Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

+3
desistela
Zaharka
Petia
7 posters

Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by Petia Чет 12 Май - 18:12

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Ще ти помогнем да разгадаеш знаците на съдбата..

1.Като малка вашите те приспиваха с Тони Дачева , Глория и Мая и Магапаса.

2.Още на три годинки те качваха на масата , когато имахте гости, а ти подрусваше телце в ритъма на "Батман и ватман", докато просълзените от умиление (и от лютата домашарка ) лели ти ръкопляскаха.

3.На кръщенето ти имаше певица и оркестър , гостите дойдоха с рейс , а подаръците бяха във вид на новички банкноти, пъхвани с щедър жест в джоба на баща ти.

4.За първия учебен ден умоляваше майка си да ти купи ботуши на платформа и наметало от черна мрежа.

5.Не знаеш кои са Алиша Кийс и Кристина Агилера (и хич не ти е притрябвало).

6.Първата ти асоциация с думата "облекло" са колан с жартиери , чизми от цикламен лак и два шаренки сутиена , нахлизени един върху друг.

7.Между двете гърди има дълбок луфт , в който евентуално могат да се поберат прилично количество банкноти.

8.Ароматната смесица от винени и ракиени изпарения , пот и дим от пури те настройва палаво.

9.Изразът "ходя по участия" ти звучи някак си , така да се каже ... важно.

10.Много обичаш да се снимаш , а ти се отдава достичка - отривисто отмяташ назад екстеншъните си , нацупваш широко отворените ти устни и тикваш бюст в обектива.

11.Можеш да пишеш текстове за песни , защото ти идва отвътре да съчиняваш рими (например ; сутиен - кайен , голям - салам , силикон - милион .. ).

12.Убедена си , че е адски секси , ако дъното на гащите тисе вижда , докато танцуваш леко разкрачена.

13.Имаш приятел , който " се занимава с бизнес , но не е известен и не обича да се снима.


______________________________
Dogs never bite me . Just humans .
Petia
Petia
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 1452
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Re: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by Zaharka Чет 12 Май - 18:32

Пропуснали са "пълна липса на всякакви гласови данни". :lmao:
Иначе довечера ще мога да спя спокойно - от мен чалгаджийка не става! :hot: :tooth:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Zaharka
Zaharka
Администратор

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Върнете се в началото Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Re: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by desistela Съб 14 Май - 10:33

И от мен не става!Мисля,че нямам така изтънчения усет да съчетавам мрежести потничета,лачени чизми,сутиени с подплънки и полички на пайети.
Уви,и изкуството на гримирането с тонове мазила/подържащи козметичната индустрия/и топирането,боядисването,лакирането на косата;оформянето на маникюр тип"орлови нокти"-също не го владея до съвършенство.
Интелектуалната ми култура въобще не може да се сравнява с тази на прелестните фолк-звезди - всяка дума изречена от тях е с толкова дълбок смисъл и проникновение....
Но съм горда от факта,че по едно нещо намирам прилика с тях-липсата на гласови данни/говорим за масовите чалга изпълнителки/.Горда съм,че намерих допирна точка с тях.Вече може би с голямо старание бих могла да се доближа до така бляскавия и културен живот на фолк елита. Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:
desistela
desistela
Модератор

Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 1270
Регистрация : 03.02.2011
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Re: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by bloody_kiss~^.^~ Пет 21 Окт - 21:16

Ех, за жалост не мога нито от към стил нито от към гласови данни (мога да пея )да се доближа към тях, така че явно ми остава да се депресирам в някой ъгъл че не мога да съм като тях. :bigsmile:
bloody_kiss~^.^~
bloody_kiss~^.^~
Читател

Брой мнения : 24
Регистрация : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Re: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by TraYkovA Съб 21 Яну - 0:13

Пази Боже! :wasnotme:

______________________________
Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500
TraYkovA
TraYkovA
Активен

Пол : Female
Брой мнения : 213
Регистрация : 11.01.2012
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Re: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by viteniq Пон 2 Юли - 13:18

Аз на нито един критерий не отговарям Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? 2115147716

______________________________
Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Yyyyyyy
avatar
viteniq
Читател

Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 26
Регистрация : 02.07.2012
Местожителство : Видин

Върнете се в началото Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Re: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by diana633 Нед 12 Авг - 20:50

Не, от мен такова нещо няма как да стане, дори и живота ми да зависи от това. 😄
diana633
diana633
Читател

Брой мнения : 10
Регистрация : 12.08.2012

Върнете се в началото Go down

Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ? Empty Re: Писано ли ти е да станеш Фолк звезда ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите