BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСтрелба заради жена пред университета в Русе EmptyСтрелба заради жена пред университета в Русе

more_horiz
Стрелба заради жена пред университета в Русе 336359

Екшън със стрелба заради жена се разигра днес по обед между младежи точно пред Русенския университет "Ангел Кънчев", предаде кореспондентът на БГНЕС.

Причината за разменените реплики и последвалите изстрели между двамата станала завършилата право Антоанета Николаева, приятелка на единия от тях.

"Имах среща с приятелка за кафе и отивахме към университета. Зад мен вървеше приятелят ми Сибил Бойчев.

Когато минавах покрай входа на Търговския център, много неприлично и предизвикателно ме изгледа млад мъж, все едно съм момиче на повикване.

С жест и поглед му дадох да разбере, че това не ми е приятно и отминах.

Приятелят ми обаче се спря и му направи забележка, на която непознатият отговори с "Ти на мен ли ще казваш какво да правя!" и удар в лицето", разказва 26-годишната Антоанета.

21-годишният Сибил Бойчев паднал на плочките, като наранил лицето си и му потекла силно кръв от носа.

Той извадил газовия си пистолет и стрелял няколко пъти към нападателя, който успял да избяга.

На мястото на инцидента незабавно е била извикана полиция и районът е бил отцепен. Извикана е била и линейка, за да окаже първа помощ на Сибил.

______________________________


 
         
       

descriptionСтрелба заради жена пред университета в Русе EmptyRe: Стрелба заради жена пред университета в Русе

more_horiz
Младежки истории."А,сега на кой му е по-голям???"
Хормоните бушуват....

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply