Богинята на светлината Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Богинята на светлината

5 posters

Go down

Богинята на светлината Empty Богинята на светлината

Писане by Christina. Съб 4 Юни - 15:08

Богинята на светлината

Богинята на светлината Godesslight

Издател: Pro Bokk
Цена: 12.99

Анотация:

Умopeнa дa ce cpeщa c eгoцeнтpици, дизaйнepкaтa Пaмeлa Гpeй ce oткaзвa oт мъжeтe. Tя иcкa дa бъдe тpeтиpaнa кaтo бoгиня – пo възмoжнocт oт бoг. Кoгaтo пpoшeпвa жeлaниeтo cи, тя пpизoвaвa бoгинятa Аpтeмидa, кoятo paзпoлaгa c някoи нeпoдoзиpaни възмoжнocти.
Близнaцитe Артемида и Апoлoн ca изпpaтeнитe в цapcтвoтo нa Лac Beгac, зa дa изпpoбвaт нoвитe cи мaгии. Пъpвaтa им зaдaчa e дa изпълнят жeлaниeтo нa Пaмeлa. Зaтoвa Аpтeмидa пpeдлaгa злaтния cи бpaт. Bce пaк, кoй пo-дoбpe oт Бoгa нa Cвeтлинaтa мoжe дa дapи любoв нa тaзи caмoтнa жeнa?
Moжe би зa пpъв път ce cлучвa тoвa, нo тук, в тoзи Гpaд нa Гpexa, къдeтo живoтa e eднa игpa, eдин бoг и eднa oбикнoвeнa жeнa ca нa път дa ce кaчaт нa гpeбeнa нa любoвтa. Чoвeк живee caмo вeднъж. Нaли тaкa?

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Богинята на светлината 7389738n


Богинята на светлината Badge1
Christina.
Christina.
Администратор

Чете : Първото правило на магьосника
Пол : Female
Брой мнения : 3499
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Богинята на светлината Empty Re: Богинята на светлината

Писане by Black_Cherry Вто 4 Окт - 21:35

Боже мой!Не мога да повярвам на какво са направили тази хубава книга,това издателство.Дори името на авторката не са превели правилно,а за корицата да не говорим..Ф.К.Каст ама на кукуво лято.Думи нямам разбирам в България да не са издавани книги П.С.Каст или пък да не е нашумяла поредицата,която е почти изцяло издадена.Но това е пълна простотия,чудно как са и решили да я преведат книгата,която е част от поредица и една от последните книги там.В самия сайт на авторката я има и пак са я усрали напълно.А книгата на мен лично ми хареса и то много,а аз лично не харесвам авторката след като успях да прочета цели две книги от Училище за вампири.Ако случайно не бях разгледала раздела с издателствата дори нямаше да разбера,че я има на български.Та то аз от заглавието си мислех,че е някоя друга книга.Единственото,което е наред е анотацията,която е преведена добре.Ето и откъс книгата,макар да не виждам смисъл да се купува нещо което е толкова недодялано,съдържанието на книгата определено си струва.Та както казва поговорката "Три пъти мери,един режи" е да де,ама не тези направо на рязането са отишли.
Богинята на светлината 55725-40749
Богинята на светлината 55725-40750
Богинята на светлината 55725-40751
Богинята на светлината 55725-40752
Богинята на светлината 55725-40753

______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.
Black_Cherry
Black_Cherry
Драскач

Чете : Nothing ;(
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 571
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Dreamland

Върнете се в началото Go down

Богинята на светлината Empty Re: Богинята на светлината

Писане by jmv Сря 1 Фев - 15:01

Наскоро попаднах на книгата и много и се чудя? Ако някой я е чел, може ли да сподели някакво мнение? И дали знаете дали ще издават останалите от поредицата?
jmv
jmv
Активен

Брой мнения : 146
Регистрация : 27.12.2010

Върнете се в началото Go down

Богинята на светлината Empty Re: Богинята на светлината

Писане by Thea Сря 1 Фев - 20:17

Опитах я. Стигнах до 50 страница и зациклих, просто не виждах някакво истинско действие да започва... Сега, не знам, може би настройката ми не е била правилна, обаче не успя да ме спечели и това е. Не я дочетох и си я върнах на приятелката, която ми я беше заела...

______________________________
Богинята на светлината Dragon-Book
Thea
Thea
Администратор

Чете : Танц с дракони
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Mezentius House

Върнете се в началото Go down

Богинята на светлината Empty Re: Богинята на светлината

Писане by jmv Чет 2 Фев - 11:42

Wayward daughter написа:Опитах я. Стигнах до 50 страница и зациклих, просто не виждах някакво истинско действие да започва... Сега, не знам, може би настройката ми не е била правилна, обаче не успя да ме спечели и това е. Не я дочетох и си я върнах на приятелката, която ми я беше заела...


Мерси. Тъпото е че е 4-5 поред от поредицата, а никой не знае дали ще издадат останалите ❌

Май ще се въздържа от покупка за момента.
jmv
jmv
Активен

Брой мнения : 146
Регистрация : 27.12.2010

Върнете се в началото Go down

Богинята на светлината Empty Re: Богинята на светлината

Писане by medusa Съб 4 Яну - 15:04

Купих си книгата (тя е третата от поредицата) видях, че са превели първата и втората, но не мога да ги намеря на хартиен носител. На мен лично книгите много ми допадат, но нe ми харесват кориците. Най много ми харисват втората - богинята на пролетта и петата книга - богинята на любовта. Богинята на светлината 909357165
medusa
medusa
Читател

Чете : Петдесет нюанса сиво - Грей
Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 37
Регистрация : 22.08.2017

Върнете се в началото Go down

Богинята на светлината Empty Re: Богинята на светлината

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите