BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря 00007893

Инжекции за разкрасяване, епилация с коламаска – това са стандартни процедури от живота на Бритни Кембъл, която е на 8 години …
Майката на момичето го подготвя за кариера в шоубизнеса, а целта й е да направи красотата на Бритни по-близка до тази на възрастните, пише английският таблоид The Sun.
Приятелките на Бритни Кембъл смятат, че тя много е случила с майка, тъй като тя нe й се кара ако използва червилото или парфюма й. Освен това Кери Кембъл е убедена, че за 8-годишното момиче не е достатъчно да използва само козметични средства: жената решила да завърши курс за козметички и на всеки три месеца сама инжектира ботокс на дъщеря си.
34-годишната Кери купува ботокса от специализирани интернет магазини и пробожда дъщеря си в челото, около устните и очите:
„Знам, че хората мислят че съм безотговорна, но всичко което инжектирам на дъщеря си, първо пробвам върху себе си”- споделя жената.
„Дъщеря ми ще стане звезда и всичко, което правя в момента ще й помогнат да остане млада по-дълго време” – допълва Кери. Тя се гордее, че Бритни е една от най-младите ползвателки на ботокс в света. „Ако майка ми преди време беше в състояние да направи същото за мен, щях да бъда много щастлива” – споделя още Кери.

Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря SNF23BOTOX1-380t_1277490a

Самата Бритни също не е срещу процедурите, на които я подлага майка й. „Приятелите ми мислят, че съм много готина и ми завиждат” – казва момичето. „Всяка сутрин проверявам дали не са ми се появили бръчки и дори да видя само една единствена, с нетърпение започвам да очаквам следващата инжекция. Нищо, че боли, щом процедурата приключи вече се чувствам като възрастна” – завършва 8-годишната Бритни.
В близко бъдещи Кери планира да коригира формата на веждите на Бритни и да постави перманентен грим на устните й.
Мозъкът на момиченцето от Сан Франциско е промит до такава степен, че то дори споделя: „Искам да си направя пластична операция на гърдите и носа възможно най-скоро, за да стана звезда”.

Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря SNF23BOTOX2--380y_1277492a

Друг шокиращ факт е, че Кери не е единствената майка, която прилага подобни процедури върху детето си.
Такова поведение се е превърнало в мода в конкурентния свят на конкурсите за красота за деца в Америка.
„Когато Бритни участва в конкурси за красота някои родители са ми споделяли, че са „помогнали” на децата си, за да нямат те бръчки и устните им да изглеждат по-пухкави. Не правим нищо незаконно, не искам дъщеря ми да е единствената, която няма помощ, за да изглежда по-добре”.
Друг шокиращ факт е, че във Великобритания и Америка, където подобни намеси върху деца са честа практика, няма закони, които да регулират такива действия.
„Предпочитам тя да изглежда перфектно, въпреки че лицето й ще изглежда леко замръзено. Някои хора са ми споделяли, че веждите й вече са малко издърпани назад, но пък според мен са страхотни” – споделя Кери.
Майката инжектирала Бритни за пръв път с ботокс през май миналата година, като подарък за осмия й рожден ден.

______________________________
Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря 4965902g

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyRe: Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
ужасссссссс!
това е ненормално
трябва затвор за такива родители
майката иска да "въплъти"мечтата си в своето дете
ИЗРОДИ!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyRe: Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
Тази не е нормална честно... Нали с този ботокс детето й ще остарее 3 пъти по бързо.... Боже какво болно мислене, аз съм потресена ❌ Слага на 8 годишно дете ботокс... Болна работа, болни хора ;х;х;х нямам думи, потресена съм.... А лекарите казват, че е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО да се слага ботокс след 30 годишна възраст, когато вече започват да се появяват мимически бръчки.....

______________________________
Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря 4965902g

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyRe: Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
Вие прочетохте ли цялата статия? Обърнете внимание на думите на осемгодишното :lmao:
Тези просто генетично не са добре.

______________________________
Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyRe: Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
Renesita написа:
Вие прочетохте ли цялата статия? Обърнете внимание на думите на осемгодишното :lmao:
Тези просто генетично не са добре.

Прочетох ги, затова викам болни хора.... Наистина хлопа им дъската и на майката и на детето... ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!

______________________________
Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря 4965902g

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyRe: Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
Ама детето е с промит мозък
знаете ли колко е лесно да нагодиш
мнението на детето си към това което ти искаш?Подават се лесно на манипулации


______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyRe: Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
Пълна трагедия.
На къде тръгна света!? То не бяха войни, то не бяха .. пф, а и това дете. Как може да си мисли така? Потресена съм ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionМайка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря EmptyRe: Майка инжектира с ботокс 8-годишната си дъщеря

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply