BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyГладните момичета искат повече секс

more_horiz
Гладните момичета искат повече секс

Гладните момичета искат повече секс Eilee715b7980aeilee715g

Специалисти от Сан Франсиско стигнаха до интересен извод.

Сeксуалното желание на жената зависи и от това, доколко е сита тя.

Бил проведен експеримент с участието на две групи жени на възраст от 18 до 37 години. Жените от първата група ядяли, колкото си искали, без ограничения. Представителките на втората група поддържали фигурата си и били на диета.

С анкета е доказано, че недояждането и недостигът на хранителни вещества в организма провокира повишаване на сексуалното желание.

Спазващите диета жени изпитвали доста по-силно сексуално желание, като 78 % от тях признали, че са готови да правят секс по три пъти на ден. Нещо повече – интимният контакт притъпява апетита им.

Жените от първата група не се отличават с толкова силно либидо.

Учените установили, че при глад се активират някои полови хормони.

Източник: top.bg

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Гладните момичета искат повече секс 7389738n


Гладните момичета искат повече секс Badge1

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyRe: Гладните момичета искат повече секс

more_horiz
Абе диета,диета,ама като ти "пристърже"много на стомаха-чакай ти да имаш романтично настроение... Гладните момичета искат повече секс 2115147716
Пък то ако секса толкова засищаше...нямаше да ставаме от кревата :lmao:

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyRe: Гладните момичета искат повече секс

more_horiz
desistela написа:
Абе диета,диета,ама като ти "пристърже"много на стомаха-чакай ти да имаш романтично настроение... Гладните момичета искат повече секс 2115147716
Пък то ако секса толкова засищаше...нямаше да ставаме от кревата :lmao:


Представи си да са в леглото и да почнат да къркорят едни черва... Отиде и романтика, и желание, и всичко... :haha:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyRe: Гладните момичета искат повече секс

more_horiz
Zaharka написа:
desistela написа:
Абе диета,диета,ама като ти "пристърже"много на стомаха-чакай ти да имаш романтично настроение... Гладните момичета искат повече секс 2115147716
Пък то ако секса толкова засищаше...нямаше да ставаме от кревата :lmao:


Представи си да са в леглото и да почнат да къркорят едни черва... Отиде и романтика, и желание, и всичко... :haha:

Това ще бъде супер кофти ситуация Гладните момичета искат повече секс 2115147716 Гладните момичета искат повече секс 2115147716

______________________________
Гладните момичета искат повече секс 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Гладните момичета искат повече секс 4965902g

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyRe: Гладните момичета искат повече секс

more_horiz
абе на мене ми се е случвало да ви кажа
да съм гладна и да почнат да ми къркорят червата Гладните момичета искат повече секс 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyRe: Гладните момичета искат повече секс

more_horiz
desistela написа:
абе на мене ми се е случвало да ви кажа
да съм гладна и да почнат да ми къркорят червата Гладните момичета искат повече секс 2115147716


И на мен също не ми се обаждат вътрешностите, но аз съм съгласна със статията .. :lmao: :lmao:
По-простата причина, че не ям толкова често, а пък имам желание да скоча на някой от мъжки пол. Горкичкия :lmao: :lmao:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyRe: Гладните момичета искат повече секс

more_horiz
Аз пък и да ям и даа не ям пак имам желание да скоча на някой от мъжки пол... Не смятам че е от стояне гладна...

descriptionГладните момичета искат повече секс EmptyRe: Гладните момичета искат повече секс

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply