Първият гроб отдясно - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Първият гроб отдясно

+33
jmv
adamaria
Jus7_me
borito93
galileo414
Uniquemer
liusi
becky13
reni78
Guster
Stefanika
nilekta
yanitsa1
snegnik
memento_mori
iovka
shadows666
Renesita
tania_kikito
sunny2107
plop
nedialka
beni1979
нел-j
Black_Cherry
~ i.LLusion
Dili
radysan
librarian
Zaharka
Merry
tanqdimi
Thea
37 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 5]

1Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Първият гроб отдясно Сря 27 Апр - 22:05

Thea

Thea
Администратор

First topic message reminder :

Първият гроб отдясно - Page 2 230403_198390936863618_100000781382088_469261_2135458_n

Първият гроб отдясно, книга първа
Даринда Джоунс

Очаквайте на 31 май "Първият гроб отдясно" от Даринда Джоунс - книгата, която получи възторжени отзиви от Дж. Р. Уорд.


Великолепен дебютен роман, който ще жъне награди и който ни запознава с Чарли Дейвидсън, със странично занятие частен детектив и основно – жътвар на души.

Когато Дж. Р. Уорд прочита романа, се обажда на редакторката на издателството и въодушевено заявява: „Това е най-добрият дебютен роман, който съм чела през последните пет години! Къде открихте тази авторка? Заставам зад нея на 100 %. Ще публикувам и откъс от романа на своя сайт и ще го препоръчам на всички мои фенове. С нетърпение очаквам следващата книга.“

През 2009 година романът е отличен
с наградата „Golden Heart“ в категория
„Най-добър паранормален романс“

ОТЗИВИ:

„Първият гроб отдясно е острумна, динамична и адски забавна. Грабвайте я, без да се замисляте!“
ДЖЕЙН АН КРЕНЦ

„Първият гроб отдясно е феноменална! В тази книга има всичко – свеж хумор, сексуално напрежение и гъделичкаща любопитството мистерия. Даринда Джоунс направо ме срази.“
Кресли Коул

„Първият гроб отдясно е духовита, загадъчна, вълнуваща и най-вече – секси!
Джина Шоуолтър

„Феновете на Шерилин Кениън ще се влюбят в тази книга.“
„Лайбръри Джърнъл“

„Брилянтен роман! Не ходете, направо тичайте да се сдобиете с него.“
„Найт аул ривюс“

Правата за издаване на романа вече са закупени в 10 страни!


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 Dragon-Book

beni1979

avatar
PRO

И, на мен ми хареса а пък това със сина на сатаната беше върха! Първият гроб отдясно - Page 2 909357165
Много леко и забавно четиво ми се стори дано наистина е трилогия защото вече се заринах с книги в къщи и нямам вече почти празно място..... :wasnotme:

nedialka

nedialka
Маниак

нямам търпение да си я заимам с книгата.
след машите коментари едва ще дочакам петък/тогава е св.Парастас Първият гроб отдясно - Page 2 464751818 /

23Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Нед 12 Юни - 18:15

plop

plop
Напредващ

Момичета току що и аз прочетох книгата на Даринда Джоунс и адски много ми допаднаПървият гроб отдясно - Page 2 909357165Забавна и развлекателна наистина се оказа.И нещата около Чарли и Рейес взеха да стават загадъчни,мистериозни и ескплозивниПървият гроб отдясно - Page 2 909357165Нямам търпение да излезе книга 2.

24Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Вто 14 Юни - 21:36

sunny2107

avatar
Читател

Чудех се за тази книга,но след като прочетох положителните коментари май ще си я взема :wasnotme:

25Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Вто 14 Юни - 22:23

tania_kikito

tania_kikito
Активен

Книгата е много добра, уникална. Заслужава си парите! ❤


______________________________
Мъжете също имат чувства.
Обаче... на кого му пука!

nedialka

nedialka
Маниак

Прочетох книгата и съм адски доволна от нея.
Приятна,с гъделичкащо /на моменти изчанчено/ чувство за хумор.
Страшно ми харесва колко е динамична,допада ми дозата мистерия
и ОПРЕДЕЛЕНО приветствам Рейес............
Финалът естествено е отворен и с нетърпение очаквам следващата Първият гроб отдясно - Page 2 167384

27Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Чет 25 Авг - 14:59

Renesita

Renesita
Администратор

Беше ми много странно като я започнах. Цялото количество хумор ме изнервяше и не можех да разбера много-много какво се има в предвид. След това започнах да свиквам със стила на авторката. Изкефи ме много първата глава (там, с разтърсващите оргазми...) и като цяло секси частта с Рейес.
Определено ще се чете и втората книжка :p2:


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

28Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Пет 30 Сеп - 22:42

shadows666

shadows666
Напредващ

Момичета случайно да знаете кога ще излезе 2-та книга на български :wasnotme:


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 1aebe99cc3807712

29Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Пет 30 Сеп - 23:20

нел-j

нел-j
Преводач

За сега няма информация, от издателството.


______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Първият гроб отдясно - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Първият гроб отдясно - Page 2 4347753x

Thea

Thea
Администратор

От фейсбук страницата на Ибис:

Въпрос: Здравейте, бих искала да попитам кога можем да очакваме втората книга за Чарли Дейвидсън?

Отговор на Ибис: В Щатите втората книга излезе през август. Надяваме се да успеем да я пуснем до края на годината.


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 Dragon-Book

нел-j

нел-j
Преводач

Супер, тая книжка много ми хареса.


______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Първият гроб отдясно - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Първият гроб отдясно - Page 2 4347753x

shadows666

shadows666
Напредващ

Благодаря за инфото Първият гроб отдясно - Page 2 909357165


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 1aebe99cc3807712

Zaharka

Zaharka
Администратор

В goodreads попаднах на информация, че се очаква 4 книга - Fourth Grave Beneath My Feet. Не знам само колко е актуално и достоверно... Някой да има инфо по въпроса? Мислех си, че ще е трилогия. Да не напраскат и тук 100 книги!?

А освен това имало и спиноф след първа книга - For I Have Sinned.
:pardon:


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

Thea

Thea
Администратор

Дали заради очакванията ми на първо време, доста високи да съм честна, но книгата не ми хареса чак толкова. Малко над посредствена, но задоволителна за едно четене.


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 Dragon-Book

Thea

Thea
Администратор

Първият гроб отдясно - Page 2 424518_316132175089493_100000781382088_820178_2083940282_n

Очаквайте през февруари "Вторият гроб отляво" - втората книга за Чарли Дейвидсън


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 Dragon-Book

36Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Сря 15 Фев - 15:49

iovka

iovka
Читател

книжката си я бива чакам номер две дано не забравя за какво се разказва в първата до тогава. :blink:

37Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Сря 15 Фев - 18:57

memento_mori

memento_mori
Драскач

Задължително ще се купи! След като прочетох първата много се запалих. Страхотен замисъл и много добро изпълнение. А историята с Рейес... страхотно хрумване. Нямам търпение да излезе втората на 22!


______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Първият гроб отдясно - Page 2 Mementofw

38Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Сря 15 Фев - 20:10

Thea

Thea
Администратор

iovka написа:книжката си я бива чакам номер две дано не забравя за какво се разказва в първата до тогава. :blink:
Хаха, е, те авторите бързичко те връщат в час какво е било в предходните книги, само с две три отпратки набързо и си спомняш. 😉


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 Dragon-Book

39Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Сря 15 Фев - 20:19

Zaharka

Zaharka
Администратор

Wayward daughter написа:
iovka написа:книжката си я бива чакам номер две дано не забравя за какво се разказва в първата до тогава. :blink:
Хаха, е, те авторите бързичко те връщат в час какво е било в предходните книги, само с две три отпратки набързо и си спомняш. 😉
Което изключително много ме дразни. То обикновено минимум 1/3 от книгата е в такива препратки.
Тези още не съм ги чела (о, срам, срам... Първият гроб отдясно - Page 2 345477380: ). Да не се заричам, но следващата ми покупка ще е тази.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

40Първият гроб отдясно - Page 2 Empty Re: Първият гроб отдясно Сря 15 Фев - 20:29

Thea

Thea
Администратор

Някак си вярвам, че ще харесаш Чарли Дейвидсън. :p2:


______________________________
Първият гроб отдясно - Page 2 Dragon-Book

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите