BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Здрач: Зазоряване - част 1

power_settings_newLogin to reply
+30
memento_mori
Merry
afrodita586
renesme_cullen
yanakk
Petia
danitaaaaaa
densky
xxavatarxx
kaaamzzz
haou_airen
morgana
Nadenceto22
нел-j
Thea
Renesita
galqvasileva
mir4a
mirabela
vampires_fan
JoInT{}MaNia4ka
cveti51
MuryG
beni1979
Ashlie
~ i.LLusion
puFF
Zaharka
Christina.
Koen
34 posters

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyЗдрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Здрач: Зазоряване - част 1

Здрач: Зазоряване - част 1 Twilightsagabreakingdaw

  • Премиера в България: 18.11.2011
  • Жанр: Драма, Фентъзи, Романтичен, Трилър
  • Държава: САЩ
  • Режисьор: Бил Кондън
  • Сценарист: Мелиса Росенбърг
  • Продуцент: Карън Розенфелт
  • В ролите:Маги Грейс, Майкъл Шийн, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Тейлър Лаутнър, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Били Бърк, Дакота Фанинг, Кейлън Лъц, Ана Кендрик, Ашли Грийн, Майкъл Уелч
  • Разпространител: Summit Entertainment
  • Резюме:

    Радостта на младоженците Бела Суон (Кристен Стюърт) и Едуард Кълън (Робърт Патинсън) бива помрачена след серия от неочаквани предателства и нещастия, които са на път да унищожат техния свят.
    След сватбата си, Бела и Едуард заминават за Рио де Женейро, където се отдават напълно на чувствата си. Скоро след това, Бела разбира че е бременна и след почти фаталното раждане, Едуард изпълнява желанието й да бъде безсмъртна. Но появата на дъщеря им, Ренесме Кълън, предизвиква серия от събития, които изправят целия клан Кълън и техните съюзници срещу безмилостните вампири от клана Волтури. Действията на двете враждуващи страни довеждат до епична и безмилостна финална битка.



Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто 20 Мар - 19:51; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________


 
         
       

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
За първи път виждам филм, в който най-интересното нещо ще е сватба Здрач: Зазоряване - част 1 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Трейлърът не ме грабна. Дано не развалят и тази част. Здрач: Зазоряване - част 1 2115147716

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Здрач: Зазоряване - част 1 7389738n


Здрач: Зазоряване - част 1 Badge1

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Koen написа:
За първи път виждам филм, в който най-интересното нещо ще е сватба Здрач: Зазоряване - част 1 2115147716


Доживях и такова чудо да видя. Здрач: Зазоряване - част 1 2115147716
Най-голямата възможна глупост беше да разделят филма на 2 части. Не знам какво толкова се предполага, че трябва да й се гледа на тая толкова специална сватба.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Пари..за това е всичко..и всички фенчета ще искат да видят рожбата им..само развалят удоволствието от поредицата..

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Здрач: Зазоряване - част 1 Bg_top_logo10

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Тоя от Волтури хвърли една в червена рокля? Коя е тя?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Нормално е да е две части филма - в книгата има прекалено много материал за час и половина, а за съжаление, в днешно време тенденцията е, че тийнейджърите не могат да се съсредоточат в киното цели 3 - не дай боже повече! - часа... Е, всъщност и от подобни разцепки компаниите печелят повече, дори и само от двойно повече закупени билети за кино Здрач: Зазоряване - част 1 909357165

Иначе за мен най-интересно ще е бременната Бела - само кръстоска между "Бебето на Роузмари" и "Пришълецът" е достойна да пресъздаде тези сюблимни моменти Здрач: Зазоряване - част 1 909357165

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Така като гледам пак са прекалили с грима на Робърт а, за Кристен какво да кажа в книгата е неземна красавица като булка чак до неузнаваемост ноо, какво може повече да се направи за Кристен абсолютно нищо!
Що се отнася до Тейлър май-напоследък не посещава редовно както преди фитнеса позагубил е форма ми се струва...... :wasnotme:
Но, това си е мое лично мнение неискам да засегна никой фен така че се извинявам предварително ако съм обидила някой! ❌

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Така или иначе ще е интересно да се види какво са направили този път.....

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Vania написа:
Тоя от Волтури хвърли една в червена рокля? Коя е тя?


Човешката им секретарка мисля..но име не се споменаваше в книгата до колкото помня..

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Здрач: Зазоряване - част 1 Bg_top_logo10

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
В тоя трейлър най- интересното май беше как оная в червената рокля излетя Здрач: Зазоряване - част 1 2115147716

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
beni1979 написа:
Така като гледам пак са прекалили с грима на Робърт а, за Кристен какво да кажа в книгата е неземна красавица като булка чак до неузнаваемост ноо, какво може повече да се направи за Кристен абсолютно нищо!
Що се отнася до Тейлър май-напоследък не посещава редовно както преди фитнеса позагубил е форма ми се струва...... :wasnotme:
Но, това си е мое лично мнение неискам да засегна никой фен така че се извинявам предварително ако съм обидила някой! ❌


Спрял е да качва и е оформил това, което е качил като е махнал излишното. Сега си е оформен, затова така ти се струва. И щеше да е по-добре да си скъса тениската вместо да я съблича, нали е бесен...
Секретарката не е лоша, това мога да кажа за нея. Имат вкус италианците, за разлика от... Едуърд.

______________________________


 
         
       

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Ами най-важното в тази първа част ще е свадбата, Джейк, секса и бремеността... К'во повече... аз ще се кефя в киното като пеленаче - близалка...
Мога да кажа още неща ама в момента се кискам Здрач: Зазоряване - част 1 2115147716

______________________________
Spoiler :

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
И на мен ще ми е забавно да го гледам, но определено няма да е на кино. Предния филм го изчаках да бъде качен он-лайн и добре че така направих, защото го гледах на 5, 6 пъти по няколко минути .. такава скука ми беше, че добре, че една приятелка ме нави и го доизгледах .. Останах много разочарована, за това не мисля и да пръскам излишни пари ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
дано да е по-добър от предишните... :unsure:

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
според мен не трябваше да разделят филма, не виждам какво толкова може да филмират в тази първа част..но пък се надявам така поне да не режат много от книгата

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Когато гледах Здрач страшно много ми хареса.Когато прочетох книгата разбрах че филма не струва.Книгите са стахотни,препрочетох ги няколко пъти,а филмите направо ги осакатиха.Просто няма база за сравнение.

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Книгите наистина са много по-добри от филма, но иначе очаквам с нетърпение последните части и дано не са изрязали хубавите моменти както в другите филми.

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
beni1979 написа:
за Кристен какво да кажа в книгата е неземна красавица като булка чак до неузнаваемост ноо, какво може повече да се направи за Кристен абсолютно нищо!


Чак пък абсолютно нищо...
Не всички могат да са като Меган Фокс, Бени 😉 Освен това Кристен си е хубавка като булка, ако питате мен.

Koen написа:

Секретарката не е лоша, това мога да кажа за нея. Имат вкус италианците, за разлика от... Едуърд.


Ако "секретарката" е по-добрия вариант в сравнение с Бела (Кристен във филма, а не извън него) аз направо... :headbang:

______________________________
Здрач: Зазоряване - част 1 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
Секретарката е по-женствена. Има по-хубава фигура. И няма тоновете грим на булката Бела.

______________________________


 
         
       

descriptionЗдрач: Зазоряване - част 1 EmptyRe: Здрач: Зазоряване - част 1

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply