BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Тийн вълк

power_settings_newLogin to reply
+33
EGeorgieva
RiderCrow
ShyReader
limpski
Thenarya
animiteva
kremcheto
desika83
bogomilov
wolfrigorn
peri meri
Libertas
garvana1308
EvaMars
SoulHunter
Lover.
Lena_lm
activecho
escapingthesun
yanitsa1
akeli
~ i.LLusion
Aleks
kami77
l1ng3rie
nilgyun
Zaharka
Christina.
Thea
MuryG
Ashlie
pri
Koen
37 posters

descriptionТийн вълк EmptyТийн вълк

more_horiz
Тийн вълк

Тийн вълк IMG120181-1337670480

  • Световна премиера: 05.06.2011
  • Жанр: Комедия, Драма
  • Държава: САЩ,
  • Режисьор: Тим Андрюс, Тоби Уилкинс, Ръсел Мълкахей
  • Сценарист: Джеф Дейвис
  • Продуцент: Джоузеф П. Джиниър
  • В ролите: Тайлър Поси, Кристъл Рийд, Дилън О'Браян, Колтън Хайнс, Холънд Роудън, Джей Ар Борн, Мелиса Понцио
  • Разпространител: Music Television (MTV)
  • Резюме:

    Винаги аутсайдер и често незабелязван, Скот Макол копнее да бъде признат по някакъв дори и малък начин, който да го изведе от типичното му състояние на анонимност в училище. Когато Стайлс го убеждава да отиде в гората една нощ, за да се включи в полицейското издирване на мъртво тяло, Скот среща странно същество в тъмнината. Едва успял да избегне атаката, свирепо захапан отстрани, на следващия ден Скот получава странна изненада в училище и животът никога вече няма да бъде същият.
    - AXN-Bulgaria.com


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Вто 21 Май - 1:55; мнението е било променяно общо 5 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Тийн вълк TeenwТийн вълк Teen1

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Втори трейлър


______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
сериалът кога ще бъде пуснат и в замунда ?

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
И?
Какви са впечатленията от сериала? Става ли за гледане или е поредния опит да се изцедят хормоните на подрастващите момичета с кадри на голи до кръста върколаци? Тийн вълк 909357165

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Ashlie написа:
И?
Какви са впечатленията от сериала? Става ли за гледане или е поредния опит да се изцедят хормоните на подрастващите момичета с кадри на голи до кръста върколаци? Тийн вълк 909357165

Уби ме :lmao: :lmao: :lmao:

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Излезе първи епизод и мога да кажа, че ми допадна. Участва един от главните актьори от The Gates. Радвам се, че двете момчета в сериала са на по 20 години, а не някви на по 25 да ми играят гимназисти. Добър първи епизод, ще видим нататък как ще е. Вече има и български субтитри.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Koen написа:
Излезе първи епизод и мога да кажа, че ми допадна. Участва един от главните актьори от The Gates. Радвам се, че двете момчета в сериала са на по 20 години, а не някви на по 25 да ми играят гимназисти. Добър първи епизод, ще видим нататък как ще е. Вече има и български субтитри.


Хм, за момчетата добре, а момичетата как са? Музика, цялостна обстановка?

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
E, хубаво, ама откъде мога да сваля първи епизод, няма го в замунда??? :unsure:

______________________________
Тийн вълк Dragon-Book

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Te!a написа:
E, хубаво, ама откъде мога да сваля първи епизод, няма го в замунда??? :unsure:


http://thepiratebay.org/search/teen%20wolf/0/99/0 Тийн вълк 909357165

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Тийн вълк 7389738n


Тийн вълк Badge1

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Благодаря ти, Хриси! :slynce:

______________________________
Тийн вълк Dragon-Book

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Съжалявам ..аз пак неразбрала Тийн вълк 2115147716 и не мога да си намерия субтитри :( Иначе благорадя на Христина за сайта Тийн вълк 909357165

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
pri написа:
Съжалявам ..аз пак неразбрала Тийн вълк 2115147716 и не мога да си намерия субтитри :( Иначе благорадя на Христина за сайта Тийн вълк 909357165


Тук има. 😄

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Тийн вълк 7389738n


Тийн вълк Badge1

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Благораря отново! Тийн вълк 909357165 Току що го изгледах и мога да кажа,че ми харесва!Музиката е точно моят стил ...малко видът му на върколак ..не съм свинала,но на мен лично ми допадна Тийн вълк 909357165

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Излязъл е и втори епизод. Все още няма субтитри. Следващ епизод на 13 юни Тийн вълк 3569552857

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Струва ми се, че много на често излизат, не че това е лошо де. Ама колко серии ще са?

______________________________
Тийн вълк Dragon-Book

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Te!a написа:
Струва ми се, че много на често излизат, не че това е лошо де. Ама колко серии ще са?

Е чак пък често... Тийн вълк 2115147716 12 епизода. Просто пуснаха първи и втори един след друг, иначе ще си вървят всеки понеделник.

______________________________


 
         
       

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
ok, 10x за информацията. Тийн вълк 909357165 Не са много епизодите... Дано да не стане така да се зарибим и пак да го шътнат... ❌

______________________________
Тийн вълк Dragon-Book

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Възможно е да съдържа спойлери!


Някои хора (те си знаят кои са) са развили доста странния и на моменти влудяващ навик да ме изнудват да гледам някой филм. Или както е в случая - сериал. Обикновено под заплахата от непрестанно натякване най-накрая се пречупвам. Този случай не е по-различен. За голяма (или не чак толкова голяма) изненада сериалчето се оказа не лошо.
Не съм фен на върколаците. Ама никак! Обичайната история с обичайния тийнейджър, ухапан точно преди началото на учебната година, заедно с цялото последващо криене от този и онзи, тайни и прочие дивотии. Загубенякът, който внезапно става готин и печели момичето, а най-добрият му приятел може да се квалифицира като зубъра-шемет, който прави повечето смешни моменти. А бащата на момичето е не някой друг, а ловецът на върколаци. Барабар с цялата рода. Ах, каква изненада! Самият върколак пък напомня на онези странни маймуни, на които не помня името, но като за такъв сериал - толкоз.
В някакъв момент обаче взе, че ми стана интересно. Актьорите са симпатяжни, а саундтрака си го бива. Актьорската игра е доста по-добра в сравнение с някои прехвалени звезди, които изгряха в последно време. Много смях, доста добри попадения и моменти. Има си и заплетена интрига и неочаквани обрати... след като сте успели да изгледате половината серии.
Доста бързо го изгледах, което само по себе си е доказателство, че филмчето си струва.
В заключение: Ако имате свободно време и се чудите какво да правите - гледайте. :goodjob:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
Не е лошо сериалчето.

''.... Самият върколак пък напомня на онези странни маймуни, на които не помня името, но като за такъв сериал - толкоз.'' :lmao:
дааа има нещо такова.
Аз си падам по Дерек :love:

descriptionТийн вълк EmptyRe: Тийн вълк

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply