BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyПредставяли ли сте си свят ..

more_horiz
Представяли ли сте си свят, в който живеят всички онези същества, които са споменати в темите на раздела?
Как би изглеждал той и от кои най-много бихте се страхували? Как бихте ги описали? :unsure:

П.П. С моето развихрено въображение ... :p2:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyRe: Представяли ли сте си свят ..

more_horiz
Свят пълен с магия? Представяла съм си го и още как. Свят в който доброто винаги побеждава, свят в който обичните ми хора са винаги до мен, млади, красиви и неостаряващи, като мен самата. Да владея висша магия и древна мъдрост. Да излизам винаги победител от сблъсъците си със злото. Свят на вампири и дракони, на магьосници и елфи, на върколаци и нефилими.
От кого бих се страхувала ли? От себе си най-много. Да не бъда изкушена от тъмната страна. Защото колкото и да звучи абсурдно, там се крие особено очарование. А да си непрекъснато добър е скучно. Всеки си има и лоша страна.
Бог така е отредил. Непрекъснато да се борим със злото около нас и в нас самите. За да разберем стойността на нещата.
Спирам, че много се разфилосовствах. Представяли ли сте си свят .. 909357165

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyRe: Представяли ли сте си свят ..

more_horiz
Не си се разфилософствала много .. това е целта на темата. Не бях се замисляла за тази гледна точка, че от себе си най-много трябва да се страхуваш. Тъмната страна наистина е опасна .. :pardon:
Аз бих се ограничила само до върколаци. Не знам защо но изпитвам някакво уважение към тях. Нямам предвид онези диви същества, които не могат да мислят в другата си форма, а за тяхната по-висша форма от новите филми и книги, където те остават в пълното си съзнание.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyRe: Представяли ли сте си свят ..

more_horiz
Свят, където няма слънца и светлина идва от дълбините на земята, като прави едно огромно езеро огромна електрическа крушка. Всички хора, които вече не са хора((по-висши), се събират около езерото и боготворят свещената Земя. По специални тунели може да се достигне в долното кралство, където множество раси живеят във вечна светлина.
И сега две деца ще излязат в пустоща на вечната нощ, само за да намерят пътя си по вечните звезди, далечни призрачни слънца, които може би имт история да разкажат.
-----
Свят с алхимисти и магия, където можеш да чертаеш символи във въздуха, за да призовеш мистични зверове, могъщи демони и екцентрични Богове.
--------
Свят подобен на нашия. Малка част от просветените решават, че висшето знание не е необходимо на податливите към зло човеци и крият сила за мига, в който или човечеството поумнее или загине. Люде на хиляди години се разхождат по Земята и търсят смисъла на съществуването си.
Белязани от мрак се крият в сенките мръсни гадини – енергийните вампири, които цедят жизнената енергия на всичко живо, сменящи кожата си, но и не природата си шейпшифтъри, подлудени полтъргайсти, ...
Феи в целия им блясък, понякога отзитчиви към нечие страдание и готови да помогнат, друг път готови за пакост - вълшебни и опасни мечове с двойно устрие.
Антики с древни духове затворени в тях и хора отворили третото си око. Последните - жредци с древна сила, но без кръвното покритие да влязат в мистичния кръг на Просветените, разказват за истината за света пред тези, които искат да чуят. Но колко малко са те!
-------------
Свят в далечно бъдеще, където всички са свързани. Утопия на замръзнало време, но не беше ли казал някакъв си философ, че няма такова понятие като време? Свят където чувстваш всичко, което другите чувстват и царящ съвършен баланс. Движението толкова ли е важно? Този въпрос ще търси единственния откъснат от общия колектив младеж.

И тъй като много писах, а лесно мога да напиша и 100 пъти(100 свята) повече ще спра дотук. Въображението ми просто не може да допусне просто да скалъпя някакъв си свят с вампири и върколаци, такъв за какъвто се чете навсякъде^^
Между другото си го мислех още първия път като видях темата. Ще е далеч по-интересно, ако се сложи в творчество
:pardon:

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyRe: Представяли ли сте си свят ..

more_horiz
Свят с магия,за някои това е мечта,а за други това е поредната измислица НА НЯКОЕ МАЛКО ДЕТЕ.Според мен това би било страхотно да имаш невероятни сили(летене,телепортация и още мнооогооо такива),да се биеш със злото,да помагаш на хора в беда и така нататък.Това би било забавно.Обаче в този магически свят има и същества,който могат да ти смразят кръвта.Същества опасни и жестоки,дебнещи поредната си жертва,така никой не е в безопастност.Е както rhin има много светове с най-различни обитатели.

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyRe: Представяли ли сте си свят ..

more_horiz
Би било интересно! Жалко, че засега трябва за се задоволим само с книгите, филмите и фантазиите си.

______________________________
Представяли ли сте си свят .. 5088089S

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyRe: Представяли ли сте си свят ..

more_horiz
Със сигурност би било различно. Би било интересно да знаеш, че ако отидеш на разходка в гората, можеш да видиш еднорог зад някое дърво или пък някоя весела фея да прелети над глава ти. Представяли ли сте си свят .. 2115147716 Макар,че най-вероятно ако светът ни бе такъв, отново щеше да се намери някой, който да реши,че въпросните същества му пречат и да тръгне да ги избива. Що се отнася до въпроса от кое бих се страхувала най-много, не мога да кажа. Може би при евентуална среща с някое от тях бих могла да преценя (ако оживея след това, разбира се) Представяли ли сте си свят .. 2115147716

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Представяли ли сте си свят .. Mementofw

descriptionПредставяли ли сте си свят .. EmptyRe: Представяли ли сте си свят ..

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply