BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyНа кое се възхищавате?

more_horiz
Не, няма да ви ограничавам само до външен вид на някаква знаменитост или герой от филм .. искам да навлезем много по-дълбоко. Кой са качествата, които винаги сте искали да притежавате?
Ако имахте една възможност да се промените, в какъв човек бихте се превърнали?
Какво от себе си бихте запазили и кое бихте изхвърлили с удоволствие?

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Бих изхвърлила ината и бих си взела малко скромност На кое се възхищавате?  1089017131

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Може би импулсивност :pardon:
Ще стана kissing-monster На кое се възхищавате?  2115147716

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Харесвам си характера и не бих променила нищо от него :pardon: На този етап от живота ми, характера си ми е идеален, градила съм го толкова време и бих казала, че съм доволна от резултата, а ако някой има друго мнение и че трябва да се поправя, ще му кажа само едно - I don't care... Какво по - просто от това :pardon:
И честно казано не искам да съм никой друг освен себе си, труден или не труден живота ми си е изцяло мой, и си го харесвам точно такъв, какъвто е! Харесвам и себе си, а пък, ако не се харесвам на външен вид, винаги мога да направя нещо за да се оправя На кое се възхищавате?  2115147716

______________________________
На кое се възхищавате?  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

На кое се възхищавате?  4965902g

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Възхищавам се на хората, които не се страхуват да бъдат себе си, независимо какви са очакванията и реакциите на другите.
Хората, които следват мечтите си, независимо колко трудни изглеждат за постижение.
Хората, които не се пречупват лесно в живота.

______________________________
На кое се възхищавате?  Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Харесвам се такава, каквато съм. Станала съм такава, каквато съм искала да бъда. Дори отрицателните черти, които намират хората у мен, са целенасочено градени. Естествено, има хора, които не ме харесват или удобряват. Много хора, ако трябва да бъдем честни. Който не ме харесва, знае къде е вратата и да внимава да не го халоса по задника на излизане. 😉
А се възхищавам на хората с търпение. Това е едно от нещата, които ми липсват. Много. Грам търпение няма в мен. Макар че отсъствието му също си има положителни страни. 👅

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Аз харесвам авантюристичните натури, тези, които притежават хъс и никога не стоят на едно място. Сякаш от тях кипи жива енергия и те повличат със себе си. Имат куп мечти и ги осъществяват без да им мигне окото, не зависят от нищо и от никого. Гледат на живота като на игра, която искат да спечелят.
Естествено, има и доста лоши страни в това, но аз го намирам за привлекателно. Един ден бих направила същото. Бих пътувала по света и може би след години .. бих се върнала у дома, за да се установя и със семейство.
Харесвам и творците. Да създадеш нещо ново или да пресъздадеш. Просто чувството е уникално, не бих го заменила за нищо на света. Стига да не се увличаш прекомерно.
А колкото до мен, бих добавила малко повече сила в характера си. Не че нещо, просто вярвам прекалено много в някой неща, които няма да бъдат никога, но се държа за тях. Искам да имам силата да ги изоставя .. или по-скоро да не съм такъв инат и напорист човек! :pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Ваня, говориш вместо мен. Аз се възхищавам на същия тип хора. На кое се възхищавате?  909357165
Някак си... животът при тях е толкова наситен, цветен и интересен.

______________________________
На кое се възхищавате?  Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Харесвам си характера, като изключим две черти. Първо търпението ми липсва. Обикновено искам всичко да става на момента, което е добре, когато нещата зависят от мен, но иначе си е направо пагубно! И другата черта, която не харесвам в себе си е това, че съм малко непостоянна, отнася се само за хората. Може в един момент да те обиждам, а после да те прегръщам и целувам макар, че това качество си го компенсирам с огрооомния инат!
Иначе се възхищавам на хората, които умеят да пеят, за жалост не съм от тях. Също и на тези, които са толкова великодушни, че дори, ако дяволът им каже "Извинявай!" ще му простят. Не съм от тях, определено. :lmao:

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
Харесвам характера си,може би бих променила само малко ината си,защото по-някой път ми пречи....

descriptionНа кое се възхищавате?  EmptyRe: На кое се възхищавате?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply