BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

pollКое ви вълнува най-много за сезон 3?

~ Стефан и Клаус
1
5%
~ Деймън и Елена
13
68%
~ Джеръми и неговите духове
3
16%
~ Каролайн и Тайлър
2
11%
Общо гласове:
19

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyКое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

Последната промяна е направена от Vania на Пет Авг 19, 2011 11:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
Каролайн и Тайлър.Клаус е смесица между вампир и върколак.Не разбрах само как се е получило това зачатие.И ако Каролайн и Тайлър си станат близки ще могат ли да си направят втори Клаус.
Вампирките в този сериал могат ли да имат деца?

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
Какво ще стане с Елена и Деймън.Иска ми се д са заедно

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
Аз съм за Джеръми и духовете му. Интересно ми е какво искат от него и какви послания ще му донесат :pardon:
Не исках да се разделям с Вики и Ана и много се радвам, че ги върнаха! :love:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
Vania написа:
Аз съм за Джеръми и духовете му. Интересно ми е какво искат от него и какви послания ще му донесат :pardon:
Не исках да се разделям с Вики и Ана и много се радвам, че ги върнаха! :love:


+1

______________________________
Кое ви вълнува най-много за сезон 3?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
тръпна в очакване за всичките сюжетни линии, но особено любопитно ми е колко гадории и престъпления Клаус ще накара Стефан да извърши ... да го видим "св Стефан" сега ... :devil: :muhaha: :muhaha: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?  2115147716

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
Всичко как ще се развие , но най-вече Деймън и Елена

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
ами всичко ми е мн инересно но най-мн искам да видя Деймън и Елена. Това ще е техния сезон :yess:

______________________________
Кое ви вълнува най-много за сезон 3?  Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
lioni написа:
ами всичко ми е мн инересно но най-мн искам да видя Деймън и Елена. Това ще е техния сезон :yess:


И аз смятам така

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
На фона на събитията вече на половината на сезона,най-важна е връзката между Елена и Деймиън.Като че ли тя вълнува най-много зрителя,а всичко останало,което се случва става като фон на тяхното много силно и вече много трудно контролирано привличане.Всяко тяхно движение е наелектризирано и изпълнено със силно сексуално напрежение.

descriptionКое ви вълнува най-много за сезон 3?  EmptyRe: Кое ви вълнува най-много за сезон 3?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply