите ми. Анимацията, която бих гледала по 5 пъти в седмицата за момента е руска - "Маша и мечока".

cenerentola

cenerentola
Читател

Красавицата и звяра, определено!

ttt

ttt
Читател

Красавицата и звярът, Малката русалка, Пепеляшка, Анастасия и едно по-ново филмче: Как да си опитомиш дракон

becky13

becky13
Редовен

Любимият ми жанр филми! Харесвам почти всичко на Дисни и Пиксар, но Ледена епоха може би води класацията. Въпреки че се водят филми за деца, мисля, че за анимациите няма възраст. По-скоро се причисляват към т. нар. семейни филми. Да не говорим, че понякога хуморът в диалозите може да бъде напълно разбран единствено от възрастен човек. Най-хубавите анимационни филми 909357165

cobaltwolf

cobaltwolf
Читател

"Том и Джери" беше невероятна анимация! Естествено старите филмчета на Дисни са мега яките. Спомням си имаше едно много хубаво филмче, отдавна не го дават, "Земята преди време" - изключително е!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите